Voel je, je persoonlijk aangesproken? zo lijkt het wel namelijk, je bent zo met blank-zwart, blank-zwart. Het gaat niet om jouw, nederland of je huisdier. Dit gaat om londen, werkloosheid, criminele vervelende jongeren die in engeland zijn opgroeid en niet in een voormalig kolonie,quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 23:15 schreef LXIV het volgende:
[..]
In zekere zin is het ook een opstand natuurlijk. Er wordt niet alleen geplunderd, maar ook gevochten en brand gesticht.
Wat ik niet begrijp van zo'n Howe en soortgelijke figuren: Eerst woonden die mensen vrij welvarend onder onze leiding in hun thuislanden. Maar dat was niet goed meer: ze moesten onafhankelijkheid en alle blanken het land uit. (Die daar ook soms al generaties woonden!). Daarvoor braken daar opstanden uit.
Toen het ze vervolgens gewoon niet lukte om hun eigen land op orde te krijgen wilden ze allemaal naar hun voormalige koloniaal thuisland toe. Waar ze toch weer onder de blanken moesten leven!
En nu komen ze hier weer in opstand. Tegen wat? Onafhankelijkheid? Waar moeten de Britten nu dan toe? Ze kunnen toch geheel onder eigen leiding in het thuisland gaan wonen, als 'de blanken' zo slecht zijn? Daar hebben ze 40 jaar geleden al voor gevochten.
Ik heb duidelijk iets gemist! Wat doen ze dan?!quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 23:04 schreef TJV het volgende:
Mooi wat die gasten van Millwall doen. In die straat is geen politie meer nodig.
quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 23:18 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Niet zo maf doen. Dat in de slachtofferrol kruipen moet gewoon eens afgelopen zijn. Ik ben er onderhand kotsmisselijk van.
Die hooligans hebben voorzover ik kan overzien wel een puur racistische reden om mee te gaan doen. Het lijkt mij al erg genoeg zoals het nu is, het lijkt me niet zo slim om er een complete rassenoorlog van te gaan maken.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 23:18 schreef jandebruine het volgende:
[..]
waarom? als zelfs hooligans al de politie gaat helpen dan zie ik niet in hoe het verder gaat escaleren.
alles wat gaat rellen is geen fatsoenlijk mens en kan dus afgeschoten worden.
is ff een smeerbenden maar na een weekje buldozeren heb je het afval wel weg
En die negers achter hem meelachenquote:
Doe eens even wat normaal met je taalgebruik.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 23:19 schreef jandebruine het volgende:
[..]
het is toch zo.
ze verjaagden de blanke boeren die een goed lopende boerderij hadden.
wat die luie apen echter vergaten is dat die boeren om in welvaart te leven wel elke dag keihard moesten werken.
oeh, trapt iemand op je roze wolkje?quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 23:20 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Doe eens even wat normaal met je taalgebruik.
Gelukkig een minderheid.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 23:21 schreef elkravo het volgende:
Wat een sukkel op Sky... gewoon teringzooi trappen en lekker anoniem blijven... waarom?... hij weet zelf geen reden te geven. Dit is de toekomst... pfff
Nee, maar ''apen'' hoeft wat mij betreft niet. Genoeg mensen van de zwarte bevolking die zwaar tegen deze ontwikkelingen zijn.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 23:21 schreef SeanFerdi het volgende:
[..]
oeh, trapt iemand op je roze wolkje?
Het zou je auto maar zijn waar je hard voor heb gewerkt.quote:
Een minderheid op de totale jeugd. 90% van de relschoppers in Engeland though. Wat een stel sukkels bij elkaar.quote:
Ik vind jou geen fatsoenlijk mens, omdat jij datsoort dingen zegt. Volgens jouw definitie betekent dat dat ik jou mag afschieten.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 23:18 schreef jandebruine het volgende:
[..]
waarom? als zelfs hooligans al de politie gaat helpen dan zie ik niet in hoe het verder gaat escaleren.
alles wat gaat rellen is geen fatsoenlijk mens en kan dus afgeschoten worden.
is ff een smeerbenden maar na een weekje buldozeren heb je het afval wel weg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |