Duur velletje papier danquote:
hahahahquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 19:18 schreef consio het volgende:
een uitgebuit postorderbruidje van 19jaar uit Bulgarije
Stoer, maar goed ook ik zeg mijjn huis (ook al was deze niet zo duur en ruim als die van Monco10)quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 12:26 schreef Monco10 het volgende:
Mijn nieuwe huis van 300K met 5 slaapkamers, helemaal voor mij alleen.
O ja, daar staan ze om bekendquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 19:17 schreef muhahaha het volgende:
Parkerpen, heb ik sinds 1993 en doet het nog steeds
couldn't agree morequote:Op zaterdag 13 augustus 2011 20:51 schreef diginoob2 het volgende:
[..]
mwah vind t meer general chat.
volgens mij 21 jaarquote:
Houtrot?quote:Op zondag 14 augustus 2011 10:52 schreef HardMetal het volgende:
Ik lach met rot als ik zie wat mensen in mijn omgeving voor hypotheeklasten hebben.
quote:Op zondag 14 augustus 2011 10:24 schreef eleusis het volgende:
Een zak dolfijntjes (101mg MDMA).
Niet te overtreffen wanneer je geluk per euro (of gulden toen nog zelfs) als maatstaf neemt.
Ik heb laatst op marktplaats nog een parkerpen gekocht. Die kwam uit de boedel van een oude winkel, en was de zelfde waarmee ik schreef in de brugklas ~20 jaar geleden. God wat schrijft die heerlijk.quote:Op zondag 14 augustus 2011 00:47 schreef Mishu het volgende:
[..]
O ja, daar staan ze om bekendAldus mijn moeder.
Volvo?quote:Op zondag 14 augustus 2011 11:47 schreef Biogarde het volgende:
Een auto voor een paar honderd. Ton verder, 2 nieuwe banden en hij brengt me overal
Vooral nooit in een hotel gaan slape of bij je vriendin in bed kruipen jij. Bah!quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 03:08 schreef InternalMemory het volgende:
2e hands matras?
Da's toch goor. Een mens verliest in zijn slaap halve liter zweet... dat zit allemaal in je matras. Lekker hoor, als je op andermans zweet ligt te slapen
OT: Bepaalde aandelen. Heb in 4,5 jaar 38.000 euro winst op gemaakt
Altijd probleemloos zonder reparatie/vervangin door de APK gekomen? Wegenbelasting en brandstofkosten niet te hoog?quote:Op zondag 14 augustus 2011 11:47 schreef Biogarde het volgende:
Een auto voor een paar honderd. Ton verder, 2 nieuwe banden en hij brengt me overal
Dat was een van m'n slechtste aankopen ooit, die heb ik veeeel minder gebruikt dan ik had gedacht. Voor de helft van het geld had ik een decoupeerzaag die veel praktischer zou zijn geweest.quote:Op zondag 14 augustus 2011 09:59 schreef blomke het volgende:
Bosch Cirkelzaag. Was een showroommodel, daarom zat er geen snoer aan. Heb 'm in 1990 gekocht voor NLG 300,- Was er gisterenavond even mee bezig, zit er een sticker onder: made in Germany, 1987. Zaag ik dus al 24 jaar mee.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |