hihiquote:Op zondag 31 juli 2011 21:24 schreef tuut-chips het volgende:
Sport is een ziekte! Stop met sporten, kom bij FOK!
Ik denk dat ze mensen er van bewust willen maken dat het woord meer is dan alleen een scheldwoord.quote:Op zondag 31 juli 2011 21:24 schreef Spouwerranger het volgende:
En wat proberen ze eigenlijk te bereiken met die posters? Meer aandacht voor kankerpatiënten ofzo?
stiekem moest ik om lachen ook al is het best ziekquote:Op zondag 31 juli 2011 21:27 schreef MrTorture het volgende:
Laten we er een competitie voor opzetten. Met supporters en merchandise en sponsoren enzo. Misschien valt er nog wat aan te verdienen
Ik ook. Maar elke marketingmongool had kunnen bedenken dat dit soort grapjes zouden komen.quote:Op zondag 31 juli 2011 21:36 schreef ericosman het volgende:
[..]
stiekem moest ik om lachen ook al is het best ziek
http://tegenkracht.nlquote:Op zondag 31 juli 2011 21:38 schreef Adelante het volgende:
staat er nou terechteklacht onderaan die posters?
Gefeliciteerd. U is topsporter! Nu krijgt u meer respect van IEDEREEN.quote:Op zondag 31 juli 2011 21:37 schreef Fratz het volgende:
Ik vind het echt een belachelijke campagne (en ik ben een ex-kanker patiënt).
Vandaar die posters dus.quote:Van de site:
Stichting Kanker en Sport
Wij bieden kankerpatiënten de nodige sportfaciliteiten en begeleiding, om zo sterk mogelijk de behandeling van operatie, chemo en bestraling in te gaan en deze behandeling te kunnen doorstaan.
quote:Op zondag 31 juli 2011 21:40 schreef BasEnAad het volgende:
Oh ja, je krijgt ook altijd zo'n kick en ontlading van kanker, hoe langer ik er over nadenk, hoe slechter en smakelozer de vergelijking wordt. Kanker is niet iets om te romantiseren.
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |