Meer vanwege het gebruik van 'spierbundels kweken' & 'trekken' in 1 zinquote:Op vrijdag 29 juli 2011 09:53 schreef vogeltjesdans het volgende:
Vanwege de sportschool? Dat is inderdaad wel heel schunnig
De grap uitleggen is altijdquote:Op vrijdag 29 juli 2011 10:01 schreef R0N1N het volgende:
[..]
Meer vanwege het gebruik van 'spierbundels kweken' & 'trekken' in 1 zin
al veel volwassenerquote:Op vrijdag 29 juli 2011 09:56 schreef vogeltjesdans het volgende:
Gefeliciteerd meisje! Eindelijk 18Hoe voelt dat nou?
Tis een goede week voor jou he? Baan bij de Wibra, kleding uitzoeken, een lens voor op je camera, taart...quote:Op vrijdag 29 juli 2011 10:08 schreef summer2bird het volgende:
[..]
al veel volwassener
Een naam TT!
Ik ga taart halen![]()
Hoezo?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
quote:Op vrijdag 29 juli 2011 10:19 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Hoezo?
Omdat appel. Teringjantje.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op dinsdag 20 september 2011 14:48 schreef Daywalk3r het volgende:
Ik werk bij MissVanity en neem wel eens een onderwerp mee.
Ik bedoel, zij wijkt er toch vanaf.
Dat wordt de volgende TT.quote:
Hoax.quote:
pfffquote:Op vrijdag 29 juli 2011 11:12 schreef Michielos het volgende:
Toen ik 18 werd, ging ik meteen naar de coffeeshop om marihuana te halen. Zo misselijk geworden dat ik nooit meer een joint heb aangeraakt
Noob! De eerste keer dat ik stoned was wilde ik gelijk rare dingen gaan doen.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 11:12 schreef Michielos het volgende:
Toen ik 18 werd, ging ik meteen naar de coffeeshop om marihuana te halen. Zo misselijk geworden dat ik nooit meer een joint heb aangeraakt
Ach wist meteen dat marihuana niks voor me was, heb ook epilepsie gehad dus het was sowieso een slecht idee.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 11:29 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Noob! De eerste keer dat ik stoned was wilde ik gelijk rare dingen gaan doen.
Ben keihard naar de v&d gerend om een piercing te laten zetten. Toen ik weer nuchter was had ik spijt! Mijn ouders zijn echt enorm tegen piercings... Paar maanden later groeide de piercing er trouwens uit. Boontje komt om zijn loontje
Wiet is ook echt kut. Ik ben 4 weken geleden helemaal gestoptquote:Op vrijdag 29 juli 2011 11:30 schreef Michielos het volgende:
[..]
Ach wist meteen dat marihuana niks voor me was, heb ook epilepsie gehad dus het was sowieso een slecht idee.
Weet je wat het is... Ik word er wel echt creatief van.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 11:38 schreef Bastard het volgende:
Laat ik maar niks zeggen danRook het regelmatig wel, een jaar of 15 nu.
En je word niet dronkenquote:Op vrijdag 29 juli 2011 11:46 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Weet je wat het is... Ik word er wel echt creatief van.
En grappig. (Dat vind ik zelf danAndere mensen zijn het er niet mee eens)
Je kan echt keihard ontspannen met dat spul in je lichaam.
Slapen is echt fantastisch met een joint in je mik.
Nu heb ik dus zin...![]()
Vanavond maar eentje scoren
Nee. Klopt! Behalve als je ook gaat drinken.quote:
Bij mij gaat het meestal hand in hand, voordeel is dat je wereld niet gaat tollen als je in bed ligtquote:Op vrijdag 29 juli 2011 11:52 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Nee. Klopt! Behalve als je ook gaat drinken.
Alhoewel die combinatie dodelijk is voor mij.
Ik val dan flauwEcht voor lul...
Wat dacht je van geen kater! Dat is pas een voordeel.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 11:54 schreef Bastard het volgende:
[..]
Bij mij gaat het meestal hand in hand, voordeel is dat je wereld niet gaat tollen als je in bed ligt
Je kunt ook lekker chillen met een shotje hero en/of wat meth. Betekend niet dat ik het ooit zal doen.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 11:46 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Weet je wat het is... Ik word er wel echt creatief van.
En grappig. (Dat vind ik zelf danAndere mensen zijn het er niet mee eens)
Je kan echt keihard ontspannen met dat spul in je lichaam.
Slapen is echt fantastisch met een joint in je mik.
Nu heb ik dus zin...![]()
Vanavond maar eentje scoren
Nee, dat gaat te ver. In principe is alcohol toch schadelijker en verslavender dan wiet?quote:Op vrijdag 29 juli 2011 12:11 schreef Michielos het volgende:
[..]
Je kunt ook lekker chillen met een shotje hero en/of wat meth. Betekend niet dat ik het ooit zal doen.
Joh.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 12:10 schreef MissVanity het volgende:
Er staat trouwens geen waar meer in de TT
Wat? Wil je vechten dan? Kom dan!quote:
Lekker baantje heb jij. Ruilen?quote:Op vrijdag 29 juli 2011 13:03 schreef MissVanity het volgende:
Is het al weekend? Ik verveel me![]()
Weer eens niks te doen op het werk.
Graag. 5 dagen per week 8 uur per dag vervelen is echt niet zo leuk hoor.quote:
Nee, laten we dat dan maar niet doen. Zou ik niet tegen kunnen. En krijg ik bovendien geen kans voor, kom tijd tekort om te Fokken somsquote:Op vrijdag 29 juli 2011 13:11 schreef MissVanity het volgende:
[..]
Graag. 5 dagen per week 8 uur per dag vervelen is echt niet zo leuk hoor.
De dagen gaan een stuk sneller als je het druk hebtquote:Op vrijdag 29 juli 2011 13:13 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee, laten we dat dan maar niet doen. Zou ik niet tegen kunnen. En krijg ik bovendien geen kans voor, kom tijd tekort om te Fokken soms
Australian, dat was nog eerder dan Cavello. Maar had 1 Aussie jasje aan en een Cavello er overheen.. dat was toen stoer hequote:
whehehequote:Op vrijdag 29 juli 2011 13:40 schreef Bastard het volgende:
[..]
Australian, dat was nog eerder dan Cavello. Maar had 1 Aussie jasje aan en een Cavello er overheen.. dat was toen stoer he
Die pakken zaten geweldig trouwens!
Ik liep toen inderdaad ook voor het eerst compleet uit mn stuiter.. het was een zeer gaaf feestquote:Op vrijdag 29 juli 2011 13:41 schreef Michielos het volgende:
[..]
wheheheBen net dat filmpje aan het bekijken. De een nog strakker dan de ander haha
Geniale tijden.
Ik wilde altijd naar Weirdo maar was geen 16 destijdsquote:Op vrijdag 29 juli 2011 13:45 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik liep toen inderdaad ook voor het eerst compleet uit mn stuiter.. het was een zeer gaaf feest
Whehehequote:
Ik weet niet zeker maar vlgs mij is hij vlak erna gestopt met draaien geloof ik.. Darkraver en Weirdo waren erg goed weet ik nog. Was ook een briljant interview van ernaquote:Op vrijdag 29 juli 2011 13:48 schreef Michielos het volgende:
[..]
Ik wilde altijd naar Weirdo maar was geen 16 destijdsToen had ik het hele gabber zijn maar opgegeven (was er sowieso niet echt een ozo).
Buzz Fuzz was algemeen de bestequote:Op vrijdag 29 juli 2011 14:03 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik weet niet zeker maar vlgs mij is hij vlak erna gestopt met draaien geloof ik.. Darkraver en Weirdo waren erg goed weet ik nog. Was ook een briljant interview van erna
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |