SPOILER: De Radio49 DJ's (in alfabetische volgorde)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat kan ik als luisteraar verwachten op Radio 49?
Alles. Simpeler is het niet samen te vatten. Iedere DJ heeft zijn eigen stijl, van muziekspecials tot talkshows en verzoekprogramma's. Een bepaald nummer of thema in gedachten? Vraag het eens in het topic, wie weet is er wel iemand die het draait! Zo niet, mag je - als je het leuk vindt - dat zélf doen!
En als er geen DJ draait?
Dan zorgt Guppie (de verzoekjes-automaat) voor lekkere muziek. Klik op de grote zwarte VERZOEKJES knop hierbeneden om iets aan te vragen. Guppie wordt beheerd door robdriessen en kan ook bediend worden door Redskillz, Viro, Knetterkrankjorum en Outpost76.
Ik wil ook! Hoe meld ik me aan en kom ik op het rooster?
Aanmelden voor het rooster kan door een DM of PM (liefst naar 2 of meer personen) te sturen naar Mr-green, Samzz, Gewoonfaye, Knetterkrankjorum of Carooltje79.
Nadat je op het rooster bent gezet ontvang je de gegevens waarmee je kan inloggen op de stream.
LET OP: DJ's moeten zich minimaal 10 minuten voor hun show melden in het topic, zijn ze er niet dan wordt hun uurtje weggegeven!
Zijn er eisen aan DJ's of hun programma's?
Niet echt, draai wat je leuk vindt, of juist totaal iets anders. Hoe meer stijlen, hoe beter! Het enige wat we van je vragen is enthousiasme, de juiste software (zoals SAM of VDJ) en als je durft: een goede microfoon!
Jingles
Er zijn door DJ Luke een aantal standaard Radio 49 jingles gemaakt die voor iedereen zijn te gebruiken. Download hier!
Luisteren in een media player?
Dat kan, klik hier om naar Radio 49 in je media player te luisteren.
Slowchat is toegestaan, maar tot bepaalde hoogte! Het topic is voornamelijk bedoeld voor feedback voor de DJ's.
Statistieken
Uiteraard zijn er statistieken voor deze reeks: http://piles.nl/fok/index.php?reeks_id=16
C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
De deense dames waren leuker dan de zweedse?quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 21:45 schreef heloef het volgende:
[..]
Gelukkig waren er genoeg blonde dames om de regen te compenseren.
Ja zeker.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 21:46 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
De deense dames waren leuker dan de zweedse?
quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 21:46 schreef heloef het volgende:
Als deze TT geen mensen aantrekt weet ik het niet meer.
Zei ik toch.quote:
Ik heb ze ook achtergelaten in Denemarken.quote:
Pics!quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 21:49 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik heb ze ook achtergelaten in Denemarken.
Google ze maar.quote:
Liefde enzoquote:
awwhhquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 21:54 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Liefde enzo
Je vroeg vanmiddag of ik brak was? Toen niet, maar nu welEcht me keel is fokking dik
En kan niet slikken
![]()
Ik wilde gaan stappen vanavond, maar ik denk dat ik om 23:00 uur mijn bed in duik
Okee een instapmodeletje dan.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 21:55 schreef heloef het volgende:
[..]
Okee een instapmodeletje dan.Ja plaatje is dood, profSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat ligt dan aan jou.quote:
HALLO FAYEquote:
quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 21:55 schreef heloef het volgende:
[..]
Okee een instapmodeletje dan.mwahSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik zeg toch instapmodel.quote:
Ik zal eens zoeken.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 22:00 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
post dan gewoon iets lekkers enzo
Ja tegen VVV.quote:
Ik heb gezegd na mijn vakantie, snel dusquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 22:02 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
PATJE
Vakantieganger
Wanneer ga je weer draaien
Ik ben geen diehard, maar ik vind dit prima te pruimen!quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 22:02 schreef EggsTC het volgende:
[..]
GOA he, dan hou je alleen de diehards over.
Ja doe maar lijkt me wel geil.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 22:04 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
Wil jij dinsdag een aardappel in je sterretje?
quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 22:03 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Ik heb gezegd na mijn vakantie, snel dus
quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 22:04 schreef gewoonfaye het volgende:
[..]
Wil jij dinsdag een aardappel in je sterretje?
Rob ik ben het volkomen met je eensquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 22:04 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Ik ben geen diehard, maar ik vind dit prima te pruimen!![]()
Heb 100x liever dit dan hardstyle/speedcore/noise/hardcore "herrie". Maar da's persoonlijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |