''They really love their sports clothing those rioters'. Dave Wylliequote:Op maandag 8 augustus 2011 17:49 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Kijk hier die arme hongerige mensen in hun oude lompenkleren vechten voor eten
[ afbeelding ]
Zo brutaal als de beul dus.quote:Op maandag 8 augustus 2011 18:15 schreef MrJones het volgende:
Oh, en natuurlijk even met je mobieltje zwaaien naar de camera in de helicopter. Want juh ben op teevee!11!!
In welke wijk waren de rellen vannacht voornamelijk?quote:Op maandag 8 augustus 2011 17:33 schreef remlof het volgende:
Ook in Islington nu, ik heb daar een paar jaar gewoond.
Ik woon er nu, maar het is hier (nog?) niet zo erg als in andere delen, zoals Hackney nu. De riot police is bij mijn weten nog niet langs geweest.quote:Op maandag 8 augustus 2011 17:33 schreef remlof het volgende:
Ook in Islington nu, ik heb daar een paar jaar gewoond.
Enfield en Brixton.quote:Op maandag 8 augustus 2011 18:20 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
In welke wijk waren de rellen vannacht voornamelijk?
Hoezo. Het kan nog veel erger. Zie de rellen van 2005 in Frankrijk.quote:Op maandag 8 augustus 2011 18:21 schreef Lavenderr het volgende:
Nu op CNN, echt niet te geloven dit.
Dat dit zo lang kan doorgaan begrijp ik niet.
Ze kunnen het leger toch inzetten?quote:Op maandag 8 augustus 2011 18:22 schreef MrJones het volgende:
[..]
Hoezo. Het kan nog veel erger. Zie de rellen van 2005 in Frankrijk.
Wat zijn ze in de UK onderdrukt geweest. De tranen schieten echt in mijn reet van medelijden en ja, primitief blijft primitief.quote:Op maandag 8 augustus 2011 17:51 schreef Monidique het volgende:
Jarenlange onderdrukking door de grotendeels blanke -je zou haast kunnen zeggen: koloniale- overheid, geen toekomst die hun geboden wordt, op een gegeven moment, zie de soortgelijke opstanden in de Arabische wereld, zal de bevolking moeten opkomen voor hun rechten. Ik keur uiteraard alles af wat ik afkeur, maar niet wat ik niet afkeur.
2001 in Den Bosch precies dezelfde situatie gehad. Politie schoot FC Den Bosch hooligan dood, na de schietpartij vage berichten vanuit de politie: blablablablablablabla maar wij zaten niet fout. Achteraf bleek die agent die hooligan onnodig te hebben neergeschoten. Vervolgens 3 dagen lang rellen gehad totdat de burgemeester besloot de gehele stad af te sluiten met behulp van politiekorpsen uit heel Nederland.quote:Op maandag 8 augustus 2011 18:21 schreef Lavenderr het volgende:
Nu op CNN, echt niet te geloven dit.
Dat dit zo lang kan doorgaan begrijp ik niet.
Wat gebeurt er dan nu? Ik woonde in Archway trouwens.quote:Op maandag 8 augustus 2011 18:21 schreef Jabberwocky het volgende:
[..]
Ik woon er nu, maar het is hier (nog?) niet zo erg als in andere delen, zoals Hackney nu. De riot police is bij mijn weten nog niet langs geweest.
Yep, primitief gedrag. Barbaars gewoon.quote:Op maandag 8 augustus 2011 18:25 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Wat zijn ze in de UK onderdrukt geweest. De tranen schieten echt in mijn reet van medelijden en ja, primitief blijft primitief.
http://maps.google.com/ma(...)106d4a554a3cfb&msa=0quote:Op maandag 8 augustus 2011 18:32 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Brixton?
Ik dacht dat de rellen voornamelijk in de noordelijke wijken waren.
Ik woon in Holloway, daar vlakbij dus.quote:Op maandag 8 augustus 2011 18:27 schreef remlof het volgende:
[..]
Wat gebeurt er dan nu? Ik woonde in Archway trouwens.
Mooi kaartjequote:Op maandag 8 augustus 2011 18:33 schreef Aether het volgende:
[..]
http://maps.google.com/ma(...)106d4a554a3cfb&msa=0
Dank voor de linkquote:Op maandag 8 augustus 2011 18:33 schreef Aether het volgende:
[..]
http://maps.google.com/ma(...)106d4a554a3cfb&msa=0
Waarom komen ze naar Engeland als ze weten dat ze daar volgens jou door de blanken onderdrukt gaan worden? En moeten onschuldige winkeliers daar gestraft voor worden?quote:Op maandag 8 augustus 2011 17:51 schreef Monidique het volgende:
Jarenlange onderdrukking door de grotendeels blanke -je zou haast kunnen zeggen: koloniale- overheid, geen toekomst die hun geboden wordt, op een gegeven moment, zie de soortgelijke opstanden in de Arabische wereld, zal de bevolking moeten opkomen voor hun rechten. Ik keur uiteraard alles af wat ik afkeur, maar niet wat ik niet afkeur.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |