Zelfde krijg je ook bij ABN.. gaat wel weer hard nu.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 09:10 schreef Drugshond het volgende:
Ik ben een inwoner van Nederland, heb geen Amerikaanse nationaliteit en accepteer deze voorwaarden.
RBS
Soort alternatieve QE, begrijp het wel.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 09:06 schreef the85mc het volgende:
Eigenlijk is het nieuws van de FED niet zo positief. Geeft aan dat het niet goed gaat met de economie tot 2013. En ze sloten wel in de plus in de VS, maar een paar uur voor sluit stonden ze nog behoorlijk in de min..
Ik snap die enorme positieve reactie niet. Ze zeggen: het blijft economisch k*t gaan, dus we willen de rente verlagen. Dat gaat niet dus zetten we de rente langer laag vast. Betekent langer goedkoop geld, maar het is geen echte oplossing. Symptoombestrijding.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 09:11 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Soort alternatieve QE, begrijp het wel.
Ik begrijp dan de enorm negatieve reactie die daaraan vooraf ging weer niet.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 09:14 schreef the85mc het volgende:
[..]
Ik snap die enorme positieve reactie niet. Ze zeggen: het blijft economisch k*t gaan, dus we willen de rente verlagen. Dat gaat niet dus zetten we de rente langer laag vast. Betekent langer goedkoop geld, maar het is geen echte oplossing. Symptoombestrijding.
in dat geval:quote:Op woensdag 10 augustus 2011 09:00 schreef Drugshond het volgende:
Moest gisteren lachen met BNR (op het nieuws kwam ook de vergelijking van VIX nu met Lehman).
ff zwaaien, ik heb serieus het gevoel dat we worden gelezen.
Wat konden ze anders ?....quote:Op woensdag 10 augustus 2011 09:14 schreef the85mc het volgende:
[..]
Ik snap die enorme positieve reactie niet. Ze zeggen: het blijft economisch k*t gaan, dus we willen de rente verlagen. Dat gaat niet dus zetten we de rente langer laag vast. Betekent langer goedkoop geld, maar het is geen echte oplossing. Symptoombestrijding.
In China every posting can and will be toast..... in the long run.quote:Op woensdag 10 augustus 2011 09:20 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
[..]
in dat geval:
every posting is purely fiction and any simularity to existing corporations, persons, or models are purely conincidental.....
Nu maar 0,2% winstquote:Op woensdag 10 augustus 2011 10:01 schreef Vandergeld het volgende:
Tijd voor een paar daagjes consolidatie/herstel voor de beurzen richting de 1200 voor de S&P en 300 voor de aex?
Dat is waarquote:Op woensdag 10 augustus 2011 10:18 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Na een stijging van 25 punten binnen een handelsdag
Dat kan ook niet anders, als we in het trendkanaal waren gebleven waren we over 2 dagen weer terug op de 340quote:Op woensdag 10 augustus 2011 12:14 schreef the85mc het volgende:
Er lijkt een trendbreuk te komen. Vanaf gister 11 uur zitten we in een opwaarts kanaal. Als je een lijn door de pieken en dalen trekt dan breken we door het kanaal.
Kijken wat er daarna gebeurt.
quote:Op woensdag 10 augustus 2011 12:27 schreef Vandergeld het volgende:
[..]
Dat kan ook niet anders, als we in het trendkanaal waren gebleven waren we over 2 dagen weer terug op de 340
BNR - Kees de Kort: Met vrienden als de FED heb je geen vijanden meer nodigquote:Op woensdag 10 augustus 2011 09:06 schreef the85mc het volgende:
Eigenlijk is het nieuws van de FED niet zo positief. Geeft aan dat het niet goed gaat met de economie tot 2013. En ze sloten wel in de plus in de VS, maar een paar uur voor sluit stonden ze nog behoorlijk in de min..
Wel aandoenlijk hoor, die wanhoop in zijn stem. De wereld wil maar niet op knieen......quote:Op woensdag 10 augustus 2011 12:57 schreef SemperSenseo het volgende:
[..]
BNR - Kees de Kort: Met vrienden als de FED heb je geen vijanden meer nodig
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |