Maar ik wil altijd die van Prins & Dingemans. Die zijn groter, verser en sluiten zich bij het wassen wel vrijwel allemaal.quote:Op zondag 7 augustus 2011 23:48 schreef borisz het volgende:
Nu we het toch over mosselen hebben. De AH mosselen zijn in de aanbieding komende week.
Die haal ik de volgende keer ook weer. Deze kwamen bij Simonis vandaan, maar ik vond het afvalpercentage te groot eigenlijkquote:Op maandag 8 augustus 2011 00:58 schreef golfer het volgende:
[..]
Maar ik wil altijd die van Prins & Dingemans. Die zijn groter, verser en sluiten zich bij het wassen wel vrijwel allemaal.
Zwarte maandag!quote:Op maandag 8 augustus 2011 01:06 schreef borisz het volgende:
Japan begint met een min van 3,72%. Wordt een leuke beursdag vandaag
Volgens mij wordt het weer diepe ellende de komende tijdquote:Op maandag 8 augustus 2011 01:06 schreef borisz het volgende:
Japan begint met een min van 3,72%. Wordt een leuke beursdag vandaag
quote:Op maandag 8 augustus 2011 08:19 schreef PdeHoog het volgende:
Zeg...stelletje luiwammessenWakker worden
Zeg Krak......beetje uitslapen? Tskquote:Op maandag 8 augustus 2011 08:20 schreef krakkemieke het volgende:
Goeiemorgen!
Ik heb uitgeslapen.![]()
Voor Piet!
Ik ben er al wel een uur uit hoorquote:Op maandag 8 augustus 2011 08:19 schreef PdeHoog het volgende:
Zeg...stelletje luiwammessenWakker worden
Een heel uur,erg he.quote:Op maandag 8 augustus 2011 08:20 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Zeg Krak......beetje uitslapen? Tsk
Gewoon nu gaan, dan is het maar gebeurd. En dan ben je straks extra blij met de nieuwe!quote:Op maandag 8 augustus 2011 08:21 schreef freecell het volgende:
[..]
Ik ben er al wel een uur uit hoor
Goedemorgen!
Vandaag wrs auto halen en ik moet vandaag weekboodschappen doen...
Nu twijfel, wacht ik tot de auto er is en moet ik eventueel vanavond nog, of aan het einde van de middag omdat het toch niet lukt vandaag met de auto, of ga ik nu met het barrel waarvan de kofferbak niet open kan, zodat ik alles op de pasagiersstoel moet vervoeren...
Ik heb er geen verstand van, maar ik vind het positief klinken.quote:Op maandag 8 augustus 2011 08:31 schreef freecell het volgende:
Wel goed nieuws: Tara mag een gesprek en meelopen op een andere functie (lijkt mij goed nieuws dat hij meteen ook een dag mag meelopen, of ben ik te optimistisch?)
Viel mijn -0.04% nog meequote:Op maandag 8 augustus 2011 01:14 schreef golfer het volgende:
Ik ben ook zo blij dat ik mijn pensioenfonds opdracht gegeven heb te beleggen op de beurs. Rendement vorig jaar was -2.300 (min dus), zal dit jaar vast nog leuker worden.
Fijn!quote:Op maandag 8 augustus 2011 08:44 schreef Pietverdriet het volgende:
Piet heeft ook goed geslapen, vannacht wel even wakker geweest. Hopelijk kan ik straks naar huis.
ECB heeft de rente al verhoogd naar 1,5quote:Op maandag 8 augustus 2011 04:10 schreef Stereotomy het volgende:
Ik vind alles best, zolang de DUO maar beslist dat ik de komende vijf jaar 1% rente betaal over mijn studieschuld.
Borisz, wat is de verwachting voor de rente van de ECB de komende maanden? Deze staat momenteel op 1.25%, maar was een paar maanden geleden 1%. Met de huidige economische situatie, zal de rente eerder dalen of stijgen?
denk dat het positief isquote:Op maandag 8 augustus 2011 08:31 schreef freecell het volgende:
Wel goed nieuws: Tara mag een gesprek en meelopen op een andere functie (lijkt mij goed nieuws dat hij meteen ook een dag mag meelopen, of ben ik te optimistisch?)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |