Ja, haha! Ik zei ook al; je mag van mij best wel wat lenen hoorquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 23:34 schreef milia het volgende:
Je moeder zal wel blij zijn automatic_! Een slankere buik én ein-de-lijk een matching set tetten![]()
Ik heb wel weer beugelbh's aan maar lang niet elke bh zit lekker..quote:Op zondag 14 augustus 2011 00:21 schreef milia het volgende:
Daar moest ik toen op mijn knieën naar zoeken in de hema, ze zijn padded en dragen heel hoog als je begrijpt wat ik bedoel en dan ook nog braaf wit, zwart of roze. Ik heb inmiddels liever een soepel stofje in een iets spannendere kleur, als ik het aandurf zal ik ook weer eens beugelbh proberen ( litteken zit voor het comfort wrsch iets te laag en zal ook te breed zijn)
![]()
Ik heb dat inderdaad wel eens gelezen met betrekking tot het afknellen van lympheklieren.quote:Op zondag 14 augustus 2011 12:09 schreef automatic_ het volgende:
Ik dacht dat ze beugels afraden? Of is dat puur vanwege het comfort (wat er dus niet/amper is)?
Je hebt groot gelijk! Mijn moeder heeft het volgens mij niet geprobeerdquote:Op zondag 14 augustus 2011 12:39 schreef Fratz het volgende:
[..]
Ik heb dat inderdaad wel eens gelezen met betrekking tot het afknellen van lympheklieren.
Maar aangezien ik door geen enkele dokter/verpleegkundige tijdens controles op mijn vingers ben getikt hou ik het mooi zo
Goed! Ik zit in Berlijn!quote:
hahaha!quote:
We zouden eigenlijk een last minute Griekenland of Turkije gaan doen, maar voor een klein beetje extra geld was dit ook mogelijk. Eigenlijk vind ik het best een avontuurquote:
Meen je dat echt? Ik dacht dat Kenia super duur zou zijn!quote:Op zondag 4 september 2011 20:35 schreef Fratz het volgende:
[..]
We zouden eigenlijk een last minute Griekenland of Turkije gaan doen, maar voor een klein beetje extra geld was dit ook mogelijk. Eigenlijk vind ik het best een avontuur![]()
Ik hoop de big five te zien!
Ik help je hopen!quote:Op zondag 4 september 2011 21:55 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Meen je dat echt? Ik dacht dat Kenia super duur zou zijn!
En ja, dat is zeker een avontuur!
Ik ben trouwens vorige week met mijn moeder naar het ziekenhuis geweest voor het PPO (anesthesie) onderzoek. Ze gaat nu wachten op een oproep (na 13 oktober i.v.m. mijn bachelor-uitreiking) en dan hopen we dat het daarna écht écht écht klaar is!
Ze komen niet door de chemo. Ik had ze al tijdens het leveronderzoek naar uitzaaiingen. Ik had alleen tegen de echo-mevrouw gezegd dat ik de uitslag van de echo niet wou weten (want ik zou de rest van de uitslagen pas dagen later krijgen). Nou, die mevrouw was erg goed in het bewaren van geheimen, want ze heeft ook hier niks over gezegd.quote:Op maandag 12 september 2011 14:29 schreef automatic_ het volgende:
Oh bah! Heb je dat er ook nog even bij gekregen
Alles gaat kapot met een chemo, en dan komen er galstenen
Of komt dat vaker voor?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |