Met de nieuwe shizzle geldt dat niet meerquote:Op woensdag 27 juli 2011 19:11 schreef Viking84 het volgende:
Uhm, wat doe je? Ik was net een nw aan het openen.
quote:Op woensdag 27 juli 2011 12:26 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dan heb je nog wel de lapo.
Bovendien maakt dat niks meer uit met het nieuwe systeem.
Je wilde gewoon even m'n eigen woorden tegen me gebruiken.quote:Op woensdag 27 juli 2011 19:13 schreef motorbloempje het volgende:
Als het me daarom ging dan had ik die gewoon aan kunnen passen hoor
quote:Op woensdag 27 juli 2011 19:14 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Je wilde gewoon even m'n eigen woorden tegen me gebruiken.
Mag dat nu ook??quote:
Alleen een bioscoookaartje. Altijd prijs.quote:Op woensdag 27 juli 2011 19:30 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Mag dat nu ook??
Je hebt een soort van UI die Jagertrut ook had
heb je al een staatslot gekocht?
Hee Kaas!quote:Op woensdag 27 juli 2011 19:59 schreef kaasplankje het volgende:
Ik eet een beetje slecht de laatste tijd; wat te weinig maar ik heb ook geen trek. 's ochtends neem ik de tijd niet voor ontbijt.
O: appel+ banaan onderweg
T: anderhalve gevulde koek
L:4x boterham met gebakken spek en ei
D: een griekse saucijs, sugarsnaps en aardappelpuree
T: T & chocolade
Verder alles wel met de Slankies?
@Maria hoe is 't met de studie? Ben je al klaar inmiddels?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Dijenkletserextravaganza!" - V1z
Als je iets wint neem ik aan dat alles gratis is. Dus zeker geen toeristenbelasting a 553 euro. Ik denk dat het oplichting isquote:Op woensdag 27 juli 2011 20:18 schreef conleche het volgende:
Hmmmm. Als iets te goed klinkt om waar te zijn dan is het dat ook waarschijnlijk toch? Ik word net gebeld uit Amerika dat ik een reis heb gewonnen via mijn mastercard. Eerst 6 dagen en 5 nachten in Orlando, dan 3 dagen in Fort Lauderdale en dan 5 dagen in Cancun Mexico. Het enige wat ik zou moeten doen is 30 dagen van te voren opgeven wanneer ik zou willen en het is voor 4 personen. Geheel gratis. Behalve dan de toeristenbelasting die 553 euro voor 4 personen zou zijn. Als het echt alles zou zijn voor alles, dus inclusief transport en maaltijden.......dan is het niet veel, maar ja, aarom dat dan ook niet gratis vraag je je af? De meneer bleef ook echt een kwartier aan de telefoon. Máár, die 553 moest wel van te voren betaald worden.
http://www.svnusa.net/ Da's de website die hij opgaf. Ik ga eens even googelen.
Dat denk ik ook.quote:Op woensdag 27 juli 2011 20:19 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Als je iets wint neem ik aan dat alles gratis is. Dus zeker geen toeristenbelasting a 553 euro. Ik denk dat het oplichting is
Was ik vandaag ookquote:Op woensdag 27 juli 2011 20:20 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Dat denk ik ook.
En Vik, 19 uur pas thuis.. Oef...
Op hardloopdagen hè, anders om 18:30 al (quote:Op woensdag 27 juli 2011 20:20 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Dat denk ik ook.
En Vik, 19 uur pas thuis.. Oef...
Nee, er staat niet direct als je googelt dat je moet oppassen. Maar eigenlijk wil ik helemaal niet naar Orlando, dat komt er ook nog eens bij. Dus laat sws maar.quote:Op woensdag 27 juli 2011 20:19 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Als je iets wint neem ik aan dat alles gratis is. Dus zeker geen toeristenbelasting a 553 euro. Ik denk dat het oplichting is
Geen idee overigens waar je zoiets precies kan natrekken.
Dan is 553 euro altijd te duurquote:Op woensdag 27 juli 2011 20:23 schreef conleche het volgende:
[..]
Nee, er staat niet direct als je googelt dat je moet oppassen. Maar eigenlijk wil ik helemaal niet naar Orlando, dat komt er ook nog eens bij. Dus laat sws maar.
Ja is ook.quote:Op woensdag 27 juli 2011 20:24 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Dan is 553 euro altijd te duur
Iedereen kan verwijzen naar 'een website' hèquote:Op woensdag 27 juli 2011 20:23 schreef conleche het volgende:
Nee, er staat niet direct als je googelt dat je moet oppassen. Maar eigenlijk wil ik helemaal niet naar Orlando, dat komt er ook nog eens bij. Dus laat sws maar.
Ah dat is mooi zeg, ben je ook al werk aan 't zoeken of is het eerst tijd voor vakantie?quote:Op woensdag 27 juli 2011 20:03 schreef MariaEtcetera het volgende:
Hee Kaas!![]()
Ik ben inderdaad klaar nu, afstudeerdatum op eind juli, dus echt net pas! Nu dus werk zoekenHoe is het met joe, afgezien van dat je weinig eetlust hebt?
Oe ook een spannende tijd dus! Leuk, je eigen huisjequote:Op woensdag 27 juli 2011 20:30 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ah dat is mooi zeg, ben je ook al werk aan 't zoeken of is het eerst tijd voor vakantie?
Met mij alles goed, de zaak draait steeds iets beter; huis gekocht, 1 september krijgen we de sleutel en dan gaan we klussen. Nu ben ik bezig met offertes voor de verbouwing. Best leuk allemaal het is mijn 1e koophuis.![]()
Maar eerst nog een weekje op vakantie ergens eind augustus.
Waarschijnlijk gaan we naar Noord Italië maar ik moet 't nog even uitzoeken. Lekker met de (inmiddels niet meer zo heel erg) nieuwe auto.quote:Op woensdag 27 juli 2011 20:34 schreef MariaEtcetera het volgende:
Oe ook een spannende tijd dus! Leuk, je eigen huisjeEn waarheen op vakantie?
Ik ben nu al aan het zoekenHopelijk in september nog op vakantie!
Nieuwe Kaasmobiel!quote:Op woensdag 27 juli 2011 20:47 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Waarschijnlijk gaan we naar Noord Italië maar ik moet 't nog even uitzoeken. Lekker met de (inmiddels niet meer zo heel erg) nieuwe auto.
Hahaha idd de kaasmobiel 2.0quote:Op woensdag 27 juli 2011 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:
Nieuwe Kaasmobiel!Muis, waar ben je!
*stilquote:Op woensdag 27 juli 2011 21:05 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Hahaha idd de kaasmobiel 2.0![]()
De oude kaasmobiel van weleer is hoestend en proestend en rokend en bonkend full trottle ten onder gegaan op de linkerbaan van de A20 in de volle ochtendspits.
Onder luid applaus van mede-weggebruikers ben ik toen weggesleept door de ANWB waar ik geen lid van was op dat moment natuurlijk.
Live fast, die hard
Toen maar een fonkelnieuwe Fiat aangeschaft op afbetaling, ik kon 't toch wel missen.
In memoriam:quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
visquote:Op woensdag 27 juli 2011 21:47 schreef sigme het volgende:
• muesli & yoghurt
• bak koolsalade
• 7 krekkers & beleg
• 2 glaasjes wijn
• kippesoep
• rode rijst, broccoli (uit eigen tuin!), tuinkruidensausje, vis
• pruimen met yoghurt en pruimencompote
Dit is anders wel een Engelse verpakkingquote:Op woensdag 27 juli 2011 21:52 schreef motorbloempje het volgende:
Volgens mij hebben 'we' die hier niet
Het is hier nu hemelsblauwals het zo blijft gaan we morgen barbecueën
Die werd ook al gepromoot door Lau en Co. Heb hem nog niet gevonden hier, though. De XL zou ze moeten hebben, maar kon ze niet vinden bij de krekkersquote:Op woensdag 27 juli 2011 21:51 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb deze gisteren voor het eerst gehad en ik ben helemaal fan! Wat een heerlijke subtiele smaak
[ afbeelding ]
Vond het helemaal niet lekker maar hou dan geloof ik ook niet zo van uitgesproken kruidensmaakquote:Op woensdag 27 juli 2011 21:51 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb deze gisteren voor het eerst gehad en ik ben helemaal fan! Wat een heerlijke subtiele smaak
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |