quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:08 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Nee die had het over rellen in London.
quote:
Net als de Gristenen toen stinkjaloers waren op de epische kalifaten die moslims met hard werken en hun intelligentie hadden opgebouwd.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:10 schreef LXIV het volgende:
Hier de grens tussen Haïti en de Dominicaanse Republiek:
[ afbeelding ]
Het is zelfs hun eigen schuld (mismanagement, corruptie) dat het daar een dorre boel is. Als Nederlanders naar Somalië zouden gaan werd het binnen 20 jaar een bloeiend, groen land dat een van de grootste voedselexporteurs van Afrika zou zijn.
Net als met probleemwijken geldt ook voor landen: het hangt niet van de omstandigheden in het land af, maar enkel van het volk dat daar woont. De Japanners op hun afgelegen, kale eiland zonder grondstoffen bouwen een wereldeconomie. De Surinamers falen in hun van bauxiet vergeven tropische paradijs.
Pak ook de Israëliers, die de woestijn tot bloei brachten. Met intelligentie en hard werken. De omringende landen werden stinkjaloers en willen dat vernietigen.
*Kuch* Slotervaartrellen *kuch*quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:10 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Leuk dat je dat gevoel hebt. Ik kan je vertellen dat je daar gaan marocboyz voor nodig hebt hoor, voor rellen of wantoestanden.
Gelukkig zijn dat de enige rellen die wij in Nederland hebben gehad.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:12 schreef SpecialK het volgende:
[..]
*Kuch* Slotervaartrellen *kuch*
Beledig mijn intelligentie niet, aub.
Die eikels staan anders wel vooraan in de rij met zandzakken als er iets mis gaat, vrind. Daar ben ik van overtuigd.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:14 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Gelukkig zijn dat de enige rellen die wij in Nederland hebben gehad.
Kuch * Hoek v Holland * kuch..
Dat klopt helemaal hoor. Ik zal de bijdragen van het Nabije Oosten aan de beschavingsontwikkeling ook zeker niet ontkennen. Veel van de belangrijkste ontwikkelingen hebben daar plaatsgevonden, en daar had men al miljoenenstaten toen Noord-Europa nog in stamverband leefde.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:12 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Net als de Gristenen toen stinkjaloers waren op de epische kalifaten die moslims met hard werken en hun intelligentie hadden opgebouwd.
Sorry, maar dat is onzin natuurlijk. Landen en volkeren maken bepaalde ontwikkelingsstadia door, het China van nu was niet het China van 20 jaar geleden bijvoorbeeld. En zo geldt dat voor heel veel landen en volkeren. Er spelen talloze factoren mee die ontwikkelingen kunnen stimuleren of juist beperken.
Jij bent van heel veel dingen overtuigd. Daar kan ik vrij weinig mee.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:15 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Die eikels staan anders wel vooraan in de rij met zandzakken als er iets mis gaat, vrind. Daar ben ik van overtuigd.
En daarna zakte het weer in, net als enig ander machtig rijk in het verleden. Je uitspraken over "volkeren" gaan wat mij betreft dus nergens over - omdat (zoals ik al eerder zei) er talloze andere factoren een rol spelen.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:15 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat klopt helemaal hoor. Ik zal de bijdragen van het Nabije Oosten aan de beschavingsontwikkeling ook zeker niet ontkennen. Veel van de belangrijkste ontwikkelingen hebben daar plaatsgevonden, en daar had men al miljoenenstaten toen Noord-Europa nog in stamverband leefde.
Je hebt een PM, vlerk. Ik ben diep teleurgesteld in je.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:16 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Jij bent van heel veel dingen overtuigd. Daar kan ik vrij weinig mee.
Snap je nou echt niet wat hij bedoelde? Dat het geplunder in London gedaan wordt door mensen die van oorsprong uit dat soort landen komen?quote:
Precies. En de softe aanpak van links wakkert enkel aan. Voor dit volk betekent zwakheid tonen dat ze je moeten minachten.quote:Op zondag 7 augustus 2011 09:33 schreef RemcoDelft het volgende:
Een van de vele zo geroemde "voordelen" van de multiculturele samenleving waarbij miljoenen buitenlanders zich niet aanpassen en hun "cultuur" meebrengen...
Het is de zoveelste keer dat hele horden gaan rellen omdat de politie een crimineel te grazen neemt.
Uit de link van TS:
[..]
Lees zijn reactie nog eens, waarom denk je dat we uberhaupt over landen als Japan aan het discussieren zijn. Ik richtte mij op zijn vergelijkingen, die in wezen nergens over gaan. I.p.v. gewoon te lezen, dacht je van " ah die mutant01 reageert laat ik er maar tegenin gaan, want dat doe ik altijd."quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:21 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Snap je nou echt niet wat hij bedoelde? Dat het geplunder in London gedaan wordt door mensen die van oorsprong uit dat soort landen komen?
Iets wat met de huidige geboorte- en immigratiecijfers in de VS al de realiteit is.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:23 schreef StefanP het volgende:
iets wat met de huidige geboortecijfers in Europa nog maar een generatie of twee duurt.
Zoals ik vanmiddag al riep is het een black-white issue, waarbij het hier om de Afro-Carribean bevolking gaat. De onrust gaat al heel lang terug (blij dat je zelf ook de achtergronden en historie even gecheckt hebt), maar ik zie nog niet wat Jamaica met Haiti van doen heeft, afgezien van het feit dat het dicht bij elkaar ligt.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:21 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Snap je nou echt niet wat hij bedoelde? Dat het geplunder in London gedaan wordt door mensen die van oorsprong uit dat soort landen komen?
Verder zal ook deze Westerse maatschappij onvermijdelijk weer inzakken. En eerder vroeg dan laat, ik geloof dat het proces al begonnen is.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:17 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
En daarna zakte het weer in, net als enig ander machtig rijk in het verleden. Je uitspraken over "volkeren" gaan wat mij betreft dus nergens over - omdat (zoals ik al eerder zei) er talloze andere factoren een rol spelen.
Dat proces is al een aantal decennia aan de gang ja. We zien voor onze ogen het verval van Amerika en Europa en de opkomst van China en India. History in the making.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:45 schreef LXIV het volgende:
[..]
Verder zal ook deze Westerse maatschappij onvermijdelijk weer inzakken. En eerder vroeg dan laat, ik geloof dat het proces al begonnen is.
Succes en macht leiden tot welvaart. Welvaart leidt tot slapheid en decadentie. Slapheid en decadentie leiden tot de ondergang.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:48 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Dat proces is al een aantal decennia aan de gang ja. We zien voor onze ogen het verval van Amerika en Europa en de opkomst van China en India. History in the making.
Ja, in de kiem smoren graag.quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:09 schreef SpecialK het volgende:
Laat ze alsjeblieft met scherp schieten. Kan je dat even doorgeven, zeebeschuit?
Je denkt toch niet dat ik tussen die tokkies woonquote:Op zondag 7 augustus 2011 21:12 schreef SpecialK het volgende:
Dat ziet er niet veilig uit. Blijf eigenlijk maar binnen.
Waar zit jij ongeveer?quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:13 schreef zeebeschuit het volgende:
[..]
Je denkt toch niet dat ik tussen die tokkies woonNoord-london is gelukkig groot
Nee, de kern van het probleem zijn niet "jullie de autochtonen". De kern van het probleem is de uitgebreide verzorgingsstaat. Daarom trek je relatief veel laagopgeleide immigranten naar je toe. Zonder te willen generaliseren, zorgen laagopgeleiden nou eenmaal voor meer onrust en criminalietit (wat tot rellen kan leiden, zoals nu) dan hoogopgeleiden.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:52 schreef LXIV het volgende:
[..]
Succes en macht leiden tot welvaart. Welvaart leidt tot slapheid en decadentie. Slapheid en decadentie leiden tot de ondergang.
Daarom vind ik het ook onzin om 'de buitenlanders', 'de Marokkanen', of 'de Islam' de schuld te geven van onze problemen. Dat zijn enkel symptomen. De kern van onze probleem zijn we zelf.
De uitgebreide verzorgingsstaat is ook een gevolg van decadentie en slapheid.quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:14 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Nee, de kern van het probleem zijn niet "jullie de autochtonen". De kern van het probleem is de uitgebreide verzorgingsstaat. Daarom trek je relatief veel laagopgeleide immigranten naar je toe. Zonder te willen generaliseren, zorgen laagopgeleiden nou eenmaal voor meer onrust en criminalietit (wat tot rellen kan leiden, zoals nu) dan hoogopgeleiden.
Wat je moet doen is de uitgebreide verzorgingsstaat inperken. Ook nog om een andere reden: een grootschalig aanbod van allerlei soorten uitkeringen maakt een volk lui. Want waarom zou je nog willen presteren als je ook van de staat kan profiteren?
Dat kereltje moeten ze gewoon op Trafalgar-square radbraken, voor het oog van de menigte. Dan leren ze het snel genoeg af.quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:16 schreef zeebeschuit het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
oppakken maar. Meeste wegen zijn afgesloten inmiddels.
Met Police confirm disturbances in Enfield north London tonight. 100+ youths smashed windows and attacked a police car.
Hoeft niet. Want rijke landen als de VS en Japan kennen dit systeem niet. Dat is ook de reden dat de VS een hoogontwikkeld, machtig land blijft, gedreven door een combinatie van hoogopgeleide immigratiem een welwillende "autochtone" bevolking, een prestatiecultuur wat leidt tot innovatie.quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:17 schreef LXIV het volgende:
[..]
De uitgebreide verzorgingsstaat is ook een gevolg van decadentie en slapheid.
Dat gaat niet. Dat zit tegenwoordig nou eenmaal in de W-Europese cultuur ingebakken: softe mentaliteit, lage straffen, luxe gevangenissuites, uitgebreide uitkeringsstaat.quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:18 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat kereltje moeten ze gewoon op Trafalgar-square radbraken, voor het oog van de menigte. Dan leren ze het snel genoeg af.
De stroom allochtonen in Amerika is rond 1492 al op gang gekomen.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:27 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Iets wat met de huidige geboorte- en immigratiecijfers in de VS al de realiteit is.
Het gaat dus ook niet om allochtoon/autochtoon. Dat is een puur kunstmatige term om te verhullen dat het over ras gaat.quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:24 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
De stroom allochtonen in Amerika is rond 1492 al op gang gekomen.
Dat gaat niet (meer) lukken ben ik bang. Mensen die waarschuwden werden niet geloofd of verketterd.quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:21 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Dat gaat niet. Dat zit tegenwoordig nou eenmaal in de W-Europese cultuur ingebakken: softe mentaliteit, lage straffen, luxe gevangenissuites, uitgebreide uitkeringsstaat.
Als je het probleem in de OP in de toekomst wilt voorkomen, dan moet er in de W-Europese landen een cultuuromslag komen.
en mensen die nu waarschuwen voor nieuwe problemen krijgen dezelfde lading over zich heen.quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:25 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat gaat niet (meer) lukken ben ik bang. Mensen die waarschuwden werden niet geloofd of verketterd.
Daarom heeft rechts een sterk geluid nodig. Maarja, je hebt inderdaad gelijk, links domineert vrijwel alle sectoren tot op de bot. Van de slappe mentaliteit (overlastgevers snoepreisjes aanbieden) tot lage celstraffen in luxe suites. De sociaaldemocratie denkt dat deze relgasten "slachtoffer van de maatschappij" zijn.quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:25 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat gaat niet (meer) lukken ben ik bang. Mensen die waarschuwden werden niet geloofd of verketterd.
Ja, dat is iets heel lastigs om te doorbreken, die morele superioriteit. Gaat ons kosten. En dat duurt niet lang meer.quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:28 schreef 3-voud het volgende:
[..]
en mensen die nu waarschuwen voor nieuwe problemen krijgen dezelfde lading over zich heen.
Toch blijft dat in de ogen van de aanvallers "het enige juiste" omdat hun zelfbeeld van morele superioriteit in de weg blijft zitten.
Als ik soms de verbetenheid zie schat ik het erger in dan verstokte religieuze mensen... best eng.quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:30 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, dat is iets heel lastigs om te doorbreken, die morele superioriteit. Gaat ons kosten. En dat duurt niet lang meer.
Ik denk dat 98% van die raddraaiers de zaak aangrepen om lekker even te rellen en de boel afbreken.quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:34 schreef Lavenderr het volgende:
De Britse politie roept op tot kalmte. Ik begrijp de woede van die relschoppers niet eerlijk gezegd.
Er is een man die een politieman met een pistool bedreigde doodgeschoten, zelfverdediging, en dan voelen deze raddraaiers zich gemachtigd om het op een rellen te zetten?
Was in Parijs ook zo. Criminelen die zich verstopten in een electriciteitshuisje en toen geelectrocuteerd raakten. Tja, schuld van de politie: zonder enige politie hadden ze zich niet hoeven te verstoppen.quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:34 schreef Lavenderr het volgende:
De Britse politie roept op tot kalmte. Ik begrijp de woede van die relschoppers niet eerlijk gezegd.
Er is een man die een politieman met een pistool bedreigde doodgeschoten, zelfverdediging, en dan voelen deze raddraaiers zich gemachtigd om het op een rellen te zetten?
Ja leuk zo een suggestief plaatje. Dit hieronder is ook de grens tussen Haïti en de Dominicaanse Republiek:quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:10 schreef LXIV het volgende:
Hier de grens tussen Haïti en de Dominicaanse Republiek:
[ afbeelding ]
Heel kromme manier van denken, begrijp er geen bal van.quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:37 schreef LXIV het volgende:
[..]
Was in Parijs ook zo. Criminelen die zich verstopten in een electriciteitshuisje en toen geelectrocuteerd raakten. Tja, schuld van de politie: zonder enige politie hadden ze zich niet hoeven te verstoppen.
En met die aanrijding van die ene man door twee scooterboys hetzelfde. Kwam die familie ook woedend verhala halen in het ziekenhuis. Als de politie die twee (die op weg waren naar een roofoverval) niet had achternagezeten, was het allemaal niet zo gelopen!
Rare manier van denken, die niet in het Westen thuishoort.
Zegt wie?quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:25 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het gaat dus ook niet om allochtoon/autochtoon. Dat is een puur kunstmatige term om te verhullen dat het over ras gaat.
Ik. Kom, laten we elkaar nu geen mietje noemen. De juridische geboortestatus van de grootouders is niet het onderwerp. Derde-generatie Marokkanen die dus autochtoon zijn worden door zowel links als rechts toch over de Marokkanenkam geschoren. Hoewel ze dat dus helemaal niet meer zijn.quote:
Rechts is Haïti?quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:38 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Ja leuk zo een suggestief plaatje. Dit hieronder is ook de grens tussen Haïti en de Dominicaanse Republiek:
[ afbeelding ]
Sowieso nogmaals de vraag. Wtf heeft Haïti hiermee te maken?quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:38 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Ja leuk zo een suggestief plaatje. Dit hieronder is ook de grens tussen Haïti en de Dominicaanse Republiek:
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |