Prima uiteenzetting Lastpostquote:Op dinsdag 9 augustus 2011 08:53 schreef Lastpost het volgende:
Zoals wel vaker ben ik het eens met je.![]()
Maar het is denk ik gewoon een duidelijk geval van een andere Feyenoord-beleving, anders kan ik het niet verklaren.
Rationeel gezien is er weinig mis/geks aan een stap vanuit dit Feyenoord naar een Twente of PSV, gevoelsmatig is er alles mis mee.
Veel jongens op de tribune doen en denken aan niets anders als Feyenoord, zouden hun relatie nog inruilen voor de winst op de aards rivaal en kunnen niet goed tegen die poppenkast.
Huilen na een historische nederlaag in Eindhoven en daar nota bene bij gaan tekenen enkele maanden later, op laten tekenen dat Feyenoord altijd groter blijft als Twente maar daar wel heen willen, in interviews melden dat Feyenoord je club is en je jezelf niet voor een ander ziet spelen, logo's kussen, zeggen dat je van deze club houdt maar nu wel transfervrij willen vertrekken als de clubs er niet uitkomen, eerst doen alsof de keuze zo lastig is en nog voor je een serieuze aanbieding van je eigen cluppie krijgt ben je al persoonlijk rond met Twente en wil je niets anders meer en kijk je de aanbieding niet eens in.
Dat soort zaken voelen gewoon als een naaistreek, zodra dergelijke dingen (zoals hierboven) worden gedaan of gezegd hebben velen het gevoel dat we eindelijk weer eens jongens hebben rondlopen met het juiste gevoel, die liefde voor Feyenoord en als ze dan nota bene vertrekken naar een andere Nederlandse club, terwijl Feyenoord voor iedere supporter het mooiste en grootste van allemaal is voelt dat ronduit kut en als je dan ook nog met zaken aankomt als dat je desnoods transfervrij vertrekt zet dat een hoop kwaad bloed, juist door die betrokkenheid en echte pure en oprechte liefde voor de club.
Die supporters hebben geen behoefte om rationeel te denken, daarvoor zit de liefde te diep.
En ondergetekende is net zo'n supporter hoor, rationeel gezien snap ik het allemaal wel, qua curve een logische stap richting een Europese club ... maar het kan niet dat je van het grote Feyenoord verkast naar een Twente of PSV, nog even en wij worden een opleidingsploeg voor de Nederlandse hoogst geklasseerden.
quote:Feyenoord-transfer Immers van de baan
Lex Immers vertrekt voorlopig niet naar Feyenoord, meldt het Algemeen Dagblad. ADO Den Haag weigert om de middenvelder voor een spotprijsje te laten gaan. Daardoor is een transfer van de baan.
De Rotterdammers hoopten Immers voor een slordige één miljoen euro over te kunnen nemen, maar daar gaat ADO niet mee akkoord. De Hagenaars houden vast aan de vraagprijs van naar verluidt vier miljoen euro.
Dat bedrag kan en wil Feyenoord niet ophoesten, waardoor Immers (25) zijn gewenste transfer naar de Kuip voorlopig uit zijn hoofd kan zetten. De kans op een doorbraak lijkt miniem, wat voor Feyenoord betekent dat na Bas Dost ook Immers onhaalbaar blijkt te zijn.
Zou Lex dat doen? hij zal kwaad zijn op Van der Kallen, maar heeft ook geen poot om op te staan. Voor een spotprijs was het een goede versterking geweest, maar het is niet de speler die het verschil maakt tussen linker of rechterrijtjequote:Op dinsdag 9 augustus 2011 10:04 schreef Caland het volgende:
Denk dat Immers nog wel oorlog gaat maken binnen de club, maar hoop dat wij daar niet in meegaan.
Gewoon naar het volgende target overgaan.
Njah, hij ziet al zijn ploegmaten verdwijnen en mag zelf zijn droomtransfer niet maken. Die stond zondag na de wedstrijd al redelijk gefrustreerd voor de camera's toen hem over de geruchten werd gevraagd.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 10:31 schreef zlakto het volgende:
[..]
Zou Lex dat doen? hij zal kwaad zijn op Van der Kallen, maar heeft ook geen poot om op te staan. Voor een spotprijs was het een goede versterking geweest, maar het is niet de speler die het verschil maakt tussen linker of rechterrijtje
twitter:FR1908Nieuws twitterde op dinsdag 09-08-2011 om 10:47:11De kans dat Leroy #Fer zijn laatste wedstrijd voor #Feyenoord gespeeld heeft zeer aannemelijk. Zowel Fer als Twente gaan er vanuit dat... reageer retweet
twitter:FR1908Nieuws twitterde op dinsdag 09-08-2011 om 10:48:11...de #transfer deze week rond gaat komen. #Fer zal een contract voor 3 jaar tekenen e#Feyenoord zal zo'n 4 miljoen ontvangen. Dit bedrag... reageer retweet
4 miljoen is een prima bedrag.twitter:FR1908Nieuws twitterde op dinsdag 09-08-2011 om 10:48:41...zal oplopen als #Twente prijzen pakt en Europees Voetbal speelt. #Feyenoord reageer retweet
Natuurlijk snap ik dat wel, maar daarom mag ik supporters er toch wel van betichten buiten proportioneel gedrag te vertonen. Die doodsbedreigingen aan Fer z'n adres bijvoorbeeld, constant fluiten als hij de bal heeft. Dat gaat toch nergens meer over. Het is toch niet zo alsof Fer zich ziek heeft gemeld en een arbitragezaak heeft aangespannen? Ik snap de teleurstelling, alleen de manier waarop het geuit wordt vind ik buitenproportioneel.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 08:27 schreef Happel het volgende:
[..]
Snap je werkelijk nog steeds niet, na al die jaren dat je Feijenoord support, dat supporters er niet tegen kunnen dat 'kinderen' van de club een andere Nederlandse club verkiezen boven de enige club in die er toe doet in Nederland?
Iedereen snapt wel dat Twente op dit moment een stap hoger is, het hem gunnen doet bijna niemand echter. Feijenoord is alles voor de meesten, fuck de rest.
Precies hetzelfde verhaal als met Wijnaldum. Speler is altijd positief over de club, houd van de club en vertrekt vervolgens zonder blikken of blozen naar een andere club in Nederland. Dat voelen mensen als een dolksteek.
De werkelijke situatie is ook duidelijk voor veel supporters. De club kan niet anders. De club wordt ook veel verweten. Niets voor niets worden er nog steeds acties gehouden door die '5%'.
Nee, maar tijdens de voorbereiding wel. Ik vind gewoon dat Fer niet zo gek veel misdaan heeft.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 10:56 schreef Caland het volgende:
Fer werd vrijdag totaal niet uitgefloten hoor, tenminste... was op TV niks van te horen.
Al zal er wel weer het eea geroepen zijn.
Nouja, de uitspraak 'Feyenoord moet mij gewoon laten gaan want ik teken toch niet bij' (of iets in die richting) was niet echt een handige natuurlijk. Dat deed Wijnaldum een stuk slimmer.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 10:58 schreef Merkie het volgende:
[..]
Nee, maar tijdens de voorbereiding wel. Ik vind gewoon dat Fer niet zo gek veel misdaan heeft.
Het is inderdaad niet zo slim, maar aan de andere kant zegt de rest van de wereld exact hetzelfde. Moet hij dan zeggen dat Feyenoord de mooiste club is en dat er geen grotere club is, blabla, om vervolgens weg te gaan? Dat is toch nog erger.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 10:59 schreef Caland het volgende:
[..]
Nouja, de uitspraak 'Feyenoord moet mij gewoon laten gaan want ik teken toch niet bij' (of iets in die richting) was niet echt een handige natuurlijk. Dat deed Wijnaldum een stuk slimmer.
Dirk Kuyt heeft gezegd dat hij zijn carriere wil afsluiten bij Feyenoord. Dat heeft hij ook gezegd bij Utrecht en Liverpool. Ik hecht gewoon geen waarde aan uitspraken van voetballers, ik beoordeel ze alleen om hun prestaties op het veld.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 11:00 schreef Merkie het volgende:
[..]
Het is inderdaad niet zo slim, maar aan de andere kant zegt de rest van de wereld exact hetzelfde. Moet hij dan zeggen dat Feyenoord de mooiste club is en dat er geen grotere club is, blabla, om vervolgens weg te gaan? Dat is toch nog erger.
Sterker nog, hij stelde dat het op te halen bedrag eerder in de buurt van 40 mln. zal liggen. Maar hij zei dat al in mei van dit jaar.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 12:00 schreef Dekatria het volgende:
Hmja, ben benieuwd wanneer Blokland eens wat over die vermaarde 30 miljoen meldt. Hij roept ook al maanden dat dat dichtbij is
vergeet de talentpoules niet.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 12:04 schreef voice-over het volgende:
Veertig miljoen omzetting van schulden in aandelen plus 12 mln. aan transferbedragen = een ZEER GEZONDE CLUB.
zal ik altijd doen voor 1 of 2 jaar. Investering van 1 miljoen ofzo. En hij scoort altijd.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 11:54 schreef Dekatria het volgende:
Maar nu dat Immers van de baan is en Fer lijkt te vertrekken, is Amoah dan niet reëel?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |