Vond 't wel vermakelijk. Vooral toen ze in de boeien werden geslagen een minuut nadat de politie er wasquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 23:48 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Goh, dat doen ze nou normaal nooit.
Terecht, heel erg terecht.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 23:51 schreef yosander het volgende:
[..]
Vond 't wel vermakelijk. Vooral toen ze in de boeien werden geslagen een minuut nadat de politie er was. Nu las ik net een nieuwsbericht erover dat een van die downies is opgepakt voor mishandeling
. Kerel die was mishandeld was nota bene een omstander die het probeerde te sussen
.
zemlquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 23:49 schreef Kaasrol het volgende:
[..]
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 23:52 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
GOOI DIE DUIMPJES IN DE LUCHT MOTHERFUCKERS [ afbeelding ]
Echte moslims mogen helemaal geen alcohol drinkenquote:
kweeniequote:
Ik heb gehoord dat alle moslims die ongesteld zijn geworden, dat ze mogen eten.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 23:53 schreef Dastan het volgende:
Op mijn werk eten al die moslimsletjes `stiekem` hun buik vol en gaan dan zogenaamd `rein` naar huis
quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 23:53 schreef Dastan het volgende:
Op mijn werk eten al die moslimsletjes `stiekem` hun buik vol en gaan dan zogenaamd `rein` naar huis
Ik zou hun buik vol makenquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 23:53 schreef Dastan het volgende:
Op mijn werk eten al die moslimsletjes `stiekem` hun buik vol en gaan dan zogenaamd `rein` naar huis
ja ze mogen dan hun menstruatiebloed drinken en de klontjes etenquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 23:54 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ik heb gehoord dat alle moslims die ongesteld zijn geworden, dat ze mogen eten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |