quote:Lefevere: "Je zou beter verwachten van Gilbert"
Lefevere: "Gilbert hield ons aan het lijntje"
Christophe Vandegoor over keuze van
vr 19/08/2011 - 15:08
Patrick Lefevere had gehoopt om Philippe naar het nieuwe project van Omega Pharma Quick-Step te halen. Lefevere reageert bitter op Gilberts keuze voor BMC. "Hij heeft ons aan het lijntje gehouden", zegt Lefevere.
Lees ook:
Philippe Gilbert rijdt in 2012 voor BMC
"Ik heb al voor de klassiekers met Gilbert gepraat. Twee weken geleden ontmoette ik hem toevallig in Monaco. Daar hadden we een vriendelijk gesprek. Hij zei dat hij nog niks beslist had", vertelt Lefevere, manager van Quick-Step dat volgend seizoen een nieuw team vormt met Omega Pharma.
Belga
"Donderdag zat ik samen met Gilbert zijn manager. We hebben nog over voorwaarden onderhandeld. Plots kwam hij echter met dwaze redenen waarom Philippe niet naar ons kon komen. Philippe zou onder meer in de problemen komen door ons conflict met de UCI over de oortjes. Te dom voor woorden."
"Maar eigenlijk ben ik totaal niet verrast. Iedereen in het peloton kende de geruchten over BMC. Ik heb het gevoel dat Gilbert ons aan het lijntje heeft gehouden", zegt Lefevere aan Sporza.
"Eigenlijk had ik de hoop al lang opgegeven. Maar toen Omega Pharma kwam, kreeg ik de garantie dat Gilbert ook naar het nieuwe team zou komen."
"Gilbert had een contract bij hen, maar blijkbaar hoef je dat niet meer te respecteren. Je zou beter verwachten van iemand van het sportieve niveau van Gilbert. Een afkoopsom? Dat is een zaak
voor de mensen van Omega Pharma. Of ik hen al gehoord heb? Nee, ik heb hoofdpijn gekregen van deze zaak."
"We onderhandelen met Martin"
Patrick Lefevere moet nu op zoek naar andere versterkingen voor Omega Pharma-Lotto. "Maar er zijn niet veel goede renners op de markt", zegt Lefevere.
"We onderhandelen wel met Tony martin. Ik hoop dat we dat snel kunnen afronden."
quote:Martin entscheidet in zwei Wochen
Ob Tony Martin künftig auch das Skil-Trikot tragen wird, will er in zwei Wochen bekannt geben. "Wir haben uns darauf geeinigt, dass wir zum 1. September etwas verkünden. Noch ist nichts entschieden, es sind noch einige Teams im Rennen", sagte Martins Manager Jörg Werner.
Das Internetportal "Cyclingnews" hatte zuvor gemeldet, dass sich der 26 Jahre alte Zeitfahrspezialist für das neue belgische Team Omega Pharma-Quick Step entschieden habe. Werner wollte dies nicht bestätigen. "Wir hatten ein gutes Gespräch mit Quick Step, aber es ist nichts unterschrieben", sagte Werner. Neben den Belgiern haben auch Garmin und Skil großes Interesse an einer Verpflichtung Martins.
En daar zit hij goed. In de schaduw van Gilbert heeft hij misschien zelfs meer kans om een topkoers te winnen dan wanneer hij er moet tegen concurreren.quote:Op zaterdag 20 augustus 2011 15:17 schreef SuikerVuist het volgende:
Van Avermaet blijft bij BMC:
http://www.sporza.be/cm/s(...)ver_transfer_gilbert
op zich wel logisch, ziet wel in dat hij bij Rabo nog minder kansen zal krijgen met Matthews, martens, bos n renshaw in t team. Zie hem ook geen klassieker meer winnen eigenlijk. Desondanks is en blijf het een baasquote:Op zondag 21 augustus 2011 23:45 schreef Steven184 het volgende:
Freire waarschijnlijk weg bij rabo. Movistar is de grootste kanshebber, mar er zijn nog twee teams in de running.
Naast El Fares gaat ook Antomarchi naar Team Type 1. Interessante transfers.quote:Op maandag 22 augustus 2011 08:24 schreef SaintOfKillers het volgende:
Verder zou El Fares naar Team Type 1 gaan en zijn er geruchten over Paolini en Pozzato bij Farnese, maar dat lijkt me onwaarschijnlijk, aangezien Pozzato dan nauwelijks aanwezig zou zijn in het klassieke voorjaar, wat toch zijn ding is.
Komt o.a. toch door de nieuwe co-sponsor?quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:29 schreef TheArt het volgende:
[..]
Naast El Fares gaat ook Antomarchi naar Team Type 1. Interessante transfers.
Klopt ja.quote:Op maandag 22 augustus 2011 10:52 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Komt o.a. toch door de nieuwe co-sponsor?
Heeft te maken met Tchmil, die krijgt daar schijnbaar een stuk minder te zeggen. Pipo vind het salaris bij Katusha verder wel leuk.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 07:48 schreef SaintOfKillers het volgende:
Roelandts naar Looto (dat zat er al lang aan te komen) en Pozzato zou nu weer bij Katusha blijven
wielerflits.nlquote:Lotto-project krijgt vorm
Gepubliceerd door Fansevenant op donderdag 25 augustus 2011 om 15:07.
De sportieve omkadering van het nieuwe Lotto-Ridley team is voor 2012 compleet. De ploeg die zal ontstaan uit de splitsing van Omega Pharma–Lotto krijgt als manager Marc Sergeant. Volgens de Belgische krant Het Laatste Nieuws is het al enige tijd een publiek geheim dat Herman Frison, Marc Wauters, Jean-Pierre Heynderickx en Michiel Elijzen samen met Sergeant de overstap maken naar het nieuw te vormen team.
Naast de reeds gevestigde ploegleiders krijgt ook de 36-jarige Mario Aerts een functie in de karavaan als ploegleider. Daarnaast zou de 42-jarige ex-renner Bart Leysen zijn functie neerleggen bij team Katusha om de sportieve omkadering bij Lotto-Ridley te vervolledigen.
Van het huidige Omega Pharma–Lotto heeft alleen ploegleider Dirk De Wolf nog geen nieuwe ploeg. De mentor van Philippe Gilbert zou onder meer met team Katusha en Vacansoleil-DCM aan het praten zijn. Eerder werd al bekend dat een overstap – net als Philippe Gilbert - naar BMC uitgesloten was.
Om hem een plek in een Belgisch bejaardentehuis te bezorgen, of wat?quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 07:46 schreef SaintOfKillers het volgende:
Quickstep praat met Leipheimer (toekomstgericht!)
Team Type 1 bestaat al even. O.a. Kocjan, Bertogliati, de broers Efimkin en Bodrogi rijden er voor.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 11:43 schreef Alleskids het volgende:
Waar komt Team Type 1 ineens vandaan ? Is het een nieuwe ploeg,of een oude bekende met een nieuwe sponsor?
Team Type 1 bestaat al een aantal jaar, ooit opgericht door diabetici Phil Southerland en Joe Eldridge om te laten zien aan de rest van de wereld dat topsporten met diabetes 'type 1' wel degelijk mogelijk is. Dit jaar is er meer geld beschikbaar van de sponsoren, waardoor er wat bekendere renners zijn aangetrokken. Er rijden ook aardig wat renners rond die echt diabetes hebben, Martijn Verschoor bijvoorbeeld.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 11:43 schreef Alleskids het volgende:
Waar komt Team Type 1 ineens vandaan ? Is het een nieuwe ploeg,of een oude bekende met een nieuwe sponsor?
Heeft Cavendish dus toch nog een goede trein met Thomas er ook nog bij. Eisel, Thomas, Cavendish. Daar kom je niet meer langs in volle vaart.quote:
quote:Fusie tussen RadioShack en Leopard-Trek?
maandag 29 augustus 2011, 03u00Auteur: (hc, abg)
Komt er na Omega Pharma en Quick Step met RadioShack-Nissan en Leopard-Trek een nieuwe megafusie voor volgend seizoen? Sinds zaterdagochtend gonst het van de geruchten als zou de Amerikaanse ploeg van Johan Bruyneel en het Luxemburgse team van de Schlecks samengaan. Geen enkele betrokken partij wou commentaar geven of ontkende het gerucht.
‘Het enige wat ik kan zeggen, is dat RadioShack en Nissan voor de volgende twee jaar hebben bijgetekend en dat ze misschien ook een derde jaar blijven', stelde Johan Bruyneel. ‘Voor de rest geen commentaar.'
Leopard-Trek en de ploeg van Bruyneel hebben met het Amerikaanse Trek dezelfde fietsconstructeur, die als bindmiddel wordt gezien.
Dé vraag is of de fusie wel kan. Leopard-Trek heeft 28 renners onder contract en RadioShack momenteel 17. Een Worldtourploeg mag niet meer dan 30 renners tellen.
Nieuwsblad
quote:Karsten Kroon keert terug bij Saxo Bank
Karsten Kroon rijdt vanaf volgend seizoen opnieuw voor Saxo Bank. Volgens De Telegraaf tekent de 35-jarige renner een contract voor twee seizoenen bij de formatie van Bjarne Riis. Kroon maakt de overstap van Team BMC.
Kroon kwam eerder tussen 2006 en 2009 uit voor de Deense formatie. Hij won er onder meer de Rund um den Henninger Turm in 2008.
80 World Tour punten. Kan een zeer belangrijke aankoop zijn voor een ploeg. En eindelijk een Iraniër op het hoogste niveauquote:WorldTour team onderhandelt met Iraniër Sohrabi
Mehdi Sohrabi rijdt volgend jaar mogelijk bij een Europese UCI ProTeam. De 29-jarige Iraniër van Tabriz Petrochemical Cycling Team is, volgens de Iraanse Wielerfederatie, begonnen met de onderhandelingen om tot een overeenkomst te komen.
Volgens de Iraanse wielerfederatie betreft het een Europees Procontinentaal team die in 2012 de WorldTour licentie wil aanvragen. Mehdi Sohrabi wist dit seizoen al 14 zeges te boeken en won in 2009 en 2010 de UCI Asia Tour Ranking. In dezelfde ranking is hij op dit moment de leider voor het seizoen 2011.
Wielerland
Die gaat in Europa lekker door het ijs zakken, vrees ik.quote:Op maandag 29 augustus 2011 22:04 schreef TheArt het volgende:
[..]
80 World Tour punten. Kan een zeer belangrijke aankoop zijn voor een ploeg. En eindelijk een Iraniër op het hoogste niveau
Een ProConti-ploeg die volgend jaar de WorldTour in wil? Skil?quote:Op maandag 29 augustus 2011 22:04 schreef TheArt het volgende:
[..]
80 World Tour punten. Kan een zeer belangrijke aankoop zijn voor een ploeg. En eindelijk een Iraniër op het hoogste niveau
Zou zomaar kunnen. Europcar is een andere optie. Die waren ook al in de running voor Teklehaimanot.quote:Op maandag 29 augustus 2011 22:10 schreef marcodej het volgende:
[..]
Een ProConti-ploeg die volgend jaar de WorldTour in wil? Skil?
Ja inderdaad, en ze waren ook al met Hushovd bezig. Op zich zou het niet vreemd zijn als er een tweede ploeg WT wordt, al zouden ze zichzelf nog wel iets moeten versterken.quote:Op maandag 29 augustus 2011 22:11 schreef TheArt het volgende:
[..]
Zou zomaar kunnen. Europcar is een andere optie. Die waren ook al in de running voor Teklehaimanot.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |