Het sluit niet aan op het overhemd, niet op de das, het is een totaal nieuw ding. Het vraagt daardoor onevenredig veel aandacht.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 16:34 schreef Gellius het volgende:
Zo'n detonerend pochet vind ik niet zo erg. Maar het is een totaal ander blauw dan in het overhemd - dat lelijk is - zit.
Wow, wat een prachtig paar. Voor dit stel Uebermenschen heb ik wel een felicitatie overquote:Op donderdag 4 augustus 2011 11:18 schreef speknek het volgende:
[..]
Dit is een pak. Drie keer zo duur als die van Hugo Boss. Boom!
[ afbeelding ]
rest van de foto's hier
Voor iemand met zo'n scherpe wetenschappelijke blik heb ik ook felicitaties over.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 17:18 schreef Mainport het volgende:
Wow, wat een prachtig paar. Voor dit stel Uebermenschen heb ik wel een felicitatie over
Als je de protagonist bent van Miami Vice.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 17:18 schreef Ringo het volgende:
Een linnen pak draag je zonder das. En natuurlijk met leren teenslippers.
Ik wou het verdomme niet zeggen maar wat een bittere ellende.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 20:04 schreef k_man het volgende:
Wat een klotezomer hè? Dat de hoge heren in Den haag daar eens iets aan doen.
Dat kapsel waarvan je zei "hola, dat háár!"?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 16:29 schreef Claudia_x het volgende:
Ik vond je vorige kapsel fraaier, zoodje.
Precies! Tijd voor donkere synthwave anno 198.. 2011.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 21:01 schreef Ringo het volgende:
[..]
Ik wou het verdomme niet zeggen maar wat een bittere ellende.
Jep.quote:Op donderdag 4 augustus 2011 22:48 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Dat kapsel waarvan je zei "hola, dat háár!"?
't Oproer kraait.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 17:16 schreef Gellius het volgende:
WIE ONTRUIMING ZAAIT, ZAL VERZET OOGSTEN!
[ afbeelding ]
En ook: WONINGNOOD BREEKT WET!
Rustig, G. Men heeft zich hier zonder enig probleem uitgehoerd aan het zogenaamde antikraken,- niet perse omwille dat kraakverbod,- dat was de afgelopen jaren sowieso de tendens. De lui die dan nog kraken doen dat allemaal in hele gezellige samenspraak met de gemeente die dan verwacht dat het a) brandveilig is b) de omwonenden er geen last van hebben c) er de een of andere maatschappelijk verantwoorde activiteit uitgevoerd wordt. Om kort te gaan; van een kraaksien valt hier eigenlijk niet meer te spreken.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 17:26 schreef Gellius het volgende:
Een kraker zal eerder: onverklaarbaar onbewoond zeggen, lijkt me. Hoe is de kraaksien in het Haagse, JAm?
Nauwelijks één jaar verder of ik heb alweer het idee dat ik zowat veertig ben en dat zonder wroeging. De mens is tot grootse dingen in staat.quote:Op maandag 16 augustus 2010 21:43 schreef zodiakk het volgende:
Ringo, weet jij wel zeker of jij al over je twintigersdilemma heen bent?
Het is godverdomme je reinste Acda en De Munnik.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 05:21 schreef Ringo het volgende:
Mijn lief slaapt en ik rook en ik drink alsof ik de ruimte om mij heen heb verloren.
Ik zeg: Nescio. Bavink zie ik wel voor me als kraker.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 11:04 schreef Gellius het volgende:
Theo Thijssen had vast een heel kneuterig en gezellig boek over krakertjes kunnen schrijven.
Was ik toen al baltsgedrag naar Thisbe aan het vertonen?quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 05:14 schreef Ringo het volgende:
En wat hadden we elkaar hier veel te vertellen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |