Waarom geven ze paladins 100 soorten shields? Slaat ook nergens opquote:Op maandag 1 augustus 2011 21:09 schreef SuperKaasNacho het volgende:
Waarom geven ze mages en hunters toch invisibility, slaat nergens op.
Frost mages 100 soorten freezes en stuns. Oh, snap ook niet dat rogues tegenwoordig zo kunnen self healen :\quote:Op maandag 1 augustus 2011 21:11 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
Waarom geven ze paladins 100 soorten shields? Slaat ook nergens op
U mad?quote:Op maandag 1 augustus 2011 21:52 schreef TweeGrolsch het volgende:
Ragnaros phase 2 echt fucking onmogelijk
Echt die tactic die paragon doet, zoveel burst is gewoon fucking onmogelijk. Nu zit je de hele tijd te kloten met adds tijdens engulfingsquote:
35/36k dps ;--;quote:Op maandag 1 augustus 2011 21:57 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Echt die tactic die paragon doet, zoveel burst is gewoon fucking onmogelijk. Nu zit je de hele tijd te kloten met adds tijdens engulfings
dat haalt onze guild nog niet echtquote:
Ze hebben er maar twee, waarvan als je er een gebruikt een cd is van enkele minuten waar je geen gebruik kan maken van lay on hands of een andere schild. Bovendien zijn die shields tekenend voor een paladin.quote:Op maandag 1 augustus 2011 21:11 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
Waarom geven ze paladins 100 soorten shields? Slaat ook nergens op
Niks tegen hunters ja..quote:Op maandag 1 augustus 2011 23:47 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Meer hunters recruiten. Want een lame class is dat
Een wat?quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 00:23 schreef Sapstengel het volgende:
Voor de grap ff zo'n negrow gemaakt om de startarea te kijken. Ziet er wel nice uit en dat accent is cool.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Inderdaad, ik en mijn vriendin zijn nu een warrior (ik, protection), en een priest (mn vriendin, holy), aan 't levellen, we zitten nu net in de 3e week, met maar 3 avonden per week spelen ofzo, en we zijn nu lvl 43, 't gaat echt heel snel zo. Gewoon zorgen dat je altijd rested bent, en de rest van de tijd door dungeons heen knallen.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 08:41 schreef Silmarwen het volgende:
Ja ben nu alliance aan het levelen, warrior, en het gaat echt bizar snel. Volgens mij kun je met twee maanden relaxed spelen makkelijk 85 worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |