Mijn eigen katten hebben heel veel stress nu er opeens weer kittens zijn. Het zijn 4 kittens uit 3 verschillende nestjes van 3 verschillende leeftijden. Ze kunnen dus niet allemaal in de bench. De oudste 2 lopen los 's nachts. Onze eigen katten vliegen elkaar nu heel erg in de haren door de stress van de kittens. Omdat mijn huis maar zo klein is heb ik op dit moment geen optie om ze apart te doen dus ik heb ze nu als extra ruimte het balkon gegeven in de hoop dat ze een beetje kalmeren. Mocht het zo blijven dan moeten we even heel hard nadenken wat we nu gaan doenquote:Op zondag 14 augustus 2011 00:24 schreef Greys het volgende:
[..]
Hoezo?
Kijk nouHet wordt steeds knusser
[ afbeelding ]
Oh ik heb even gemist dat je er nog wat andere bij had gekregenquote:Op zondag 14 augustus 2011 00:28 schreef Oognip het volgende:
[..]
Mijn eigen katten hebben heel veel stress nu er opeens weer kittens zijn. Het zijn 4 kittens uit 3 verschillende nestjes van 3 verschillende leeftijden. Ze kunnen dus niet allemaal in de bench. De oudste 2 lopen los 's nachts. Onze eigen katten vliegen elkaar nu heel erg in de haren door de stress van de kittens. Omdat mijn huis maar zo klein is heb ik op dit moment geen optie om ze apart te doen dus ik heb ze nu als extra ruimte het balkon gegeven in de hoop dat ze een beetje kalmeren. Mocht het zo blijven dan moeten we even heel hard nadenken wat we nu gaan doen
Als ik mee mag en kan en er IS een vouwwagen, kunnen jullie me altijd op 1 van de zitbankjes kwijtquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 22:19 schreef Cat22 het volgende:
Volgende keer zetten we toch de tent op in de tuin?![]()
Zal ik de vouwwagen van mijn broer lenen?
Onze eigen katten zitten 's nachts in de gang/keuken/kleine kamer, dat is 1 ruimte dat we niet af kunnen sluiten. Extra bench kan op zich.quote:Op zondag 14 augustus 2011 00:33 schreef tombolafan het volgende:
Oeh, das rot... Kun je niet een extra bench doen of wat katten in de gang?
quote:Op zondag 14 augustus 2011 00:47 schreef Oognip het volgende:
[..]
Onze eigen katten zitten 's nachts in de gang/keuken/kleine kamer, dat is 1 ruimte dat we niet af kunnen sluiten. Extra bench kan op zich.
En waarom ik er nu zoveel heb? Joe heeft niesziekte en daarvoor heb ik gebeld met de coordinator. De coordinator zei dat het zo zielig was dat Joe alleen zat en dat ze nog wel een kitten had om hem gezelschap te houden, maar dat kan weer niet met de niesziekte. Toen zei ze dat ik Joe maar naar het asiel moest brengen omdat hij anders de andere kittens zou besmetten en de 3 (opeens 3 ja) maar op moest halen. Ik wilde niet dat Joe naar het asiel ging dus dat heb ik gezegd. Toen had ze opeens een ander huisje voor Joe waar hij naar toe zou gaan samen met een kitten van zijn leeftijd. Daar ben ik mee akkoord gegaan. Eenmaal in de auto voor de 'kittenruil' werd ik gebeld dat we Joe medicijnen gingen geven en dat ik hem mocht houden en dat de andere 3 er gewoon bij mochten. Dus toen had ik er opeens 4 en ik kan niet goed nee zeggenWe hebben er al eens 4 gehad en dat ging goed maar die kwamen ook uit hetzelfde nest, deze uit verschillende. Ik vind 4 eigenlijk te veel, maar ik dacht dat het wel zou kunnen...
Als mijn eigen katten zo gestresst blijven dan kan het niet anders dan dat er 2 van de kittens weggaan, want zo is het geen doen.
Op dit moment zijn ze overigens rustig...
Dat zou natuurlijk het fijnste zijn, maar de gezondheid van mijn eigen katten gaat in dit geval voor. Zo gestresst als ze vandaag en gister waren zijn ze nog niet geweest. Ons huis is eigenlijk ook gewoon te klein voor nog 4 pleegkittens. We gaan het zien.quote:Op zondag 14 augustus 2011 00:49 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]ze mogen niet weg
![]()
wat een rotsituatie-knuff- hopelijk blijft het rustig en wennen ze gewoon aan elkaar
Ja tuurlijk, dat snap ikquote:Op zondag 14 augustus 2011 00:53 schreef Oognip het volgende:
[..]
Dat zou natuurlijk het fijnste zijn, maar de gezondheid van mijn eigen katten gaat in dit geval voor. Zo gestresst als ze vandaag en gister waren zijn ze nog niet geweest. Ons huis is eigenlijk ook gewoon te klein voor nog 4 pleegkittens. We gaan het zien.
Alle kittens in de bench kan niet want die gaan nog vechten.quote:Op zondag 14 augustus 2011 00:53 schreef tombolafan het volgende:
En als je alle kittens in de bench doet? Dat kan niet? Ik zou echt een extra bench regelen... Of nee leren zeggen
De oudste 2. Die beginnen elkaar leuk te vinden en die hebben mijn hart gestolen.quote:Op zondag 14 augustus 2011 00:55 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Ja tuurlijk, dat snap iken daar heb je ook groot gelijk in
welke zou je houden dan, als je er 2 weg moest doen?
Hier ook, dus tijd voor een terrasje!quote:
De kattenstress valt nu mee, maar dat komt ook omdat 3 kittens verstopt liggen in de tv kastquote:Op zondag 14 augustus 2011 11:18 schreef ferrari_rood het volgende:
hoe is het nu met de kattenstress oognip?
knapt joe al weer een beetje op?
[ afbeelding ]
de boerka-nachtjapon van ean
Behalve dan de FOK! onderbrekingenquote:Op zondag 14 augustus 2011 12:29 schreef oh-oh het volgende:
Rewimo, fijne vakantie!
Boh, het is echt fijn werken zonder onderbrekingen zeg
Kan je dat nog ergens kopen dan op zondag?quote:Op zondag 14 augustus 2011 12:31 schreef tombolafan het volgende:
Ik heb zin om de hele dag in bed te blijven, maar ik heb om 15.00 een verjaardag en nu al geen zin
En geen cadeautje ook nog
Wat een gezellig stel bij elkaarquote:Op zondag 14 augustus 2011 12:06 schreef Greys het volgende:
![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En zoals elke ochtend even de oren van Boor likken
[ afbeelding ]
Hier wel jaquote:Op zondag 14 augustus 2011 12:37 schreef Greys het volgende:
Kan je dat nog ergens kopen dan op zondag?
Ga je de boel reorganiseren daarquote:Op zondag 14 augustus 2011 11:37 schreef oh-oh het volgende:
Nah, we hebben toch een foto nodig met kind erin hoor , voor de beeldvorming![]()
Kun je gelijk testen of ie echt zo moeilijk aangaat!
Ik ben op mn werk![]()
Het is zo een hoereschijtweer, en ik had thuis zo lekker doorgepakt gisteren, dat ik besloten heb om hier es wat dingen weg te werken die doordeweeks niet gaan![]()
Zin an, eerst ff ontbijten, we zijn gelopen door de regen
Is het zo'n verjaardag die wel leuk is als je er eenmaal bent?quote:Op zondag 14 augustus 2011 12:40 schreef tombolafan het volgende:
[..]
Hier wel ja
En ik hoef ook niet per se in bed te liggen maar wil gewoon in luie kleren in huis hangen ipv nadenken over wat je aan moet enzo
Ik hoop het (en anders ben ik snel weer wegquote:Op zondag 14 augustus 2011 12:41 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Is het zo'n verjaardag die wel leuk is als je er eenmaal bent?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |