Het kan best. Een trein schudt. Prima. Maar niet werken heeft niets te maken met wagenziekte.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:21 schreef Dastan het volgende:
[..]
Dan lees je toch niet.
Bovendien lijkt me dat onmogelijk, wagenziek in de trein, maar goed.
16 uur, soms meer in het weekend, nooit in het weekend vrij. Vind het ook vreselijk als mensen niet werken of er moet een verdomde goede reden voor zijn.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:21 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ik wel. Die mensen moet ik niet tegenkomen (die niet werken). Tenzij grote uitzondering wil ik die mensen die niet voor zichzelf zorgen (dat noem ik maar even zo) behoorlijk met beide benen op de grond zetten. Ik werk minimaal 10 uur per week op doordeweekse dagen ernaast (mijn bijbaan kan niet in het weekend). Altijd gedaan.
Mijn ouders vinden school echt heel belangrijk. Je zou ze eens over school moeten horen praten.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:20 schreef jordyqwerty het volgende:
Nog nooit gehoord, dat je ouders niet willen dat je een baantje neemt
Het is mogelijk.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:21 schreef Dastan het volgende:
[..]
Dan lees je toch niet.
Bovendien lijkt me dat onmogelijk, wagenziek in de trein, maar goed.
Ik zie mezelf niet iets anders doen in de trein eigenlijkquote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:20 schreef Ezell het volgende:
[..]
[..]
Uhmm.. ja. Als ik een paar zinnetjes lees voel ik me al niet zo lekker.
[..]
Het valt wel mee hoor. get is niet zo erg als in de auto. Maar in de trein kan ik nog steeds niks doen. Alleen muziek luisteren en praten.
quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:21 schreef Renesite het volgende:
[..]
Ik wel. Die mensen moet ik niet tegenkomen (die niet werken). Tenzij grote uitzondering wil ik die mensen die niet voor zichzelf zorgen (dat noem ik maar even zo) behoorlijk met beide benen op de grond zetten. Ik werk minimaal 10 uur per week op doordeweekse dagen ernaast (mijn bijbaan kan niet in het weekend). Altijd gedaan.
Op zich zou ik graag werk willen voor zaterdagen. Maar vrees dat ik nu met de universiteit eventjes moet slikken qua ballast aan studiemateriaal zodat ik de zaterdag goed kan gebruiken.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:23 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
16 uur, soms meer in het weekend, nooit in het weekend vrij. Vind het ook vreselijk als mensen niet werken of er moet een verdomde goede reden voor zijn.
Dikke party jwt.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:23 schreef Kaasrol het volgende:
[..]
Ik zie mezelf niet iets anders doen in de trein eigenlijk
Dat gingen we in de trein naar Luxemburg doen, toen hadden we een hele coupé bezetquote:
Je bent niet 24/7 met school bezig, hoe 'belangrijk' het ook mag zijn.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:23 schreef Ezell het volgende:
[..]
Mijn ouders vinden school echt heel belangrijk. Je zou ze eens over school moeten horen praten.
[..]
Het is mogelijk.
Ja, ik werk zaterdag én zondag.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:23 schreef Renesite het volgende:
[..]
Op zich zou ik graag werk willen voor zaterdagen. Maar vrees dat ik nu met de universiteit eventjes moet slikken qua ballast aan studiemateriaal zodat ik de zaterdag goed kan gebruiken.
Kon niets vinden voor mijn 16e. Op mijn 16e verjaardag ben ik begonnen met werkenquote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:23 schreef Dastan het volgende:
Ik moest zelfs werken van mijn ouders.Al vanaf mijn dertiende.
Horeca. Big thing. 40 uur stage, donderdagavond +3 en zaterdag +9 maakte 52 uur per week. Kan jou niet overrulenquote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:24 schreef Heroinjunk het volgende:
[..]
Ja, ik werk zaterdag én zondag.Vorig jaar werkte ik donderdagavond, vrijdagavond, zaterdag overdag en zondag overdag.
![]()
Plus 4 dagen school en 1 dag stage.
Misschien schoolwerk of zo? Van ruim 15 uur niksen per week word je na een tijdje wel gek hoor.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:23 schreef Kaasrol het volgende:
[..]
Ik zie mezelf niet iets anders doen in de trein eigenlijk
Dat is wat mijn ouders vinden he. Ik beweer helemaal niet dat het onmogelijk is om na schooltijd ook een baantje hebben.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:24 schreef jordyqwerty het volgende:
[..]
Je bent niet 24/7 met school bezig, hoe 'belangrijk' het ook mag zijn.
13 en 14 krantenwijkje, daarna twee jaar albert heijn.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:24 schreef Renesite het volgende:
[..]
Kon niets vinden voor mijn 16e. Op mijn 16e verjaardag ben ik begonnen met werken
Horeca is altijd veel, werk vaak genoeg 10 of 12 uur per dag. Geen probleem mee, sla mezelf er doorheen. Alleen erheen vind ik het kutste.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:25 schreef Renesite het volgende:
[..]
Horeca. Big thing. 40 uur stage, donderdagavond +3 en zaterdag +9 maakte 52 uur per week. Kan jou niet overrulen
Je bent 18. Doe eens rebels godnondejuquote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:25 schreef Ezell het volgende:
[..]
Misschien schoolwerk of zo? Van ruim 15 uur niksen per week word je na een tijdje wel gek hoor.
[..]
Dat is wat mijn ouders vinden he. Ik beweer helemaal niet dat het onmogelijk is om na schooltijd ook een baantje hebben.
Ik denk hooguit de krant lezen, een half uur voor schoolwerkquote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:25 schreef Ezell het volgende:
[..]
Misschien schoolwerk of zo? Van ruim 15 uur niksen per week word je na een tijdje wel gek hoor.
Ik en rebels..quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:26 schreef jordyqwerty het volgende:
[..]
Je bent 18. Doe eens rebels godnondeju
Gratis kranten.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 00:26 schreef Kaasrol het volgende:
[..]
Ik denk hooguit de krant lezen, een half uur voor schoolwerk
Geen kwaliteitskrantenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |