Hahaha ja nou dat vind ik op zich nog wel grapig ookquote:Op woensdag 27 juli 2011 22:03 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Ik moet het dus anders aanpakken.....
Gegroet! Copuleren?
Jij van MSN af?quote:Op woensdag 27 juli 2011 21:58 schreef ValHallen het volgende:
HAHA JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ TOPIC 600
quote:Op woensdag 27 juli 2011 22:03 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Als je een echte baas bent doe je er 30 mm betonplex in trouwens.
Amanda Marshal - Beautiful Goodbye!quote:Op woensdag 27 juli 2011 22:02 schreef WickedTunes het volgende:
Mr. Green, hoorde eigenlijk wel een hele foute schaamplaat instarten in m'n hoofd... (Beverley Craven - Promise me ofzo) Hihi
Let op dat de zaagservice eigenlijk een "vervoerservice" is. Ze gebruiken zo'n wandzaagmachine, die zijn eigenlijk niet gemaakt om precisiezaagwerk uit te voeren. En het personeel is hier ook niet altijd op getrained. Dus ik weet niet hoe precies het voor je moet, maar daarvan afhankelijk is het antwoord "ja" of "nee".quote:Op woensdag 27 juli 2011 22:04 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Haha nee idd maar zo zwaar gaat het nooit wordenVolgens mij zagen ze in de Gamma de planken op maat voor je...?
Trouwens ik moet jou nog hebben op MSN.quote:Op woensdag 27 juli 2011 22:05 schreef ValHallen het volgende:
[..]
JaIk moet me spiritueel en mentaal voorbereiden voor de show
Hmmm ja zelf heb ik de materialen er niet voor dus beter doen ze het goedquote:Op woensdag 27 juli 2011 22:05 schreef Watertornado het volgende:
[..]
Let op dat de zaagservice eigenlijk een "vervoerservice" is. Ze gebruiken zo'n wandzaagmachine, die zijn eigenlijk niet gemaakt om precisiezaagwerk uit te voeren. En het personeel is hier ook niet altijd op getrained. Dus ik weet niet hoe precies het voor je moet, maar daarvan afhankelijk is het antwoord "ja" of "nee".
Ik heb hem op MSN, hij stuurt wel steeds van die vieze berichtjesquote:Op woensdag 27 juli 2011 22:06 schreef heloef het volgende:
[..]
Trouwens ik moet jou nog hebben op MSN.
Hihiquote:Op woensdag 27 juli 2011 22:06 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ik heb hem op MSN, hij stuurt wel steeds van die vieze berichtjes
Gratis als je een Gamma pasje hebt. En heb je geen Gamma pasje dan vraag je er meteen een aan als je binnenstapt. Karwei en Praxis precies hetzelfdequote:Op woensdag 27 juli 2011 22:04 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Haha nee idd maar zo zwaar gaat het nooit wordenVolgens mij zagen ze in de Gamma de planken op maat voor je...?
Heb ikquote:Op woensdag 27 juli 2011 22:07 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Gratis als je een Gamma pasje hebt. En heb je geen Gamma pasje dan vraag je er meteen een aan als je binnenstapt. Karwei en Praxis precies hetzelfdeMaar ze zagen dus echt alleen planken, niets anders.
ja en die stuur jij weer door naar mijquote:Op woensdag 27 juli 2011 22:06 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ik heb hem op MSN, hij stuurt wel steeds van die vieze berichtjes
En het kan er best een millimeter naast zitten.quote:Op woensdag 27 juli 2011 22:07 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Gratis als je een Gamma pasje hebt. En heb je geen Gamma pasje dan vraag je er meteen een aan als je binnenstapt. Karwei en Praxis precies hetzelfdeMaar ze zagen dus echt alleen planken, niets anders.
Nee, die komen van mijzelfquote:Op woensdag 27 juli 2011 22:07 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ja en die stuur jij weer door naar mij
quote:Op woensdag 27 juli 2011 22:08 schreef Jofunu-kun het volgende:
Ik voel me trouwens stukken beter nu ik het 1 en ander eruit heb kunnen gooien
Heb ik wat gemist?quote:Op woensdag 27 juli 2011 22:08 schreef Jofunu-kun het volgende:
Ik voel me trouwens stukken beter nu ik het 1 en ander eruit heb kunnen gooien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |