Jawel, 1.02,50 in de series. 1.01,01 moet ze zwemen voor vormbehoud. Maar proberen in de finale. (Hele goede tijden voor de grote talenten Kira Toussaint en Annemarie Worst, maar dat terzijdequote:Op zondag 4 december 2011 09:30 schreef franklop het volgende:
Sharon van Rouwendaal niet gezwommen op 100 rug? of ook last van het virusje dat er rondwaait daar, zie dat Schreuder ook niet is gestart
Naar beneden scrollen, all-in is ze als 4e geplaatst voor de finale (Toussaint en Worst als 5e en 8e).quote:Op zondag 4 december 2011 09:33 schreef franklop het volgende:
http://livetiming.knzb.nl/onkdec11/ResultList_34.pdf daar staat ze niet tussen toch? of ben ik nou scheel
Ze heeft zich al geplaatst voor de 200. Dan doen ze uiteindelijk toch minder moeilijk bij het inschrijven voor meerdere onderdelen?quote:Op zondag 4 december 2011 09:31 schreef TheArt het volgende:
[..]
Jawel, 1.02,50 in de series. 1.01,01 moet ze zwemen voor vormbehoud.
nou zo makkelijk zijn ze vaak nou ook weer niet..quote:Op zondag 4 december 2011 10:32 schreef Wounded_Knee het volgende:
[..]
Ze heeft zich al geplaatst voor de 200. Dan doen ze uiteindelijk toch minder moeilijk bij het inschrijven voor meerdere onderdelen?
Hetzelfde geldt voor de mannen. Die hebben zich al geplaatst voor de wisselslag-estafette. Dan worden ze toch gewoon ingeschreven voor individuele nummers als ze aan de internationale limiet hebben voldaan?
Stand van groep B: http://static.sportresult(...)cing-Round-Robin.pdfquote:Op zondag 4 december 2011 11:28 schreef Wounded_Knee het volgende:
In Perth/Fremantle zijn de wereldkampioenschappen zeilen begonnen, waar kwalificatie voor Londen verdiend kan worden. In de matchrace voor vrouwen zijn de Nederlandse teams goed begonnen , maar uitslagen kan ik niet vinden...
Is allemaal zeer uitvoerig besproken in het WK handbal-topicquote:Op vrijdag 16 december 2011 13:46 schreef franklop het volgende:
Handbalsters kunnen via een achterdeur toch nog op OKT terecht komen, als Angola Afrikaans kampioen wordt (wat het afgelopen zeven keer is geworden) dan mogen ze meedoen
maar daar zitten we hier nietquote:Op vrijdag 16 december 2011 13:51 schreef TheArt het volgende:
[..]
Is allemaal zeer uitvoerig besproken in het WK handbal-topic
quote:Op vrijdag 16 december 2011 13:51 schreef TheArt het volgende:
[..]
Is allemaal zeer uitvoerig besproken in het WK handbal-topicEn daarnaast is het geen achterdeur, maar gewoon via de voordeur. Dit was namelijk van het begin af aan een mogelijkheid.
Maar dit heeft toch niets met genomineerde of gekwalificeerde sporters te makenquote:
Niet helemaal gekwalificeerd. Ze hebben voor Nederland een boot gekwalificeerd, maar individueel moeten ze zich voor NOC*NSF nog officieel kwalificeren, al zal dat geen punt zijn.quote:Op zaterdag 17 december 2011 10:25 schreef Wounded_Knee het volgende:
Inmiddels hebben zich op het WK 4 Nederlandse zeilboten gekwalificeerd: http://en.wikipedia.org/w(...)ualification#Summary
4 jaar geleden deden 7 Nederlandse boten mee.
http://nocnsf.nl/cms/stre(...)90-96DF-3F73B67DEFA9quote:Op donderdag 1 september 2011 11:12 schreef franklop het volgende:
[..]
Heren
Wegwedstrijd
WK 2011 : eerste 12
of
Eéndags koersen 2011/2012 : eerste 12
Eendagse koersen die meetellen;
Heren wegwedstrijd
· WK (Denemarken) : 25 september 2011
Eéndags koersen 2011
· Vattenval Cyclassics : 21 augustus 2011
· Ronde van Lombardije : 15 oktober 2011
· Parijs Tours : .. oktober 2011
Eéndags koersen 2012
· Gent Wevelgem : maart 2012
· Amstel Gold Race : april 2012
· Ronde van Vlaanderen : april 2012
· Parijs Roubaix : april 2012
Dus de ploeg nu eigenlijk naar gelieve ingericht worden, mits er maar een gekwalificeerde renner bij zit. Als ik het goed lees.quote:Ploegstrategie wordt ondersteund en meegenomen in de samenstelling van de
definitieve ploeg. Argumentatie: mondiale dichtheid van de sport is groot, er is
sprake van mondiale acceptatie en strategie past binnen geschiedenis en
cultuur van deze tak van sport. Een ploeg kwalificeert zich indien ten minste één
sporter heeft voldaan aan de tussen NOC*NSF en de KNWU vastgestelde eisen
en vanzelfsprekend moet zijn voldaan aan de internationaal vastgestelde eisen
Je hebt bericht. Overigens zijn dat alleen de gekwalificeerden, genomineerden heb ik niet meegenomen. Dat komt wel.quote:Op vrijdag 13 januari 2012 16:18 schreef franklop het volgende:
Binnenkort de lijst maar even updaten. Of heb jij al mooi lijstje bij de hand TheArt? Zo ja, PM maar ff dan update ik de OP
ga er vanavond mee aan de slag Thanks!quote:Op vrijdag 13 januari 2012 16:32 schreef TheArt het volgende:
[..]
Je hebt bericht. Overigens zijn dat alleen de gekwalificeerden, genomineerden heb ik niet meegenomen. Dat komt wel.
Kan je overigens ook even een linkje naar mijn bestand in de OP doen?
http://www.fileserve.com/file/ChUUvEB/OS2012.docx
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |