Nee, zie art. 3:86 lid 3 BW (en art. 3:87 BW voor de wegwijsplicht bij een echte winkel). Jouw criterium is alleen relevant voor de kwalificatie als strafbaar feit.quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 22:28 schreef jroz het volgende:
[..]
En wat Glowmouse zegt klopt half. Als je kan aangeven dat je het product via marktplaats heb gekocht, voor bedrag x, en je kan dit aantonen door bijvoorbeeld e-mails, dan is dat net zo geldig.
Hier wel een andere mede Limboquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 23:34 schreef Haifisch het volgende:
Woon je in Limburg zuid of Limburg Noord, meld het dan even.
Hij is gestolenquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 08:14 schreef Baghdaddy het volgende:
De politie gaat geen moeite doen voor jouw telefoon. En terecht. Moest je dat ding maar niet kwijtraken.
Pas maar op, als je even niet oplet mag ik alles meenemenquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 11:31 schreef Infinitum het volgende:
Ow iedereen kan dus gewoon stelen, want de politie komt toch niet bij je aan de deur. En je mag voor eigen rechter spelen. Goed om te weten.
Die zorgt er toch alleen maar voor dat je je telefoon kan laten blokkeren? Je kan hem met Blackberry protect toch niet traceren?quote:
quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 13:34 schreef pnxsinned het volgende:
We gaan eerst Wootism opzoeken jongens! :p
quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 10:58 schreef FreakyStyley het volgende:
Waarom gaan we niet even langs bij die vent?
*Meldt zich*
Vraag me af hoe gaat dat dan bij die pandjeshuizen? Wanneer hen goederen inkopen laten ze de verkopende klant altijd een document tekenen dat ze te goedertrouw handelen. Mag de politie wanneer het product gestolen is deze dan in beslag nemen? Of is het bewuste pandhuis dan te goedertrouw en hoeft deze de goederen niet af te geven?quote:Op dinsdag 16 augustus 2011 23:29 schreef GlowMouse het volgende:
[..]
Nee, zie art. 3:86 lid 3 BW (en art. 3:87 BW voor de wegwijsplicht bij een echte winkel). Jouw criterium is alleen relevant voor de kwalificatie als strafbaar feit.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |