ik wist dat ik iets vergeten wasquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 00:03 schreef tralalala het volgende:
Modje, maarja als je het hele topic trolletjes wil hebben...
De intimidatie van de PSGayer is gwn gelukt:'s,beetje jammer dit.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 00:04 schreef BrandX het volgende:
[..]
ik wist dat ik iets vergeten was
zo ist beter
Vind het toch iets te bescheiden, "Gaan we voor een overwinning"quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 00:04 schreef BrandX het volgende:
[..]
ik wist dat ik iets vergeten was
zo ist beter
een TT waarvan je van te voren weet dat dat ellende op gaat leveren is natuurlijk ook verre van handigquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 00:06 schreef autodief het volgende:
[..]
De intimidatie van de PSGayer is gwn gelukt:'s,beetje jammer dit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Movistar oh Movistar!
Team Movistar Topic
quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 00:07 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Vind het toch iets te bescheiden, "Gaan we voor een overwinning"
Wij zijn Ajax, beetje arrogantie mag wel,"Zondag weer 3 punten!"
quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 00:08 schreef Morpheus2002 het volgende:
Zo posts verwijderd. Verder bedankt BrandX.
quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 00:09 schreef BrandX het volgende:
[..]
laatst maakte iemand een of ander geintje over ajax (wel op een leuke manier). Toen vroeg iemand: wat is dan de grap? 'Tja zegt de ander, dat Ajax op 1 staat, dat is natuurlijk gewoon humor'
Waarop ik antwoord: 'dat is geen humor, dat is een natuurlijk verworven recht'.
Hebben ze je al gevraagd voor Ik Hou Van Holland?quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 00:09 schreef BrandX het volgende:
[..]
laatst maakte iemand een of ander geintje over ajax (wel op een leuke manier). Toen vroeg iemand: wat is dan de grap? 'Tja zegt de ander, dat Ajax op 1 staat, dat is natuurlijk gewoon humor'
Waarop ik antwoord: 'dat is geen humor, dat is een natuurlijk verworven recht'.
quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 00:12 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Hebben ze je al gevraagd voor Ik Hou Van Holland?
ohw. geen idee, ik kijk nagenoeg geen tv. Ken het hele programma nietquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 00:18 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Daar kun je zo tussen met deze grap.
Houden zo.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 00:25 schreef BrandX het volgende:
[..]
ohw. geen idee, ik kijk nagenoeg geen tv. Ken het hele programma niet
Goh, ik ben het voor het eerst zelfs een beetje met je eensquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 00:35 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Houden zo.![]()
Over Heerenveen: het wordt alles of niest. 4-0 voor Ajax, 1-3 Heerenveen. Alles staat of valt met de links en rechtsback van Ajax. Laten we zeggen: Blind/Boilesen/Anita (wat een luxe Frank!) en Meneer Wiel.
Wordt interessant. Als Assaidi Wiel kapotmaakt, dan heb je snel twee goals om de oren. Komt Ajax snel voor (die Breuer is een drama, als hij speelt sta je al met 1-0 voor), dan speel je met een volle en immer enthousiaste Arena al snel een (dik) gewonnen wedstrijd.
Ajax is nog niet volwassen genoeg; alles zal in eerste instantie afhangen van momenten. Die zullen de wedstrijd al snel een kant op doen kantelen. In de rust weten we allemaal waar Abraham de mosterd haalt.
En het zou leuk zijn als Johan een keer komt kijken en dan voorzichtig en beheerst wuift naar het volk dat vurig zijn naam scandeert, zoals ons aller koningin Beatrix, of wijlen keizer Nero.
Het zijn dan ook beste open deuren die hij intrapt.quote:Op zaterdag 13 augustus 2011 00:38 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Goh, ik ben het voor het eerst zelfs een beetje met je eens. Ik ben ook wel bang voor de narcingh/assaidi combo.
Ik verwacht ook geen spectaculaire wedstrijd maar wel winst, 3-1 of zoquote:Op zaterdag 13 augustus 2011 10:42 schreef Afhaalchinees het volgende:
Goede tthelaas het relletje gemist
van Ajax verwacht ik tegen h'veen een sie maar degelijke pot: 2-0
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |