Wat heeft men aan een cynicus die de prijs kent van bijna alles, maar de waarde van bijna niets?quote:Op woensdag 24 augustus 2011 01:50 schreef Nober het volgende:
Verplichte euthanasie is gewoon noodzakelijk, maar geen enkele politieke partij zal dat steunen.
quote:Op woensdag 24 augustus 2011 21:42 schreef Goldman_Sucks het volgende:
Jongens ik zit nog met een vraag. Ik heb voor die vraag een topic geopend maar die is helaas gesloten. Misschien dat iemand hier mij het antwoord kan verstrekken.
Ik dacht namelijk dat er veel meer dan 7 miljard mensen op deze planeet woonden.
Mijn vraag is: het aantal van 7 miljard; is dat inclusief of exclusief de buitenechtelijke kinderen van prins Bernhard?
China is een probleem, maar kan ook de oplossing zijn. Als er 1 land is wat ontzettend veel geld steekt in onderzoek en uitvoering van groene energiebronnen is het China wel. En vergeet ook niet dat India binnen een aantal jaar meer inwoners zal hebben dan China en dat ze daar nog sneller groeien.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 01:11 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Ze steken het in brand omdat de grond eronder dan vruchtbaar is, ook blijven ze hout kappen. Indonesie, Brazilie en midden Afrika. Ze doen het daar allemaal. Ze beseffen niet dat het regenwoud niet zomaar terug kan groeien, wat wordt vernietigd , blijft ook voor tientallen jaren leeg. Ze zijn te dom om te begrijpen dat uiteindelijk er helemaal niets meer is..net zoals de mensen die op tijgers en olifanten jagen. Maarja, vraag en aanbod. China is het grote probleem.
Hun onderwijs (india) is ook de juiste mengeling tussen speciaal/montessori, en met 60 kids klassikaal met ouderwets leraar gezag. Ouders zijn veel meer dan hier tegenwoordig vooral bezig met scores van 90% of hoger, zorgen voor rust en vitaminen en helpen met huiswerk of zorgen voor bijscholing.quote:Op donderdag 25 augustus 2011 12:15 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
En vergeet ook niet dat India binnen een aantal jaar meer inwoners zal hebben dan China en dat ze daar nog sneller groeien.
Is Prins Bernhard ook in India geweest dan?quote:Op donderdag 25 augustus 2011 12:15 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
China is een probleem, maar kan ook de oplossing zijn. Als er 1 land is wat ontzettend veel geld steekt in onderzoek en uitvoering van groene energiebronnen is het China wel. En vergeet ook niet dat India binnen een aantal jaar meer inwoners zal hebben dan China en dat ze daar nog sneller groeien.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |