En toch denk ik dat dat allemaal lekker samen gaat komen.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 09:56 schreef planethugo het volgende:
vond dit juist wel weer een betere aflevering. Wel jammer dat er steeds maar weer nieuwe karakters en verhaaltjes bijkomen, nu weer met lafayette en die wazige pa maar het stoort me minder dan de eerdere afleveringen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De sheriff van Bill die de heks nog kent van vroeger en wraak wil nemen
En daarnaast heb je nog:
Alcide die bij de pack moet
Die pack wordt geleid door de weerwolf dieSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Luna die vertelt over de skinwalkers (zei is er ook eentje toch? Vanwege de dood van haar moeder bij de geboorte) en Tommy is er nu eentje
Dus uiteindelijk heb je de grote verhaallijn van de heks en de verhaallijn van de wolf/skinwalker.
Loopt daarnaast nog de Werepanther en demonbaby verhaallijn, maar misschien linken die ook nog wel ergens inL'Amour menaçant:
Qui que tu sois, voici ton maître. Il l'est, le fût ou le doit être.
of een Rougarouquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 03:17 schreef Baszh het volgende:
[..]
Aziatisch, dan zet ik mijn geld op http://nl.wikipedia.org/wiki/Tengu
Ik vond het wel een beetje jammer dat er niets gebeurde met Jason, zowel qua transformatie als Jessicaquote:Op woensdag 3 augustus 2011 00:30 schreef Broer123 het volgende:
Goede aflevering met als favoriet het einde en jason met jessica
quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 13:53 schreef Ang3l het volgende:
[..]
En toch denk ik dat dat allemaal lekker samen gaat komen.
Bill als koning MOET wel iets doen aan de heks
Eric en zijn geheugen komen door die heks
Lafayette en Jesus leren krachten bij om tegen de vampieren te vechten (of tegen de heks straks)
Tara (zagen we in de preview)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De sheriff van Bill die de heks nog kent van vroeger en wraak wil nemen
En daarnaast heb je nog:
Alcide die bij de pack moet
Die pack wordt geleid door de weerwolf diePrecies. Er gebeurt een hoop dit seizoen, maar het is zeker niet lukraak. Ik vind dit echt een heerlijk seizoen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Luna die vertelt over de skinwalkers (zei is er ook eentje toch? Vanwege de dood van haar moeder bij de geboorte) en Tommy is er nu eentje
Dus uiteindelijk heb je de grote verhaallijn van de heks en de verhaallijn van de wolf/skinwalker.
Loopt daarnaast nog de Werepanther en demonbaby verhaallijn, maar misschien linken die ook nog wel ergens inxenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
Ik vond het in het begin ook wat veel, en met de demonbaby weet ik nog steeds niet echt waar dit heengaat (Zou a la Vampire Diaries de donkere dame de geest van een overleden heks zijn?) maar wie weet staat die helemaal niet zo los van de andere verhaallijnen als nu lijkt.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 10:03 schreef Wepeel2 het volgende:
[..]
Precies. Er gebeurt een hoop dit seizoen, maar het is zeker niet lukraak. Ik vind dit echt een heerlijk seizoen.
mmmz... met Jessica en Jason komt t vast nog wel goedquote:Op woensdag 3 augustus 2011 00:47 schreef Baszh het volgende:
[..]
Ik vond het wel een beetje jammer dat er niets gebeurde met Jason, zowel qua transformatie als Jessica
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ben ik het helaas wel mee is... tis alsnog wel tof..quote:
Ik ookquote:Op zaterdag 6 augustus 2011 23:56 schreef Wepeel2 het volgende:
Ik heb juist dat ik dit seizoen echt wil weten hoe het verdergaat. Vorige twee seizoenen had ik dat veel minder.
Kijken jullie met de ogen dicht oid?quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 23:08 schreef casper019 het volgende:
[..]
ben ik het helaas wel mee is... tis alsnog wel tof..
maar er gebeurd nou niet echt ''iets''
geen echte enemy... ofzo..
Weten ze wel, maar ze willen alles tegelijk. Eerst moet ie bad boy zijn. Maar hij moet ook zijn gevoelens tonen wanneer niemand kijkt. Maar dan krijgen ze hem niet meer stil over zijn gevoelens.quote:Op maandag 8 augustus 2011 14:36 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Bitches weten ook niet wat ze willenEerst lieve Eric en nu moet ie weer evil worden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |