De FOK! Film Top 100 is jarig, we zijn alweer toe aan de 10e editie! En dat moet gevierd worden. Hoe kunnen we dat beter doen dan gewoon weer een spiksplinternieuwe lijst samen te stellen met hopelijk een record aantal inzendingen!
Vorig jaar bracht ons een ongemeen spannende lijst waarin het verschil tussen zevenvoudig winnaar
Pulp Fiction en tweevoudig
The Shawshank Redemption slechts 2 punten was. Elk lijstje kan dus de uitslag beslissen. Ook die van jou! Zijn het weer deze twee films die om de eerste plaats strijden of krijgen we dit jaar een verrassing uit onverwachte hoek?
Ook dit jaar hebben we weer een mooie prijs voor één van de deelnemers. Als je jouw film top 10, 25, 50 of 100 in dit topic invult volgens onderstaande uitleg, maak je kans op de
zitzak die door
Zitzakkenshop.nl wordt aangeboden! Voortaan lekker onderuit op je nieuwe zitzak met een bak popcorn je films kijken!
De manier van samenstellen is weer hetzelfde als de afgelopen jaren. Alle informatie over het inzenden
vind je in het betreffende topic in Film, TV en Radio!