Ik heb vaak genoeg van Apple producten gebruik gemaakt om tot de conclusie te komen dat ik ze het geld niet waard vind. Ik heb het geld er gewoon niet voor over, dat is weer mijn eigen keuze gebaseerd op mijn eigen mening.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:37 schreef Wootism het volgende:
[..]
Dat kan je niet zeggen als je het nooit hebt gehad.
Die is echt vetquote:
quote:
Halloquote:Op woensdag 17 augustus 2011 22:34 schreef retorbrapi het volgende:
Ik zie mensen als TS wel eens in de trein, zo'n ongewassen nagelbijtend gamenerdje met dikke laptoptas en 5 kg Alienware bakbeest erin, bandshirt (Slipknot) met zweetvlekken, stiekem staren naar het glimmende appeltje op je iPad, schuimbekken terwijl je rustig NU aan het checken bent, en schichtig wegkijken als je z'n richting opkijkt maar wel later een topic openen op FOK!.
Wel een faalmening.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 14:38 schreef Rezania het volgende:
[..]
Ik heb vaak genoeg van Apple producten gebruik gemaakt om tot de conclusie te komen dat ik ze het geld niet waard vind. Ik heb het geld er gewoon niet voor over, dat is weer mijn eigen keuze gebaseerd op mijn eigen mening.
Ah, nog zo 1.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 15:10 schreef AwesomeSauce het volgende:
[..]
Hallo
Ik ben succesvol en jij niet met je overpriced zooi. Als je aan apple, starbucks of wat dan ook je imago aan wil binden ben je gewoon een vieze kut hipster. Sowieso je imago aan iets willen binden![]()
U Jelly ?
En de Apple-fanboy met het Stockholm Syndrome meldt zich weer, hoor.quote:
Ja, want producten kopen en er gewoon tevreden over zijn is natuurlijk niet mogelijk als het Apple betreft.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 15:15 schreef Rezania het volgende:
[..]
En de Apple-fanboy met het Stockholm Syndrome meldt zich weer, hoor.
Een appel logo in je UI hebbenquote:
Het gaat erom dat jij vindt dat mijn eigen mening over Apple faalt. Ik mag toch gewoon een eigen mening over Apple hebben. Als ik Apple mijn geld niet waard vind, koop ik het lekker niet. Maar gaan niet zeggen dat mijn mening dan faalt, alleen maar omdat jij Apple wel het geld waard vind.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 15:22 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Ja, want producten kopen en er gewoon tevreden over zijn is natuurlijk niet mogelijk als het Apple betreft.
Dat werkt op FOK! als zo'n rode lap bij stierengevechten, fantastisch.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 15:28 schreef AwesomeSauce het volgende:
[..]
Een appel logo in je UI hebben
De faalmening waar ik het over had is die Stockholm troep waar je eerder mee kwam. Dat is gewoon een zwaktebod.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 15:29 schreef Rezania het volgende:
[..]
Het gaat erom dat jij vindt dat mijn eigen mening over Apple faalt. Ik mag toch gewoon een eigen mening over Apple hebben. Als ik Apple mijn geld niet waard vind, koop ik het lekker niet. Maar gaan niet zeggen dat mijn mening dan faalt, alleen maar omdat jij Apple wel het geld waard vind.
Jezelf in je UI hebben. Ongegeneerde zelfverheerlijkingquote:Op donderdag 18 augustus 2011 15:28 schreef AwesomeSauce het volgende:
[..]
Een appel logo in je UI hebben
neequote:Op donderdag 18 augustus 2011 15:22 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Ja, want producten kopen en er gewoon tevreden over zijn is natuurlijk niet mogelijk als het Apple betreft.
Aka je geeft toe dat je een troll bent ?quote:Op donderdag 18 augustus 2011 15:30 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Dat werkt op FOK! als zo'n rode lap bij stierengevechten, fantastisch.
BlackBerry is dus echt wel 80% vrouw he.quote:
Het gaat om hipsters, niet om Androidgebruikersquote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:01 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
En ik hoor de fandroids nog zo zeggen dat Android voor leiders is en iOS voor slaven.
Ik noem ze altijd Schapen met het downsyndroom.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:01 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
En ik hoor de fandroids nog zo zeggen dat Android voor leiders is en iOS voor slaven.
Is in strijd met het onderzoek...quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:18 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Ik noem ze altijd Schapen met het downsyndroom.
Ik zou je benaming maar even herzien.quote:Eigenaren van een iPhone zijn rijker, intelligenter en hebben een meer verfijnde smaak dan Android-gebruikers. Bovendien zijn ze liberaler, wonen ze vaker in de stad en zijn ze beter opgeleid.
Wie is de onderzoeker Steve jobs?quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:23 schreef Wootism het volgende:
[..]
Is in strijd met het onderzoek...
[..]
Ik zou je benaming maar even herzien.
onderzoekquote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:23 schreef Wootism het volgende:
[..]
Is in strijd met het onderzoek...
[..]
Ik zou je benaming maar even herzien.
Alleen is het nu bewezen dat iOS gebruikers succesvoller en hoger opgeleid zijn, meer geld verdienen, meer seks hebben en een hogere kans hebben om leiderschap te claimen. Jouw bewering is dus niet op waarheid berust.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:18 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Ik noem ze altijd Schapen met het downsyndroom.
Ik denk niet dat wij als Android nerds er wakker van liggen, dat jullie meer sex hebbenquote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:24 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Alleen is het nu bewezen dat iOS gebruikers succesvoller en hoger opgeleid zijn, meer geld verdienen, meer seks hebben en een hogere kans hebben om leiderschap te claimen. Dus jouw bewering is niet op waarheid berust.
Nee, maar het plaatst topics als deze wel in een ander perspectief.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:25 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Ik denk niet dat wij als Android nerds er wakker van liggen, dat jullie meer sex hebben
Hunch.com onder ruim 15.000 smartphone bezittersquote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:24 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Wie is de onderzoeker Steve jobs?
Te weinig voor een goed oordeelquote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:27 schreef Wootism het volgende:
[..]
Hunch.com onder 15.000 smartphone bezitters
quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:28 schreef Id_do_her het volgende:
Laatst was er toch een onderzoek dat iPhone-bezitters er op hun bankrekening gemiddeld slechter voor stonden dan de gebruikers van andere systemen?
Logische uitspraakquote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:28 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Te weinig voor een goed oordeel
Dat onderzoek wat ik postte is van eergisteren.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:28 schreef Id_do_her het volgende:
Laatst was er toch een onderzoek dat iPhone-bezitters er op hun bankrekening gemiddeld slechter voor stonden dan de gebruikers van andere systemen?
Wie is de onderzoeker Eric schmidt?quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:28 schreef Id_do_her het volgende:
Laatst was er toch een onderzoek dat iPhone-bezitters er op hun bankrekening gemiddeld slechter voor stonden dan de gebruikers van andere systemen?
Overigens spreekt dat dit onderzoek niet tegen. iPhone bezitters geven nu eenmaal meer uit (en hebben ook meer uit te geven).quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:28 schreef Id_do_her het volgende:
Laatst was er toch een onderzoek dat iPhone-bezitters er op hun bankrekening gemiddeld slechter voor stonden dan de gebruikers van andere systemen?
En hebben ook een telefoon die 3x kost dan wat hij waard is.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:31 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Overigens spreekt dat dit onderzoek niet tegen. iPhone bezitters geven nu eenmaal meer uit (en hebben ook meer uit te geven).
quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:30 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Wie is de onderzoeker Eric schmidt?
quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:31 schreef retorbrapi het volgende:
[..]
Overigens spreekt dat dit onderzoek niet tegen. iPhone bezitters geven nu eenmaal meer uit (en hebben ook meer uit te geven).
Gevoelige snaar geraakt?quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:32 schreef retorbrapi het volgende:
Geld op je bankrekening staat immers los van je inkomen.
Hoezo?quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:32 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
[..]
[..]
Gevoelige snaar geraakt?
Bijna elk elektronisch apparaat kost 3x zoveel dan dat hij waard is.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:32 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
En hebben ook een telefoon die 3x kost dan wat hij waard is.
Ik probeerde steeds te reageren maar er kwam steeds een bericht bij.quote:
Een telefoon is zoveel waard als wat men ervoor geeft.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:32 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
En hebben ook een telefoon die 3x kost dan wat hij waard is.
Te lui om te wijzigen.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:34 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Ik probeerde steeds te reageren maar er kwam steeds een bericht bij.
Dat ja. Leven en laten leven.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:34 schreef Mozy het volgende:
Boeiend Apple of iets andersGebruik wat je fijn vind. Je bent pas echt triest als je het een superieur over het ander gaat plaatsen, alles heeft zijn voor en nadelen. Als ik zin heb in gezeik met wie of wat beter is en welke mensen mongolen zijn of niet ga ik wel naar de kerk om daar de discussie aan te gaan over het wel of niet bestaan van god.
Ja want jij mengt je nooit in dit soort discussiesquote:Op donderdag 18 augustus 2011 16:34 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Dat ja. Leven en laten leven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |