woah, toch niet goed genoeg gekekenquote:Op zondag 7 augustus 2011 19:07 schreef zarGon het volgende:
[..]
Damn, als ze 'je' had gemaakt (de e onder de j van 'dijen' plaatsen), had ze 5 punten in plaats van 4 behaald bij de laatste zet. En als ze haar laatste letter, de e, tussen de 'he' (hemd / dijen) en de 'n' (neen) had geplaatst, had ze 'heen' (7 punten) en 'en' (2 punten) gescoord. 9 punten in plaats van 4. Het zou dan dus eindigen met een gelijkspel?
Je had er meer uit moeten slepen.quote:Op zondag 7 augustus 2011 19:23 schreef maen het volgende:
[..]
woah, toch niet goed genoeg gekekenen ik vond dit al spannend
ach, ik begin net. Ben allang blij dat ik niet ik verloren hebquote:Op zondag 7 augustus 2011 19:35 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Je had er meer uit moeten slepen.
Eerste ronde? Dan tegen Beaudelaire.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:15 schreef LovelyLady het volgende:
ik moet geloof ik nog een potje starten?
Ik heb een potje gewonnen met 'neuriend'... daar ontbraken ook trema'squote:Op zondag 7 augustus 2011 20:08 schreef RealBizkit666 het volgende:
Ik ga nu verliezen op woorden als titan, wat niet bestaat in Nederland buiten een eigen naam, en het woordje zeeen, waar een trema op moet staan, daar waar cafe niet goed is...
Titan is een maan van Saturnus. Volgens mij mogen namen van hemellichamen wel, alleen topografische namen niet.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:08 schreef RealBizkit666 het volgende:
Ik ga nu verliezen op woorden als titan, wat niet bestaat in Nederland buiten een eigen naam, en het woordje zeeen, waar een trema op moet staan, daar waar cafe niet goed is...
Sheeeeequote:Op zondag 7 augustus 2011 20:35 schreef remlof het volgende:
[..]
Titan is een maan van Saturnus. Volgens mij mogen namen van hemellichamen wel, alleen topografische namen niet.
Dat Titan een maan van Saturnus is was parate kennen. En je hebt ook de Titanen inderdaad, maar Titan is geen god volgens mij.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:39 schreef BasOne het volgende:
[..]
Sheeeee
Jij bent aan het zoeken zeg
Titan, Engels, ras van goden, Griekse mythologie.
Nee, geen God, Goden, Titanen is een ras, er waren er 12 ofzo,quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:41 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat Titan een maan van Saturnus is was parate kennen. En je hebt ook de Titanen inderdaad, maar Titan is geen god volgens mij.
Dat is op zich wel weer raar, want alle andere manen zijn wel naar goden genoemdquote:Op zondag 7 augustus 2011 20:42 schreef BasOne het volgende:
[..]
Nee, geen God, Goden, Titanen is een ras, er waren er 12 ofzo,
Nah werkelijk. Nog nooit meegemaakt dat ik gewoon geen klinkers krijg. Nu maar even moeten swappen, want anders werd het echt niks. Dus die winst zul je waarschijnlijk niet meer mislopen.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:40 schreef Asskicker14 het volgende:
73 punten voorsprong op Siegfried, ik hoop dat ik dit niet uit handen geef.
Das waar.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:45 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat is op zich wel weer raar, want alle andere manen zijn wel naar goden genoemd
Het spijt me voor je, de fout die je hebt gemaakt, is dat je in het begin hebt gekozen om het spel open te spelen (d.w.z. langere woorden, meer ruimte), hierdoor loop je het risico als je weinig klinkers krijgt, het veld wijd open ligt voor de tegenstander.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:48 schreef Siegfried het volgende:
[..]
Nah werkelijk. Nog nooit meegemaakt dat ik gewoon geen klinkers krijg. Nu maar even moeten swappen, want anders werd het echt niks. Dus die winst zul je waarschijnlijk niet meer mislopen.
Da's waar. Maar met korte woorden kun je beide weer enorm vast komen te zitten. Ach, it's all in the game natuurlijk. Maar damn, jij bent wel echt heel erg alert op alle verdubbelaars!quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:51 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Het spijt me voor je, de fout die je hebt gemaakt, is dat je in het begin hebt gekozen om het spel open te spelen (d.w.z. langere woorden, meer ruimte), hierdoor loop je het risico als je weinig klinkers krijgt, het veld wijd open ligt voor de tegenstander.
Ik geef jou ook niet de schuld, maar het woordenboek. Het is nog steeds spannend in ons partijtje.quote:Op zondag 7 augustus 2011 20:35 schreef remlof het volgende:
[..]
Titan is een maan van Saturnus. Volgens mij mogen namen van hemellichamen wel, alleen topografische namen niet.
Dat zeeen wel mag en cafe niet, is wel vaag, ik probeerde het maar omdat je nooit kan weten met Wordfeud
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |