Vele wegen kosten miljarden, gaan dan nog eens ver boven budget en zullen nooit rendabel worden. Daarnaast kan je je afvragen of meer asfalt ook daadwerkelijk economische vooruitgang betekend. Maar dat is een andere discussie, ander forum. Ik rij geen auto, dus het is sowieso andermans dure hobby.quote:Op zaterdag 30 juli 2011 17:00 schreef Merkie het volgende:
[..]
HRA is inderdaad ook onzin. Wegen niet natuurlijk, goede wegen zijn de basis voor een stabiele economie, zeker in een transportland als Nederland. De investeringen die gemaakt worden voor wegen betalen zich in grote mate uit.
Leuk. Maar dat systeem hebben we hier niet en gaan we hier ook niet krijgen. Daarnaast heeft de vrije markt het er in veel sectoren niet beter en niet goedkoper opgemaakt. Maar wederom ander forum.quote:Daarnaast kun je wegen niet aan de vrije markt overlaten. Het is heel simpel: alles wat op de vrije markt prima zou kunnen bestaan moet je niet subsidieren. En als je het dan niet redt op de vrije markt en je buurman wel, dan heb je pech en moet je wat beters verzinnen.
Natuurlijk kan een hoop ook weg of minder gesubsidieerd worden. En dat soort bezuinigingen worden ook best geaccepteerd als het op een normale manier gaat, die net zoveel besparing opleveren zal (ja, de alternatieven zijn ook doorgerekend).quote:Overigens snap ik je relaas over het maken van een statement niet zo. Het is gewoon onzin om dansclubjes te subsidieren waar geen hond naar komt en wat bakken vol met geld kost terwijl aan de andere kant de AOW nauwelijks te handhaven is.
Die 1100 vrachtwagenladingen die Lowlands nodig heeft komen gelukkig allemaal off-roaden naar het terrein. Daarnaast vullen de schappen in de supermarkt zich gelukkig ook automatisch.quote:Op zaterdag 30 juli 2011 17:12 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Ik rij geen auto, dus het is sowieso andermans dure hobby.
Oh, lag het sarcasme er niet dik genoeg bovenop?quote:Op zaterdag 30 juli 2011 17:37 schreef AMDB het volgende:
[..]
Die 1100 vrachtwagenladingen die Lowlands nodig heeft komen gelukkig allemaal off-roaden naar het terrein. Daarnaast vullen de schappen in de supermarkt zich gelukkig ook automatisch.
Wegen
Laten we het over leuke dingen hebben inderdaad. Voorbereidingen zijn hier ook in 'volle gang'. We gaan met een grote groep dus vooraf is er heel wat geregel nodig.quote:Op zaterdag 30 juli 2011 17:03 schreef SpauldingPF het volgende:
Hmm ik dacht dat dit het slowchat topic van lowlands was, maar dit heeft meer met politiek te maken
Nog maar een paar weken jongens, alle voorbereidingen zijn al bijna getroffen hier! Tentjes, partytenten en leuke hebbedingetjes staan al klaar om meegenomen te worden!
quote:Op zaterdag 30 juli 2011 17:00 schreef Merkie het volgende:
[..]
HRA is inderdaad ook onzin. Wegen niet natuurlijk, goede wegen zijn de basis voor een stabiele economie, zeker in een transportland als Nederland. De investeringen die gemaakt worden voor wegen betalen zich in grote mate uit. Daarnaast kun je wegen niet aan de vrije markt overlaten. Het is heel simpel: alles wat op de vrije markt prima zou kunnen bestaan moet je niet subsidieren. En als je het dan niet redt op de vrije markt en je buurman wel, dan heb je pech en moet je wat beters verzinnen.
Overigens snap ik je relaas over het maken van een statement niet zo. Het is gewoon onzin om dansclubjes te subsidieren waar geen hond naar komt en wat bakken vol met geld kost terwijl aan de andere kant de AOW nauwelijks te handhaven is.
Laatste niet lowlands reactie:quote:Op zaterdag 30 juli 2011 17:00 schreef Merkie het volgende:
[..]
HRA is inderdaad ook onzin. Wegen niet natuurlijk, goede wegen zijn de basis voor een stabiele economie, zeker in een transportland als Nederland.
Laten we het er op houden dat Lowlands geen politieke kleur zou moeten bekennen.quote:Op zaterdag 30 juli 2011 19:33 schreef ralfseltje het volgende:
Laten we het er gewoon op houden dat de bezuinigingen een goede zaak zijn
Dit. Wij zijn bijna klaar, ik moet mijn preparteh alleen nog helemaal fixen. Gelukkig heb ik na morgen een fokking maand vrij jaaa!quote:Op zaterdag 30 juli 2011 19:13 schreef TWP het volgende:
[..]
Laten we het over leuke dingen hebben inderdaad. Voorbereidingen zijn hier ook in 'volle gang'. We gaan met een grote groep dus vooraf is er heel wat geregel nodig.
En vandeweek, met dat mooie weer, ook maar eens kijken of die partytent een beetje op valt te zetten.
Ben jij ook al de regelteef van het stel?quote:Op zaterdag 30 juli 2011 22:31 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Dit. Wij zijn bijna klaar, ik moet mijn preparteh alleen nog helemaal fixen. Gelukkig heb ik na morgen een fokking maand vrij jaaa!
Ik ook. Maar ach, dan weet ik dat het goed gedaan wordt. Ik ben de moederkloek.quote:Op zondag 31 juli 2011 03:01 schreef TWP het volgende:
[..]
Ben jij ook al de regelteef van het stel?
Op dit soort momenten merk ik echt dat ik veel te veel een controlfreak ben.
Inkoppertje..quote:Op zondag 31 juli 2011 11:32 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
NOU IK ZOU TOG SOWIESO NIET GEKOMEN ZIJN!!11!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b] Op Zaterdag 26 april 2008 22:35 schreef lauwert het volgende:[/b]
[i] Waar zouden we toch zijn zonder onze geliefde D_A O+ [/i]
Ganz Geilquote:
Al jaren dat ik ook op de dinsdag vrij ben. Uitslapen in mijn eigen bedquote:Op zondag 31 juli 2011 11:09 schreef vault_tec het volgende:
Lucky me, maandag na lowlands vrij alleen de dinsdag wel weer een lange dag...
quote:Op zondag 31 juli 2011 16:16 schreef t0mmyb0y199 het volgende:
Of je bent student en hebt nog gewoon vakantie tot 5 september
quote:Op zondag 31 juli 2011 16:16 schreef t0mmyb0y199 het volgende:
Of je bent student en hebt school na lowlands.![]()
Je studie kiezen met in je achterhoofd wanneer je vrij bent ivm lowlands tegenover iets kiezen wat je leuk vind en de rest van je leven moet doen ben ik blij met mijn keuze ook al is het nu niet zo gunstigquote:
Tenzij Lowlands datgene is waar je voor leeftquote:Op zondag 31 juli 2011 17:53 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Je studie kiezen met in je achterhoofd wanneer je vrij bent ivm lowlands tegenover iets kiezen wat je leuk vind en de rest van je leven moet doen ben ik blij met mijn keuze ook al is het nu niet zo gunstig
360 dagen kut leven en 5 dagen leuk is ook weer iets wat je moet afwegenquote:Op zondag 31 juli 2011 18:02 schreef t0mmyb0y199 het volgende:
[..]
Tenzij Lowlands datgene is waar je voor leeft
In ander nieuws, ik heb net m'n oordopjes(geluidsfilter) teruggevonden
Zo'n introductie kan je best een dagje van missen. Of beginnen de colleges echt maandagochtend?quote:Op zondag 31 juli 2011 17:53 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Je studie kiezen met in je achterhoofd wanneer je vrij bent ivm lowlands tegenover iets kiezen wat je leuk vind en de rest van je leven moet doen ben ik blij met mijn keuze ook al is het nu niet zo gunstig
Ben jij wel helemaal lekker? Zondag nacht is fucking aan in de X-Ray. LOEFAH! Cinnaman.. Jackmaster.. Hop! Die freshe UK Styloquote:Op zondag 31 juli 2011 19:01 schreef LatonOne het volgende:
Oef wat een prutverdeling in de nacht.. zondagnacht werkelijk niks dat ik hoef te zien. dat wordt dus lachen en binnenvallen bij willekeurige acts. overduidelijk had de xray programmering van zaterdag en zondag omgedraaid moeten worden.
En deadbeat om 1 uur smiddags op zondag ..![]()
bleh breakbeatsquote:Op zondag 31 juli 2011 19:24 schreef nosleep het volgende:
[..]
Ben jij wel helemaal lekker? Zondag nacht is fucking aan in de X-Ray. LOEFAH! Cinnaman.. Jackmaster.. Hop! Die freshe UK Stylo
hoelaat wil je daar aan komen dan? mij lijkt het heel kut om daar te moeten slapen nl, of niet te slapen en de donderdag meteen brak te zijn.quote:Op zondag 31 juli 2011 22:03 schreef helemaaldewegkwijt het volgende:
Wie gaan er trouwens woensdag al richting de dijk?
Het leek mij en vrienden wel leuk om alvast een nachtje aan de dijk te chillen, lekker bier drinken en alvast een kleine pre-party te maken dus
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |