Jup mooi jaar voor Bos. Brons tijdens de Masters en in Parijs. Goud in Moskou, EK en Baku.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 16:17 schreef Leatherface het volgende:
Nou, hup Bosch.
Ze heeft al de Europese titel. WK-goud zou de kers op de taart van een goed seizoen zijn.
Amerikanen interesseren zich niet voor iets buiten hun landquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 16:24 schreef Leatherface het volgende:
Frankrijk is en blijft toch ook wel een echt judobolwerk.
Bijzonder hoe zo'n sport zich heeft verspreid. In Nederland en Frankrijk werd het al snel een grote sport, in Amerika en het VK relatief minder. Benieuwd waar dat aan ligt.
verliezen van een Noord-Koreaanquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 17:01 schreef Leatherface het volgende:
Verliezen van een Japanner, het kan bijna niet pijnlijker voor een Koreaan.
Dat is vooral politiek. Het is gewoon hetzelfde volk in principe.quote:
quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 16:52 schreef Leatherface het volgende:
Meszaros wint het brons.
Straks Bosch in de finale.
Ja, dat straffen-systeem blijft gewoon ergerlijk...quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 17:18 schreef TheArt het volgende:
Nou deed Harrison na die ene aanval waar ze yuko scoorde ook amper wat. Dat zou wat mij betreft best bestraft mogen worden. Ik zie dat zo vaak. In het begin van een partij een kleine score om vervolgens de hele partij niets meer te doen.
Nee helemaal niets, that's the problem.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 17:29 schreef marcodej het volgende:
Heeft die Decosse eigenlijk al wat gedaan?
Bosch heeft i.i.g. tenminste iets geprobeerd. Decosse heeft NUL aanvallen ingezet, echt geen enkele.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 17:30 schreef DeeBee het volgende:
Dat commentaar ook: 'ja, zie er maar eens doorheen te komen!'
Eehm, ja die Decosse heeft dus 0 technieken laten zien, niets geprobeerd... Echt ongelofelijk...
Jep. Maar wat ik eerder zei, ik kon ook wel drie dingen bedenken waarvoor Decosse een straf kon krijgen. En ze ging heel laag zitten voor een sec. of 10, wat niet mag. En ze ontplooide geen enkele activiteit. En ze stapte zelf ook een keer makkelijk van de mat af, waar Bosch wel die 2e straf voor kreegquote:Op vrijdag 26 augustus 2011 17:32 schreef marcodej het volgende:
Maar die derde straf sloeg toch nergens op? Ze ging toch gewoon met een techniek naar de grond, dat die Decosse hem handig ontwijkt maakt dan toch niet uit?
Nou ja, eentje was min of meer een 'schijnaanval' misschien... Maar Decosse heeft dus 0 keer (wat TheArt zegt), maar iets geprobeerd. En omdat ze dan wel druk is met 'verdedigen', krijgt ze geen straffen voor passiviteit of zo en Bosch wel straffen voor 'niet-succesvolle' aanvallen of iets.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 17:32 schreef marcodej het volgende:
Maar die derde straf sloeg toch nergens op? Ze ging toch gewoon met een techniek naar de grond, dat die Decosse hem handig ontwijkt maakt dan toch niet uit?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |