Ach zo vaak van Fokkers die weer 'horror verhalen' hebben over allochtonen, Gia, 2030 en dat soort gasten. Ze hebben altijd de gave om in problemen te komen!quote:
Het vasten begint vóór de zonsopgang, eh. Dageraad, fajr. 04:00-04:30. Even ruim genomen, want wat dit betreft zijn de moslims het ook niet eens.quote:Op maandag 1 augustus 2011 05:34 schreef Doler12 het volgende:
1 Augustus!
Zonsopkomst: 6.01
Zonsondergang: 21.31
Ah zo. Ik lees over zulke topics/reacties, het wordt wel eentonig na een tijdje. En discussie heeft ook weinig nut.quote:Op maandag 1 augustus 2011 05:32 schreef Doler12 het volgende:
[..]
Ach zo vaak van Fokkers die weer 'horror verhalen' hebben over allochtonen, Gia, 2030 en dat soort gasten. Ze hebben altijd de gave om in problemen te komen!
Dan vergeet je het culturele aspect... hervormingen is een teken van zwakte en het is alles of niets daar op dit moment.quote:Op maandag 1 augustus 2011 05:17 schreef zarGon het volgende:
[..]
Ja, maar... Zien ze dan niet wat er kan.gebeuren? Het zou me niet verbazen, een burgeroorlog in Syrië. Eeger dan dat kun je het niet maken.
En sowieso, je verliest op deze manier zeker je macht. Is het niet handiger om een klein beetje macht in te leveren (hervormingen doorvoeren)? Behoud je de macht en is het voor het lange termijn ook nog eens beter (geen onrust).
Als leider verlies je dan ook nog je aanzien niet. Al-Assad... Pfrt.
Als diegene net in je buurt woont zie je die wel vaker, hequote:Op maandag 1 augustus 2011 05:28 schreef Doler12 het volgende:
Ik snap nooit dat Fokkers elke week iemand in Niqaab zien rondlopen terwijl er maar een stuk of 200 er van rondlopen. Leugenaars
De burkadraagsters zijn juist allemaal van de nieuwe generatie. Grotendeels Nederlandse bekeerlingen en Marokkaanse meisjes/jonge vrouwen.quote:Op maandag 1 augustus 2011 08:35 schreef Aktepe079 het volgende:
In de schilderswijk zijn er wel een paar, ik denk altijd de oude generatie,
laat die generatie nou. De toekomstige generatie's gaan echt niet met zo'n spookding lopen
Succes!quote:Op maandag 1 augustus 2011 08:38 schreef Aktepe079 het volgende:
mijn broertje gaat vandaag afrijden bij het cbr hopelijk niet zo saggerijnige ouwe lul die ik had, had grote ruzie met hem, was ook uiteindelijk gezakt de eerste keer
Echt zo een STV scenario.quote:Op maandag 1 augustus 2011 11:32 schreef zarGon het volgende:
Ik loop dus met ma zo buiten en we komen een hazelnootboom tegen. Ik pluk een paar hazelnoten en stop er één in m'n mond en bijt erop. Hoor ik m'n moeder schreeuwen: "kırma oğlum, kırmaaa!". Negeermodus aan, want dat zegt ze altijd (ze wil mijn tanden besparen). Het nootje wordt zichtbaar en ik wil het echt verorberen (lekker hoor). Ze merkt dat haar eerdere woorden weinig nut hebben en is niet meer zo subtiel. "Oruç tutuyorsun oğlum". Húúú. Even wennen hoor.
Sterktequote:Op maandag 1 augustus 2011 12:23 schreef Weissman het volgende:
Hey mensen, iedereen bedankt voor de condoleances.
En Ayca je hebt gelijk. Opa´s zijn en blijven baas.
quote:Op maandag 1 augustus 2011 11:32 schreef zarGon het volgende:
Ik loop dus met ma zo buiten en we komen een hazelnootboom tegen. Ik pluk een paar hazelnoten en stop er één in m'n mond en bijt erop. Hoor ik m'n moeder schreeuwen: "kırma oğlum, kırmaaa!". Negeermodus aan, want dat zegt ze altijd (ze wil mijn tanden besparen). Het nootje wordt zichtbaar en ik wil het echt verorberen (lekker hoor). Ze merkt dat haar eerdere woorden weinig nut hebben en is niet meer zo subtiel. "Oruç tutuyorsun oğlum". Húúú. Even wennen hoor.
Sterkte.quote:Op maandag 1 augustus 2011 12:23 schreef Weissman het volgende:
Hey mensen, iedereen bedankt voor de condoleances.
En Ayca je hebt gelijk. Opa´s zijn en blijven baas.
Ga manquote:Op maandag 1 augustus 2011 14:46 schreef zarGon het volgende:
[..]
!
Altijd hetzelfde verhaal.. Slechte mensen die tot inkeer komen.
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |