Hendig in sjieke sip, die baas. Opgelost, slotje.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 16:57 schreef RockNijntje het volgende:
Ik leer mijn ''vrienden'' FOK!taal zonder dat ik het door heb
"Whehe, heldquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 17:01 schreef MPG het volgende:
[..]
Hendig in sjieke sip, die baas. Opgelost, slotje.
Zoiets?
hardcore raider in WoW geweest, doet je taalgebruik ook geen goedquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 17:06 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
"Whehe, held![]()
" was mijn zin
Opgelost, slotje etc. nemen ze ook over
En de /care /fail dingen ook
Hardcore Twix?quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 17:16 schreef JoeBravo het volgende:
[..]
hardcore raider in WoW geweest, doet je taalgebruik ook geen goed
Nouwww. Thuis in de warmtequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als je mij ziet posten ben ik verdwaald in het verleden of mis ik jullie![]()
quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 17:50 schreef RockNijntje het volgende:
Het is grijs en kan niet in een boom klimmenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het zit in de boom en het blaast.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 17:52 schreef JJH het volgende:
[..]
Het zit in de boom en het blaast.Nog een oude danSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het is geel en als je op het knopje drukt roodSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als je mij ziet posten ben ik verdwaald in het verleden of mis ik jullie![]()
quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 17:54 schreef RockNijntje het volgende:
[..]
Nog een oude dan
Het is geel en als je op het knopje drukt roodDat is echt een van de enige van al die dingen die ik ken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
In before MPG die dat quote.quote:Als je mij ziet posten ben ik verdwaald in het verleden of mis ik jullie![]()
Soja-ijs?quote:Dat lijkt me echt enorm smerig, aangezien sojamelk ook smerig is. Maar je kan er niet tegen ofzo?
![]()
die pi, hoe toepasselijkquote:
I bet I'm helium, I never get chemistry with anyone...
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
"Unicorns don't whinny, they just open their mouths and Enya falls out" GWS![]()
MPG kan je nog wel wat eiwit-ijs bereiden denk ikquote:
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen![]()
Zeg...quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 18:03 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
MPG kan je nog wel wat eiwit-ijs bereiden denk ik![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: