Ik hoop hetquote:Op maandag 15 augustus 2011 12:52 schreef Drassss het volgende:
Je zou bijna hopen dit programma 10 jaar blijft bestaan, zodat we straks 1000 gifjes hebben
Zoals het hoort!quote:Op woensdag 17 augustus 2011 23:03 schreef Dekatria het volgende:
Al die Topchef-UI's weer onder elkaar
oude tijden herlevenquote:Op woensdag 17 augustus 2011 23:03 schreef Dekatria het volgende:
Al die Topchef-UI's weer onder elkaar
quote:Op woensdag 17 augustus 2011 23:05 schreef Cateye2011 het volgende:
Ik heb me er toch zo'n zin in!!! Hopen dat ik op tijd thuis ben, moet maandag naar de gevangenis
dat is wel interessant werk zeg! tof hoor!quote:Op woensdag 17 augustus 2011 23:06 schreef Cateye2011 het volgende:
Voor mijn werkIk ben doktersassistente en ga bij een aantal gevangenissen een vitaalscan doen, moet ook naar het Pieter Baan Centrum
Ik kijk toch liever thuisquote:Op woensdag 17 augustus 2011 23:12 schreef Cateye2011 het volgende:
Ik hoop echt dat we met een stel een keer in het topchef restaurant terecht kunnen, lijkt me helemaal te gek.
Vanuit je zolderkamertje?quote:
En allemaal vragen om extra sausquote:Op woensdag 17 augustus 2011 23:12 schreef Cateye2011 het volgende:
Ik hoop echt dat we met een stel een keer in het topchef restaurant terecht kunnen, lijkt me helemaal te gek.
quote:Op woensdag 17 augustus 2011 23:20 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Vanuit je zolderkamertje?
Lijkt me wel grappig hoor, Juul en Kraan die een showtje voor je gezicht opvoeren voor de camera
M'n eerste post in deze reeks (Topic #1!):quote:
Goeie ouwe tijdquote:Op donderdag 30 september 2010 16:15 schreef Dekatria het volgende:
Dit heb ik dus ook. Kranenborg en die Julius staan een beetje als Kwik en Kwak aan de zijlijn bijdehand te doen, voeren zelf geen flikker uit maar willen wel, al zij met hun taalgebruik, laten zien hoe geweldig ze wel niet zijn. Met je correct ipv goed, met je haricots ipv sperziebonen, etc
Die Priscilla vind ik dan ook de personificatie van deze serie - arrogant, snobistisch, kil, irritant en totaal kleurloos. Een programma als "Ready, Steady..." waar chefs zelf worden uitgedaagd en iets anders moeten doen dan zeuren, zeiken en zaniken (namelijk KOKEN) lijkt me een stuk leuker voor de Nederlandse TV.
Dit is simpel scoren
Ik mag aannemen dat je mening wel iets is bijgesteld sinds die tijd?quote:Op woensdag 17 augustus 2011 23:36 schreef Dekatria het volgende:
[..]
M'n eerste post in deze reeks (Topic #1!):
[..]
Goeie ouwe tijd
De grappen zijn idd wel beter geworden jaquote:Op woensdag 17 augustus 2011 23:41 schreef Dekatria het volgende:
Hmja Julius & Vossius zijn het dan ook beter gaan doen en ik ben het minder serieus gaan nemen
quote:
quote:Genieten van een chefwaardig diner?
In het nieuwe seizoen van Topchef staan de 12 provincies centraal. Uit elke provincie wordt elke week één bijzondere groep mensen uitgenodigd om te genieten van een private dinner gemaakt door hun provinciegenoten.
Heb jij binnenkort iets te vieren? Of heb je bijvoorbeeld een babyshower, wil je je bruidsteam bedanken, of wil je een jubilaris verrassen met een speciaal diner in een bijzondere privé-setting?
Geef je hier op. Vul de gevraagde informatie in het RTL ID volledig en naar waarheid in en leg uit waarom jij vindt dat jij dit diner verdient!
De groep moet uit minimaal 14 en mag uit maximaal 16 personen bestaan. Ben je nog geen 16 jaar? Dan is toestemming van je ouders of wettelijk voogd verplicht. Houd er rekening mee dat de kans groot is dat je op tv komt.
Inderdaad, jammerquote:Op donderdag 18 augustus 2011 15:17 schreef megamandy het volgende:
Maar we komen niet met z'n allen uit maar een provincie
Nee, maar toen is het plan ontstaanquote:Op donderdag 18 augustus 2011 18:16 schreef Frag_adder het volgende:
grappig idee ;D
hebben jullie dat vorig seizoen wel gedaan dan?
Zo niet dan hebtie wel een stand-inquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 10:17 schreef Drassss het volgende:
[..]
Ik hoop dat onze labiele clown ook dit jaar nog te zien is
Ibra blijft toch wel de baas van topchef, zonder te proeven de beste gerechten makenquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 17:40 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Zo niet dan hebtie wel een stand-inik zie eigenlijk liever een nieuwe Ibrahim - wat een baas was dat. FAKKING HELL, GO-GO-GADGET IBRAAA
Nog een nachtje slapen , nog een nachtje...quote:
Hoeveel sterren zei je ook alweer, Juul?quote:Op zondag 21 augustus 2011 12:25 schreef Drassss het volgende:
Niveau moet je inderdaad niet constant op focussen. Hooguit de tripjes naar een 1/2 sterren, "ja mensen 2! michelinsterren", zijn echt niveau waardig
Drie sterren maarliefst! Wat een eer om hier te mogen zijn, wat heb je voor ons in petto?quote:Op zondag 21 augustus 2011 12:25 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Hoeveel sterren zei je ook alweer, Juul?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |