FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / [Noorwegen] Bomaanslag en schietpartij Oslo #44
john243maandag 25 juli 2011 @ 22:16
[Upd] Levenswerk Anders B. gevonden door FOK!'ers
[Upd] Levenswerk Anders B. gevonden door FOK!kers

De complete samenvatting van 9 jaar voorbereiding

Filmpje gemaakt door dader

Noot van de mods:
Dit is een mooie discussie, dat willen we graag zo houden en daarom graag geen extreme uitlatingen. Dit is uitdrukkelijk ook geen discussie over Geert Wilders of de PVV, ook al heeft de schutter aangegeven daarmee te sympathiseren. Dan blijft het leuk voor iedereen ^O^
Over BNW ja of nee:

Nee, niemand heeft het over in vervolg/voortaan
En er is ook al vaker gezegd dat degenen die willen speculeren en/of motieven van de dader willen bespreken een tweede topic hier in NWS kunnen aanmaken


Voor [Noorwegen] Aanslagen: de analyse
[Noorwegen] Aanslagen: de analyse

978x_13197743.jpg
Na de explosie

media_xl_897966.jpg
Voor de explosie

quote:
Arrestatie in Polen om aanslag Oslo

AMSTERDAM - De politie in Polen heeft een man gearresteerd die in verband wordt gebracht met de bomaanslag in Oslo van afgelopen vrijdag. Dat heeft de Noorse publieke omroep NRK maandag op basis van Poolse media gemeld.
quote:
Breivik voorgeleid achter gesloten deuren
Anders Breivik, die vrijdag in Noorwegen 93 mensen doodde, is voorgeleid aan een Noorse rechter. Rechter Kim Heger heeft besloten om de zitting achter gesloten deuren te laten plaatsvinden na een verzoek van het Openbaar Ministerie.

Het is niet duidelijk wat voor kleding Breivik aan heeft. Hij zou van plan zijn om in een Tempeliers-achtig uniform te verschijnen.

Rechtszaken vinden in Noorwegen meestal plaats achter gesloten deuren, maar dat hoeft niet. Breivik had om een openbare zitting gevraagd zodat hij aan de hele wereldpers kon uitleggen waarom hij tot zijn daad is gekomen.

Maar de rechter ging niet in op dat verzoek. Het OM had een zitting achter gesloten deuren gevraagd om juist te voorkomen dat Breivik een platform zou krijgen voor de verspreiding van zijn ideologie.

Opluchting

Verslaggever Jeroen Wollaars zei dat er in Noorwegen met opluchting is gereageerd op het besluit van de rechter. "Breivik wordt inmiddels gehaat in Noorwegen. Het besluit van de rechter is met applaus ontvangen", aldus Wollaars.

Breivik heeft bekend de aanslagen te hebben gepleegd. Hij ziet er echter geen misdaad in.

De rechter moet vandaag beslissen over verlenging van het voorarrest. Dat kan hij voor maximaal acht weken doen. Daarna moet er opnieuw besloten worden over verlenging.

De rechter moet ook beslissen over de voorwaarden van de verlenging. Zo kan worden bepaald dat Breivik afgezien van zijn advocaat niemand mag spreken en geen nieuws mag zien of kranten mag lezen.

Medisch onderzoek

Op een later moment zal hij medisch worden onderzocht. Volgens Noorse juristen begint het eigenlijke proces mogelijk pas over een jaar.

De langste gevangenisstraf die in Noorwegen kan worden opgelegd is 21 jaar. Als een rechtbank oordeelt dat de veroordeelde dan nog een gevaar is voor zijn omgeving, kan dat met steeds vijf jaar worden verlengd.
quote:
Dodental aanslagen Noorwegen mogelijk omlaag

AMSTERDAM – Het dodental als gevolg van de aanslagen in Noorwegen vorige week vrijdag wordt mogelijk naar beneden bijgesteld. Dit heeft de Noorse politie maandag laten weten, zo meldt persbureau Reuters.

Het officiële dodenaantal van de aanslagen staat momenteel op 93. De politie ging er tot nu toe vanuit dat op het eiland Utoya minstens 86 jongeren omkwamen, maar het gaat waarschijnlijk om minder doden.

De 32-jarige Anders Behring Breivik is vooralsnog de enige verdachte van de bloedige aanslagen.

Breivik werd vrijdag aangehouden op Utoya, kort nadat hij daar met vuurwapens een bloedbad had aangericht bij een jeugdkamp van de regerende Arbeiderspartij.

Kort voor de schietpartij was bij het kantoor van premier Jens Stoltenberg in Oslo, ruim 30 kilometer verderop, een autobom ontploft. Daarbij vielen zeker zeven doden.
quote:
Noorse OM wil besloten voorgeleiding

OSLO - Het Openbaar Ministerie in Noorwegen heeft erop aangedrongen dat de voorgeleiding maandagmiddag van de verdachte van de aanslagen van vrijdag achter gesloten deuren plaatsheeft.

Eerder had de politie daarom gevraagd.

De reden is dat de politie Anders Behring Breivik geen ruimte wil geven ten overstaan van de wereldpers zijn ideologie te verspreiden.

De rechtbank bepaalt of de zitting besloten blijft. De zitting wordt geleid door Kim Heger, een rechter die ervaren is in terrorismezaken.

Uniform

De verdachte van de aanslagen in Noorwegen zelf wil juist dat de zitting openbaar is, om het publiek te kunnen uitleggen hoe hij tot zijn daden is gekomen. Ook heeft hij toestemming gevraagd om in uniform te verschijnen.

Het OM heeft ook laten weten dat het acht weken nodig denkt te hebben om de zaak tegen de verdachte, de 32-jarige Anders Behring Breivik, voor te bereiden. Breivik heeft bekend dat hij vrijdag een autobom tot ontploffing heeft gebracht in het centrum van Oslo en een bloedbad heeft aangericht in een jeugdkamp van de regerende Arbeiderspartij op het eiland Utøya, maar ontkent daarmee een misdaad te hebben gepleegd.

Het dodental van de aanslagen staat op 93, maar dit wordt maandag mogelijk naar beneden bijgesteld. Een onbekend aantal mensen wordt nog vermist.

Oud-premier

De Noorse krant Aftenposten meldde zonder bronvermelding dat Breivik heeft gezegd dat hij in het jeugdkamp had willen aankomen toen oud-premier Gro Harlem Brundtland daar op bezoek was. Harlem Brundtland was echter al vertrokken toen Breivik op Utøya aankwam. De politie wilde niet op het bericht ingaan.
quote:
Franse politie doet inval bij vader schutter

AMSTERDAM – De Franse politie heeft maandag een inval gedaan in het huis van de vader van de man die wordt verdacht van de aanslagen in Noorwegen, Anders Behring Breivik.

Dit meldt het persbureau AP maandag. Het huis van Jens Breivik (76) staat in Cournanel, in het zuiden van Frankrijk. De omgeving van het huis is afgezet door de politie.

De vader is volgens mediaberichten naar Spanje vertrokken. De man, een oud-diplomaat, heeft tegenover Noorse media verklaard dat hij sinds 1995 geen contact meer had met zijn zoon.
88-fbf2dc59-4236e3fe.jpeg



Links / Livestreams
http://nrk.no/
http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-14254705
Aanslagen in beeld
Dossier: Bloedbad Oslo
Terreur Noorwegen

Zie ook voor laatste nieuws en updates
Voorgeleiding Breivik achter gesloten deuren

Deze meneer deed het allemaal:

281915_103736646391378_100002651290254_19952_3470006_n.jpg
sp3cmaandag 25 juli 2011 @ 22:17
die bijbel vs koran discussie gaat hier NIET verder
maartenamaandag 25 juli 2011 @ 22:17
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:17 schreef sp3c het volgende:
die bijbel vs koran discussie gaat hier NIET verder
Amen. ;)
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:17
Als die Anders nou zo tegen moslims was, waarom knalt ie dan 93 roomblanke niet-islamitische Noren dood? _O-

Intelligent is die in ieder geval niet.
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:18
Kan iemand idd de OP aanpassen? Ik vond die user in het vorige topic idd gelijk hebben
alorsmaandag 25 juli 2011 @ 22:18
Die verlenging van 5 jaar (na de straf) kan dus blijkbaar maar twee keer hoor op Ned2...
john243maandag 25 juli 2011 @ 22:18
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:18 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Kan iemand idd de OP aanpassen? Ik vond die user in het vorige topic idd gelijk hebben
Ik zal die post van hem er effe bijdoen ;)
Klaudiasmaandag 25 juli 2011 @ 22:18
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:17 schreef El_Matador het volgende:
Als die Anders nou zo tegen moslims was, waarom knalt ie dan 93 roomblanke niet-islamitische Noren dood? _O-

Intelligent is die in ieder geval niet.
Dat is volgens hem "dweilen met de kraan open".
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:19
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:17 schreef El_Matador het volgende:
Als die Anders nou zo tegen moslims was, waarom knalt ie dan 93 roomblanke niet-islamitische Noren dood? _O-

Intelligent is die in ieder geval niet.
Omdat volgens hem de sociaal democraten de wortel van het probleem zijn door ze toe te laten. In zijn hoofd heeft hij de politici van de toekomst te pakken genomen en de arbeiders partij zo geraakt dat het hen zal schaden in recruitment.
Calandmaandag 25 juli 2011 @ 22:19
Wat een kankerdiscussie is dit geworden hier zeg :')
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:19
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:18 schreef john243 het volgende:

[..]

Ik zal die post van hem er effe bijdoen ;)
^O^
MrTorturemaandag 25 juli 2011 @ 22:19
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:17 schreef El_Matador het volgende:
Als die Anders nou zo tegen moslims was, waarom knalt ie dan 93 roomblanke niet-islamitische Noren dood? _O-

Intelligent is die in ieder geval niet.
Dacht dat dat inmiddels wel duidelijk was. Het plaatsvinden van migratie en mislukken van integratie, wordt volgens hem mede mogelijk gemaakt door links. Dus er moest een nieuwe generatie linksen dood.
Mutant01maandag 25 juli 2011 @ 22:19
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:17 schreef El_Matador het volgende:
Als die Anders nou zo tegen moslims was, waarom knalt ie dan 93 roomblanke niet-islamitische Noren dood? _O-

Intelligent is die in ieder geval niet.
Jij bent anders ook niet bijster intelligent. Dat blijkt wel weer. Wat dacht je van het feit dat hij van mening is dat ze heulen met de vijand?
Doler12maandag 25 juli 2011 @ 22:19
Zullen die tempeliers vrienden van hem wel echt bestaan ik denk van niet. Of misschien is het heel wat anders wat Anders beweert. Misschien is het wel een discussie groep over tempeliers of zelfs een rollenspellen groep, daar zie ik Anders echt voor aan. Lekker in een pak rond lopen en doen als of je een kruisvaarder bent.
kLowJowmaandag 25 juli 2011 @ 22:20
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:17 schreef El_Matador het volgende:
Als die Anders nou zo tegen moslims was, waarom knalt ie dan 93 roomblanke niet-islamitische Noren dood? _O-

Intelligent is die in ieder geval niet.
Het is toch vrij duidelijk dat hij een grotere hekel heeft aan 'links' wat in zijn ogen verantwoordelijk is voor te teloorgang van de Noorse cultuur?
#ANONIEMmaandag 25 juli 2011 @ 22:20
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:19 schreef Caland het volgende:
Wat een kankerdiscussie is dit geworden hier zeg :')
Zodra die Mutant zijn neus laat zien in dit topic,ontspoort ´t.
-Techno-maandag 25 juli 2011 @ 22:20
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:18 schreef alors het volgende:
Die verlenging van 5 jaar (na de straf) kan dus blijkbaar maar twee keer hoor op Ned2...
Er is ook een nieuwe wet onderweg die het mogelijk maakt om 30 jaar op te leggen.
Disordermaandag 25 juli 2011 @ 22:20
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:19 schreef Caland het volgende:
Wat een kankerdiscussie is dit geworden hier zeg :')
Idd.
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:21
Het lijkt me vreselijk om een van die vrienden te zijn trouwens, die hij uitgebreid beschrijft in zijn manifest
MisterSqueakymaandag 25 juli 2011 @ 22:21
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:17 schreef El_Matador het volgende:
Als die Anders nou zo tegen moslims was, waarom knalt ie dan 93 roomblanke niet-islamitische Noren dood? _O-
Minder he - wel het nieuws volgen.

En omdat hij de moslims als de vijandelijke invasiemacht en de linksen als collaborateurs ziet natuurlijk. Hij respecteert "de vijand", maar niet de mensen die in plaats van hun land te verdedigen met de vijand heulen.

Simpel.
eightmaandag 25 juli 2011 @ 22:21
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:17 schreef El_Matador het volgende:
Als die Anders nou zo tegen moslims was, waarom knalt ie dan 93 roomblanke niet-islamitische Noren dood? _O-

Intelligent is die in ieder geval niet.
93? OMG, jij weet nog niet eens het werkelijk dodental. Ga je eerst eens inlezen wat er WERKELIJK is gebeurt ipv dit topic te vervuilen met jouw achterlijk geleuter.
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:21
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:20 schreef -Techno- het volgende:

[..]

Er is ook een nieuwe wet onderweg die het mogelijk maakt om 30 jaar op te leggen.
Dat is foutieve informatie (dat het maar 2x kan)
Klaudiasmaandag 25 juli 2011 @ 22:21
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:21 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Het lijkt me vreselijk om een van die vrienden te zijn trouwens, die hij uitgebreid beschrijft in zijn manifest
Of zijn familie ... vooral het deel van die familie met SOA's. :{
john243maandag 25 juli 2011 @ 22:21
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:19 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

^O^
Ik kan hem alleen quoten een mod zal het moeten doen of Brave sir robin moet de broentekst even sturen
Kingstownmaandag 25 juli 2011 @ 22:21
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:21 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Het lijkt me vreselijk om een van die vrienden te zijn trouwens, die hij uitgebreid beschrijft in zijn manifest
Hebben ze die al gelocaliseerd of hebben die al van zich laten horen? Als ze echt bestaan btw.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:21
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:19 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

Omdat volgens hem de sociaal democraten de wortel van het probleem zijn door ze toe te laten. In zijn hoofd heeft hij de politici van de toekomst te pakken genomen en de arbeiders partij zo geraakt dat het hen zal schaden in recruitment.
Ja, dat zal echt lukken. De algemene opinie is inderdaad dat links fout zit en dat extreem-rechts de oplossing is.

Oh wacht... :')

Waarom noemen mensen deze idioot "intelligent", dat vraag ik me af.

Beetje eng eigenlijk, als je dit soort autisten intelligent gaat noemen. Wat is Sarah Palin dan wel niet, hoogbegaafd? :')
alorsmaandag 25 juli 2011 @ 22:22
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:20 schreef -Techno- het volgende:

[..]

Er is ook een nieuwe wet onderweg die het mogelijk maakt om 30 jaar op te leggen.
Ja maar hoe het werd verteld begreep ik dat hij daar niet meer onder kon vallen...
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:22
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:19 schreef MrTorture het volgende:

[..]

Dacht dat dat inmiddels wel duidelijk was. Het plaatsvinden van migratie en mislukken van integratie, wordt volgens hem mede mogelijk gemaakt door links. Dus er moest een nieuwe generatie linksen dood.
Ja, en dat lost iets op? :?
Pietverdrietmaandag 25 juli 2011 @ 22:22
Is er trouwens al bekend wel geweer hij gebruikte?
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:22
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:21 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ja, dat zal echt lukken. De algemene opinie is inderdaad dat links fout zit en dat extreem-rechts de oplossing is.

Oh wacht... :')

Waarom noemen mensen deze idioot "intelligent", dat vraag ik me af.

Beetje eng eigenlijk, als je dit soort autisten intelligent gaat noemen. Wat is Sarah Palin dan wel niet, hoogbegaafd? :')
Ja ik heb het niet verzonnen hoor
Eyjafjallajoekullmaandag 25 juli 2011 @ 22:23
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:21 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ja, dat zal echt lukken. De algemene opinie is inderdaad dat links fout zit en dat extreem-rechts de oplossing is.

Oh wacht... :')

Waarom noemen mensen deze idioot "intelligent", dat vraag ik me af.

Beetje eng eigenlijk, als je dit soort autisten intelligent gaat noemen. Wat is Sarah Palin dan wel niet, hoogbegaafd? :')
Hoezo? Intelligentie staat los van het feit of iemand gek is of niet. Veel van dit soort gasten hebben bijvoorbeeld een enorm hoog IQ. En dat ontkennen is juist het gevaar! Je moet erkennen dat ook slimme mensen in staat zijn tot dit soort dingen om het te kunnen voorkomen!
-Techno-maandag 25 juli 2011 @ 22:23
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:21 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

Dat is foutieve informatie (dat het maar 2x kan)
Ik heb het over 30 jaar exclusief de eventuele verlengingen. Maar goed ik kan het ook verkeerd begrepen hebben.
kLowJowmaandag 25 juli 2011 @ 22:23
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:22 schreef Pietverdriet het volgende:
Is er trouwens al bekend wel geweer hij gebruikte?
Als hij daadwerkelijk de wapens heeft gebruikt die hij in zijn document noemt wel. Denk niet dat het al bevestigd is door de politie o.i.d.
maartenamaandag 25 juli 2011 @ 22:23
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:17 schreef El_Matador het volgende:
Als die Anders nou zo tegen moslims was, waarom knalt ie dan 93 roomblanke niet-islamitische Noren dood? _O-

Intelligent is die in ieder geval niet.
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:17 schreef sp3c het volgende:
die bijbel vs koran discussie gaat hier NIET verder
}:|
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:23
quote:
3s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:21 schreef MisterSqueaky het volgende:

[..]

Minder he - wel het nieuws volgen.

En omdat hij de moslims als de vijandelijke invasiemacht en de linksen als collaborateurs ziet natuurlijk. Hij respecteert "de vijand", maar niet de mensen die in plaats van hun land te verdedigen met de vijand heulen.

Simpel.
Ik overdrijf graag. En kan niet de bodycount van elk moment bijhouden.

Simpel, wellicht. Maar dat is toch dom?
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:23
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:21 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Hebben ze die al gelocaliseerd of hebben die al van zich laten horen? Als ze echt bestaan btw.
Ik ga er van uit dat hij ze niet verzonnen heeft, maar ook dat zij allereerst in shock zijn en dan vooral zich willen verstoppen
Mutant01maandag 25 juli 2011 @ 22:24
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:21 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ja, dat zal echt lukken. De algemene opinie is inderdaad dat links fout zit en dat extreem-rechts de oplossing is.

Oh wacht... :')

Waarom noemen mensen deze idioot "intelligent", dat vraag ik me af.

Beetje eng eigenlijk, als je dit soort autisten intelligent gaat noemen. Wat is Sarah Palin dan wel niet, hoogbegaafd? :')
De intelligentie slaat meer op de organisatiegraad denk ik. Verder is het manifest een verzameling van teksten van andere haatzaaiers, van het internet geplukt en toen erbij geplakt.
Dlocksmaandag 25 juli 2011 @ 22:24
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:17 schreef El_Matador het volgende:
Als die Anders nou zo tegen moslims was, waarom knalt ie dan 93 roomblanke niet-islamitische Noren dood? _O-

Intelligent is die in ieder geval niet.
Ik denk omdat die bijna niet te vinden zijn in Noorwegen. Tja, en dan moet je toch wat.

En je haalt (volgens Anders) dan enkel het gevolg weg en niet de oorzaak.
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:24
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:23 schreef -Techno- het volgende:

[..]

Ik heb het over 30 jaar exclusief de eventuele verlengingen. Maar goed ik kan het ook verkeerd begrepen hebben.
ja ik had ook niet jou moeten quoten, vandaar de toevoeging ;)
Monidiquemaandag 25 juli 2011 @ 22:24
Links, sociaaldemocraten, PvdArabieren, culturele marxisten, grachtengordelelite, dat zijn de ware vijanden volgens deze rechtse ideologie. De mosliminvasie, Eurabie, wordt mogelijk gemaakt door deze landveraders, maar de moslims zijn tenminste trots op hun eigen cultuur.
MisterSqueakymaandag 25 juli 2011 @ 22:24
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:22 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ja, en dat lost iets op? :?
In zijn ogen is het een eerste stap in een lange termijn strategie ja. Zijn manifest gaat uit van 2083 als einddatum van de strijd he.
eightmaandag 25 juli 2011 @ 22:24
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:23 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ik overdrijf graag. En kan niet de bodycount van elk moment bijhouden.

Simpel, wellicht. Maar dat is toch dom?
troll :{
__Saviour__maandag 25 juli 2011 @ 22:24
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:20 schreef -Techno- het volgende:

[..]

Er is ook een nieuwe wet onderweg die het mogelijk maakt om 30 jaar op te leggen.
Maar zoiets zou niet met terugwerkende kracht gelden hoop ik toch. Dat zou een vermenging van de machten opleveren.
Politiek volgt de woede van het volk, steekt speciaal voor Anders een nieuwe strafmaat in elkaar en levert die op een presenteerblaadje aan de rechter, die vervolgens haast niks anders kan dan die straf ook opleggen
Leandramaandag 25 juli 2011 @ 22:24
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:18 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Kan iemand idd de OP aanpassen? Ik vond die user in het vorige topic idd gelijk hebben
Moet dat? Veel meer dan een voorraad lugubere plaatjes was het niet, en eerlijk gezegd probeer ik die zoveel mogelijk te vermijden.
Ook zonder de foto's weet ik wel dat het echt heel erg was.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:24
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:21 schreef eight het volgende:

[..]

93? OMG, jij weet nog niet eens het werkelijk dodental. Ga je eerst eens inlezen wat er WERKELIJK is gebeurt ipv dit topic te vervuilen met jouw achterlijk geleuter.
Nee, jij wel? Da's knap, want zelfs de politie weet dat nog niet.

Ik kijk niet op 17 doden meer of minder, het maakt het feit er niet minder gruwelijk om. En wat er "WERKELIJK" gebeurd is, dat weet jij net zo min als ik, dus om mij van "achterlijk geleuter" te beschuldigen, is een beetje... dom. :W
LXIVmaandag 25 juli 2011 @ 22:25
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:24 schreef Dlocks het volgende:

[..]

Ik denk omdat die bijna niet te vinden zijn in Noorwegen. Tja, en dan moet je toch wat.
Natuurlijk zijn die wel te vinden in Noorwegen, zeker in Oslo!
Teutoonmaandag 25 juli 2011 @ 22:25
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:17 schreef El_Matador het volgende:
Als die Anders nou zo tegen moslims was, waarom knalt ie dan 93 roomblanke niet-islamitische Noren dood? _O-

Intelligent is die in ieder geval niet.
Jouw bericht zegt meer iets over je eigen domheid dan die van de dader. Hij wilde namelijk de toekomstige socialistische elite wegvagen die in zijn ogen verantwoordelijk zijn voor de huidige multiculturele ellende,en dat is hem grotendeels gelukt.
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:25
quote:
1s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:24 schreef Leandra het volgende:

[..]

Moet dat? Veel meer dan een voorraad lugubere plaatjes was het niet, en eerlijk gezegd probeer ik die zoveel mogelijk te vermijden.
Ook zonder de foto's weet ik wel dat het echt heel erg was.
Niet per se met die foto's, maar er is meer en andere informatie
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:25
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:23 schreef maartena het volgende:

[..]


[..]

}:|
Ik heb het woord koran niet in de mond genomen man. Ja nu dan. :')
Kingstownmaandag 25 juli 2011 @ 22:25
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:23 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

Ik ga er van uit dat hij ze niet verzonnen heeft, maar ook dat zij allereerst in shock zijn en dan vooral zich willen verstoppen
Dat kan ik me goed voorstellen...z'n vader is ook al onder beveiliging in Frankrijk, die werd helemaal gestoord van alle pers die hem belaagde.
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:25
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:24 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Maar zoiets zou niet met terugwerkende kracht gelden hoop ik toch. Dat zou een vermenging van de machten opleveren.
Politiek volgt de woede van het volk, steekt speciaal voor Anders een nieuwe strafmaat in elkaar en levert die op een presenteerblaadje aan de rechter, die vervolgens haast niks anders kan dan die straf ook opleggen
Kan hij dat nota bene weer aangrijpen om aan te geven dat hij gelijk heeft.
BansheeBoymaandag 25 juli 2011 @ 22:25
Sowieso ben ik er voorstander van om de mens zo nuchter mogelijk te houden. Dat brengt op zich al genoeg problemen met zich mee. (soft)Drugs,alcohol en bv. het nuttigen van slakken of egels dan wel paddo's zou men met alle mogelijk middelen moeten bestrijden. :{

Random woord: kastelijn

:{²
alorsmaandag 25 juli 2011 @ 22:26
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:24 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Maar zoiets zou niet met terugwerkende kracht gelden hoop ik toch. Dat zou een vermenging van de machten opleveren.
Politiek volgt de woede van het volk, steekt speciaal voor Anders een nieuwe strafmaat in elkaar en levert die op een presenteerblaadje aan de rechter, die vervolgens haast niks anders kan dan die straf ook opleggen
Die wet was al onderweg voor deze moord maar blijkbaar nog niet in werking of misschien nog niet door alle parlementen heen ofzo...
kLowJowmaandag 25 juli 2011 @ 22:26
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:24 schreef Monidique het volgende:
Links, sociaaldemocraten, PvdArabieren, culturele marxisten, grachtengordelelite, dat zijn de ware vijanden volgens deze rechtse ideologie. De mosliminvasie, Eurabie, wordt mogelijk gemaakt door deze landveraders, maar de moslims zijn tenminste trots op hun eigen cultuur.
Vergeet de 'suicidal humanists' en 'capitalist globalists' niet hè.
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:26
quote:
15s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:25 schreef BansheeBoy het volgende:
Sowieso ben ik er voorstander van om de mens zo nuchter mogelijk te houden. Dat brengt op zich al genoeg problemen met zich mee. (soft)Drugs,alcohol en bv. het nuttigen van slakken of egels dan wel paddo's zou men met alle mogelijk middelen moeten bestrijden. :{

Random woord: kastelijn

:{²
Religie is ook een drug.
-Techno-maandag 25 juli 2011 @ 22:26
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:24 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Maar zoiets zou niet met terugwerkende kracht gelden hoop ik toch. Dat zou een vermenging van de machten opleveren.
Politiek volgt de woede van het volk, steekt speciaal voor Anders een nieuwe strafmaat in elkaar en levert die op een presenteerblaadje aan de rechter, die vervolgens haast niks anders kan dan die straf ook opleggen
Nee die wet is/was al langer onderweg. Maar of AB onder deze wet zal vallen is nog de vraag.
RianneBmaandag 25 juli 2011 @ 22:26
Ik vroeg het tegen het einde van het vorige deel al, maar kan iemand beschrijven waar de komende 8 weken voor dienen?
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:26
quote:
1s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:25 schreef Teutoon het volgende:

[..]

Jouw bericht zegt meer iets over je eigen domheid dan die van de dader. Hij wilde namelijk de wortel bij de kiem uitroeien en dat is hem grotendeels gelukt.
Aha, mijn domheid. _O-

Kun jij me dan vertellen welke garantie Anders heeft gegeven dat er niet uit sympathie ineens 100.000 leden bijgekomen zijn bij die Noorse sociaal-democraten? :')
Dlocksmaandag 25 juli 2011 @ 22:26
quote:
10s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:25 schreef LXIV het volgende:

[..]

Natuurlijk zijn die wel te vinden in Noorwegen, zeker in Oslo!
Ja, maar niet 500 op één eiland.
Mutant01maandag 25 juli 2011 @ 22:26
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:26 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Religie is ook een drug.
Christus te paard.
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:26
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:23 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ik overdrijf graag. En kan niet de bodycount van elk moment bijhouden.

Simpel, wellicht. Maar dat is toch dom?
Een half dozijn mensen heeft je uitgelegd waarom dat in zijn ogen dus niet dom was

En hij wilde vooral een statement maken wat de hele wereld zou schokken. En dat is gelukt,
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:27
quote:
13s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:26 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Christus te paard.
Mohammed op een ezel?
john243maandag 25 juli 2011 @ 22:27
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:17 schreef El_Matador het volgende:
Als die Anders nou zo tegen moslims was, waarom knalt ie dan 93 roomblanke niet-islamitische Noren dood? _O-

Intelligent is die in ieder geval niet.
Die roomblanke niet islamieten waren echter links en Anders zag zowel het islamisering van Europa als het marxisering van Europa als een groot gevaar.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:27
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:24 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

De intelligentie slaat meer op de organisatiegraad denk ik. Verder is het manifest een verzameling van teksten van andere haatzaaiers, van het internet geplukt en toen erbij geplakt.
In 10 jaar tijd kan je een hoop organiseren. Ok, daar is een beetje basale intelligentie voor nodig. Maar is dat genoeg om iemand intelligent te noemen?

Daar schrik ik serieus van.
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:27
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:27 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Mohammed op een ezel?
Ik moest lachen :@
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 22:28
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:21 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ja, dat zal echt lukken. De algemene opinie is inderdaad dat links fout zit en dat extreem-rechts de oplossing is.

Oh wacht... :')

Waarom noemen mensen deze idioot "intelligent", dat vraag ik me af.

Beetje eng eigenlijk, als je dit soort autisten intelligent gaat noemen. Wat is Sarah Palin dan wel niet, hoogbegaafd? :')
Als je een stuk van 1500 pagina's zo goed onderbouwd kan schrijven ben je toch verre van dom. Ook geld verdienen voor deze man was geen enkel probleem, hij heeft zijn eerste miljoenen binnengehaald puur voor het financieren voor deze actie, alsof het niks was. Deze man dom noemen is gewoon dom. Hij is geniaal, net als Hitler geniaal was in zijn tijd. Alleen gebruikte hij zijn genialiteit voor verkeerde doeleinden....
Mutant01maandag 25 juli 2011 @ 22:28
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:26 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Aha, mijn domheid. _O-

Kun jij me dan vertellen welke garantie Anders heeft gegeven dat er niet uit sympathie ineens 100.000 leden bijgekomen zijn bij die Noorse sociaal-democraten? :')
Op het internet zien we anders ook genoeg medestanders, mensen die zijn daden wellicht afkeuren, maar wel begrijpen waarom hij het heeft gedaan (en het daar niet bij laten, maar zelfs openlijk verkondigen zijn gedachtegang te steunen!).
BansheeBoymaandag 25 juli 2011 @ 22:28
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:26 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Religie is ook een drug.
Ja, heb er vaak voor moeten blazen bij politiecontroles. :')

:{²
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:28
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:27 schreef john243 het volgende:

[..]


[..]

Die roomblanke niet islamieten waren echter links en Anders zag zowel het islamisering van Europa als het marxisering van Europa als een groot gevaar.
Toch vreemd dat ie in zijn killing spree niet even een Turks theehuis is binnengestapt. Als ik Anders zijn eigen idioterie moet geloven is er in Oslo niets anders meer te vinden!
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:28
quote:
15s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:28 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Ja, heb er vaak voor moeten blazen bij politiecontroles. :')

:{²
En wel eens betrapt?
-Techno-maandag 25 juli 2011 @ 22:28
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:26 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Aha, mijn domheid. _O-

Kun jij me dan vertellen welke garantie Anders heeft gegeven dat er niet uit sympathie ineens 100.000 leden bijgekomen zijn bij die Noorse sociaal-democraten? :')
Die heeft hij niet gegeven.... sowieso garanties mbt toekomstvoorspellingen :')
Doler12maandag 25 juli 2011 @ 22:28
Het verbaast mij trouwens dat hij Mount and Blade niet heeft gekocht en een mod heeft geïnstalleerd om als Tempelier te spellen. Natuurlijk is Mount and Blade wel gemaakt door een Turks echtpaar. :D
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:28
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:26 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

Een half dozijn mensen heeft je uitgelegd waarom dat in zijn ogen dus niet dom was

En hij wilde vooral een statement maken wat de hele wereld zou schokken. En dat is gelukt,
En dat is intelligent? :o
Mutant01maandag 25 juli 2011 @ 22:28
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:27 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Mohammed op een ezel?
Of gewoon even niet.
EggsTCmaandag 25 juli 2011 @ 22:28
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:28 schreef Equites het volgende:

[..]

Als je een stuk van 1500 pagina's zo goed onderbouwd kan schrijven ben je toch verre van dom. Ook geld verdienen voor deze man was geen enkel probleem, hij heeft zijn eerste miljoenen binnengehaald puur voor het financieren voor deze actie, alsof het niks was. Deze man dom noemen is gewoon dom. Hij is geniaal, net als Hitler geniaal was in zijn tijd. Alleen gebruikte hij zijn genialiteit voor verkeerde doeleinden....
Dit... niets meer aan toe te voegen. Briljante reply.
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 22:29
Ook die bom die hij heeft gebouwd, dat flikt een dom persoon toch niet....
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:29
quote:
15s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:28 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Of gewoon even niet.
Zo gek is mijn stelling anders niet.

Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:29
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:28 schreef El_Matador het volgende:

[..]

En dat is intelligent? :o
Wel hij had in elk geval gelijk.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:29
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:28 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Op het internet zien we anders ook genoeg medestanders, mensen die zijn daden wellicht afkeuren, maar wel begrijpen waarom hij het heeft gedaan (en het daar niet bij laten, maar zelfs openlijk verkondigen zijn gedachtegang te steunen!).
Ik zie er maar bar weinig, maar ben er uiteraard niet zo naar op zoek als jij. ;)
meth1745maandag 25 juli 2011 @ 22:29
quote:
3s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:24 schreef MisterSqueaky het volgende:

[..]

In zijn ogen is het een eerste stap in een lange termijn strategie ja. Zijn manifest gaat uit van 2083 als einddatum van de strijd he.
En dat manifest wordt de bijbel voor een nieuwe generatie extremisten.
john243maandag 25 juli 2011 @ 22:29
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:28 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Toch vreemd dat ie in zijn killing spree niet even een Turks theehuis is binnengestapt. Als ik Anders zijn eigen idioterie moet geloven is er in Oslo niets anders meer te vinden!
Als hij links zou kiezen zou hij ook de regerende partij treffen omdat die dan minder toekomstige politici zou hebben. Dat heeft hij goed gezien.
Klaudiasmaandag 25 juli 2011 @ 22:29
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:29 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Zo gek is mijn stelling anders niet.

Opmerking van sp3c niet begrepen?
maartenamaandag 25 juli 2011 @ 22:30
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:25 schreef El_Matador het volgende:
Ik heb het woord koran niet in de mond genomen man. Ja nu dan. :')
Ik denk dat het DUIDELIJK is dat hij de moslims/christenen discussie bedoeld. Of niet dan?
MisterSqueakymaandag 25 juli 2011 @ 22:30
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:26 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Aha, mijn domheid. _O-

Kun jij me dan vertellen welke garantie Anders heeft gegeven dat er niet uit sympathie ineens 100.000 leden bijgekomen zijn bij die Noorse sociaal-democraten? :')
Geen. En dat soort korte termijn effecten interesseerden hem ook niet.
Wat hij wilde is het onderwerp op de agenda zetten. Dat is hem gelukt. Het is nu in Noorwegen breed maatschappelijk bespreekbaar ipv een soort taboe. Dat men momenteel erg negatief is over zijn standpunt is in zijn ogen geen probleem - hij wilde dat men uberhaupt aandacht aan het standpunt gaf.

Nogmaals: zijn streefdatum ligt in 2083.
eightmaandag 25 juli 2011 @ 22:30
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:28 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Toch vreemd dat ie in zijn killing spree niet even een Turks theehuis is binnengestapt. Als ik Anders zijn eigen idioterie moet geloven is er in Oslo niets anders meer te vinden!
Laat de tekst maar eens zien waar hij dat beweert. (of bespaar je de moeite en geef toe dat alleen jij dat beweert)
BansheeBoymaandag 25 juli 2011 @ 22:30
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:28 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

En wel eens betrapt?
En dan te bedenken dat er genoeg volk stinkende sokken snuiven om zo high te worden. Kom op man, niets zo mooi als een 100% nuchtere hersenpan. :{

Waarom denk je dat ik zo goed kan relativeren en tot de intellectuelen behoor. Juist ja, nooit alcohol of drugs genuttigd. :{

:{²
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:30
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:29 schreef Klaudias het volgende:

[..]

Opmerking van sp3c niet begrepen?
Dus? Er wordt eerder geluld over drugs en daar valt religie ook onder. Of moet het volgens christelijke regels over geen alcohol e.d. gaan? Dat is ook geneuzel mbt religie alleen dan verkapt.
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:31
quote:
15s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:30 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

En dan te bedenken dat er genoeg volk stinkende sokken snuiven om zo high te worden. Kom op man, niets zo mooi als een 100% nuchtere hersenpan. :{

Waarom denk je dat ik zo goed kan relativeren en tot de intellectuelen behoor. Juist ja, nooit alcohol of drugs genuttigd. :{

:{²
Je gebruikt anders wel vaak een overdosis " :{ "
Mercermaandag 25 juli 2011 @ 22:31
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:27 schreef El_Matador het volgende:
[..]
In 10 jaar tijd kan je een hoop organiseren. Ok, daar is een beetje basale intelligentie voor nodig. Maar is dat genoeg om iemand intelligent te noemen?

Daar schrik ik serieus van.
Ik wil jou wel eens zo'n bom in elkaar zien knutselen en hem succesvol tot ontploffing laten brengen. Gaat je niet lukken vriend. Dus houd alsjeblieft op met je stoerdoenerij.
Leandramaandag 25 juli 2011 @ 22:31
quote:
2s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:23 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Hoezo? Intelligentie staat los van het feit of iemand gek is of niet. Veel van dit soort gasten hebben bijvoorbeeld een enorm hoog IQ. En dat ontkennen is juist het gevaar! Je moet erkennen dat ook slimme mensen in staat zijn tot dit soort dingen om het te kunnen voorkomen!
Helaas juist slimme mensen, iemand met een gemiddeld IQ zou zo'n afleidingsmanoeuvre niet eens hebben kunnen bedenken en het geheel niet zo kunnen voorbereiden en uitvoeren.
Dat was ze alleen gelukt als er een intelligentere opdrachtgever achter zit.
Mutant01maandag 25 juli 2011 @ 22:31
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:29 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ik zie er maar bar weinig, maar ben er uiteraard niet zo naar op zoek als jij. ;)
Ik ben er niet naar op zoek hoor, gewoon even een beetje naar beneden scrollen en bij de reacties op de FP kijken.
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:31
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:28 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Toch vreemd dat ie in zijn killing spree niet even een Turks theehuis is binnengestapt. Als ik Anders zijn eigen idioterie moet geloven is er in Oslo niets anders meer te vinden!
dude dat is je dus nu echt al meer dan 10x uitgelegd :')
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:32
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:28 schreef Equites het volgende:

[..]

Als je een stuk van 1500 pagina's zo goed onderbouwd kan schrijven ben je toch verre van dom.
In 10 jaar tijd. Dat is een halve bladzijde per dag. Vind ik nou niet echt een teken van intelligentie.

En waar blijkt de "goede onderbouwing" eigenlijk uit?

quote:
Ook geld verdienen voor deze man was geen enkel probleem, hij heeft zijn eerste miljoenen binnengehaald puur voor het financieren voor deze actie, alsof het niks was. Deze man dom noemen is gewoon dom. Hij is geniaal, net als Hitler geniaal was in zijn tijd. Alleen gebruikte hij zijn genialiteit voor verkeerde doeleinden....
Hij is echt niet geniaal. Als ie werkelijk geniaal was geweest, had ie deze actie die ie zo lang heeft voorbereid toch wel zo aangepakt dat ie zelf niet gepakt was geweest en dan had ie nog wat verder door kunnen gaan met moorden.

Hitler heeft een heel imperium opgebouwd en miljoenen mensen middels propaganda een rad voor de ogen gedraaid.

Ook daar faalt Anders nogal.
wahtmaandag 25 juli 2011 @ 22:32
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:29 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Zo gek is mijn stelling anders niet.

Leuke docu is dat.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:32
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:29 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

Wel hij had in elk geval gelijk.
Ehm ja, als je ~80 man doodknalt, dan krijg je aandacht. Nogmaals: is dat intelligent?
MouzurXmaandag 25 juli 2011 @ 22:33
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:28 schreef Doler12 het volgende:
Het verbaast mij trouwens dat hij Mount and Blade niet heeft gekocht en een mod heeft geïnstalleerd om als Tempelier te spellen. Natuurlijk is Mount and Blade wel gemaakt door een Turks echtpaar. :D
Nogmaals die gast heeft niks tegen turken of moslims zolang die maar in turkije/ander land wonen.
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:33
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:32 schreef El_Matador het volgende:

[..]

In 10 jaar tijd. Dat is een halve bladzijde per dag. Vind ik nou niet echt een teken van intelligentie.

En waar blijkt de "goede onderbouwing" eigenlijk uit?

[..]

Hij is echt niet geniaal. Als ie werkelijk geniaal was geweest, had ie deze actie die ie zo lang heeft voorbereid toch wel zo aangepakt dat ie zelf niet gepakt was geweest en dan had ie nog wat verder door kunnen gaan met moorden.

Hitler heeft een heel imperium opgebouwd en miljoenen mensen middels propaganda een rad voor de ogen gedraaid.

Ook daar faalt Anders nogal.
hij wilde gepakt worden. Dat we het niet met hem eens zijn betekent neit dat hij dom was. Hij had perfect onderbouwde argumenten.

Ik geloof ook dat hij wel degelijk intelligent was, hij had alleen tunnelvisie. De verkeerde richting in.
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 22:33
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:32 schreef El_Matador het volgende:

[..]

In 10 jaar tijd. Dat is een halve bladzijde per dag. Vind ik nou niet echt een teken van intelligentie.

En waar blijkt de "goede onderbouwing" eigenlijk uit?

[..]

Hij is echt niet geniaal. Als ie werkelijk geniaal was geweest, had ie deze actie die ie zo lang heeft voorbereid toch wel zo aangepakt dat ie zelf niet gepakt was geweest en dan had ie nog wat verder door kunnen gaan met moorden.

Hitler heeft een heel imperium opgebouwd en miljoenen mensen middels propaganda een rad voor de ogen gedraaid.

Ook daar faalt Anders nogal.
Ach het is ook nogal nutteloos hier te gaan discussieren of deze man geniaal was of niet. Hij heeft zijn punt gemaakt.
Mutant01maandag 25 juli 2011 @ 22:33
quote:
2s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:33 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Nogmaals die gast heeft niks tegen turken of moslims zolang die maar in turkije/ander land wonen.
Maar ze wonen in zijn land, dus heeft hij wel wat tegen ze.

Conclusie: Hij heeft wat tegen ze.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:33
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:31 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Ik ben er niet naar op zoek hoor, gewoon even een beetje naar beneden scrollen en bij de reacties op de FP kijken.
Op een ander forum zitten ook zulke lui.

De manier waarop ik jou aanspreek is liefdevol knuffelen vergeleken met wat ik tegen die ranzige rechtse mongolen zeg. :*
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:34
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:32 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ehm ja, als je ~80 man doodknalt, dan krijg je aandacht. Nogmaals: is dat intelligent?
Ja. Want het werkte.Als hij nou heel hard in de douche geroepen had dat iedereen stom was, dan niet.

Het is niet zo zwart wit als jij het probeert te krijgen ):O
MouzurXmaandag 25 juli 2011 @ 22:34
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:33 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Maar ze wonen in zijn land, dus heeft hij wel wat tegen ze.

Conclusie: Hij heeft wat tegen ze.
Kijk waarop ik reageer.
Hij zegt meteen erbij "o die game is door turken gemaakt dus hij zou hem niet gespeeld hebben"
eightmaandag 25 juli 2011 @ 22:34
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:33 schreef Equites het volgende:

[..]

Ach het is ook nogal nutteloos hier te gaan discussieren of deze man geniaal was of niet. Hij heeft zijn punt gemaakt.
NorthernStarmaandag 25 juli 2011 @ 22:34
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:24 schreef Monidique het volgende:
Links, sociaaldemocraten, PvdArabieren, culturele marxisten, grachtengordelelite, dat zijn de ware vijanden volgens deze rechtse ideologie. De mosliminvasie, Eurabie, wordt mogelijk gemaakt door deze landveraders, maar de moslims zijn tenminste trots op hun eigen cultuur.
(S)linksmensen hebben idd de grenzen open gezet.

Dat is onder het dertig jarig schrikbewind (1950-1980) van Joop "Mao" den Uyl gebeurd. Hij heeft ook de economie kapot gemaakt door iedereen een uitkering te geven. Als je er twee nam kreeg je er een rode vlag bij.
Daarna kwam Wim "Lenin" Kok en de puinhopen van Paars die subsidies gaf op gemengde kinderen. Dat werd betaald met kwartjes die van hardwerkende rechtsmensen werden gestolen. Kok heeft ook de EU opgezet en vervolgens Nederland eraan verkwanseld. Zo is het gebeurd.

Landverraders! Allemaal! :(
wahtmaandag 25 juli 2011 @ 22:34
quote:
2s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:33 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Nogmaals die gast heeft niks tegen turken of moslims zolang die maar in turkije/ander land wonen.
Dan moet ie op een afgelegen eilandje gaan wonen.

Maar dat doet hij niet, want zo'n internationale economie is toch best handig. :')
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 22:34
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:33 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Op een ander forum zitten ook zulke lui.

De manier waarop ik jou aanspreek is liefdevol knuffelen vergeleken met wat ik tegen die ranzige rechtse mongolen zeg. :*
Erg volwassen taalgebruik man.
Doler12maandag 25 juli 2011 @ 22:34
quote:
2s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:33 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Nogmaals die gast heeft niks tegen turken of moslims zolang die maar in turkije/ander land wonen.
Dat betwijfel ik want hij wilt Turkije namelijk bevrijden en alle moslims daar uitmoorden of verdrijven.
Mutant01maandag 25 juli 2011 @ 22:35
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:33 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Op een ander forum zitten ook zulke lui.

De manier waarop ik jou aanspreek is liefdevol knuffelen vergeleken met wat ik tegen die ranzige rechtse mongolen zeg. :*
Tuurlijk zitten dergelijke lui ook op een ander forum. Maakt het niet minder kwalijk. Echter je doet net alsof deze man helemaal niet op sympathie kan rekenen, nou het omgekeerde blijkt dus waar te zijn.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:35
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:31 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

dude dat is je dus nu echt al meer dan 10x uitgelegd :')
Ja, ik weet ook wel wat zijn motieven zijn, maar stel jij zelf nooit kritische vragen? Lijkt me toch een teken van intelligentie, eerlijk gezegd.

"Uitleggen" zou betekenen dat ik iets niet snap. Daar is geen sprake van. Ik kan het gewoon niet eens zijn met het feit dat hij intelligent zou zijn.

Maar misschien leg ik de lat iets hoger, dat kan.
MouzurXmaandag 25 juli 2011 @ 22:35
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:34 schreef Doler12 het volgende:

[..]

Dat betwijfel ik want hij wilt Turkije namelijk bevrijden en alle moslims daar uitmoorden of verdrijven.
En op welke pagina van het manifest staat dat?
EggsTCmaandag 25 juli 2011 @ 22:36
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:35 schreef MouzurX het volgende:

[..]

En op welke pagina van het manifest staat dat?
Dat heb ik ook niet gelezen, en heb een heel groot gedeelte gelezen van het manifest.
john243maandag 25 juli 2011 @ 22:36
Ik sta achter hem wat betreft zijn mening over islam en marxisme alleen jammer van het geweld. Wordt vast een nieuwe hetze tegen extreem rechts.
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 22:36
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:35 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ja, ik weet ook wel wat zijn motieven zijn, maar stel jij zelf nooit kritische vragen? Lijkt me toch een teken van intelligentie, eerlijk gezegd.

"Uitleggen" zou betekenen dat ik iets niet snap. Daar is geen sprake van. Ik kan het gewoon niet eens zijn met het feit dat hij intelligent zou zijn.

Maar misschien leg ik de lat iets hoger, dat kan.
Jij bent het sowieso niet, met je ranzige rechtse mongolen opmerking.
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:36
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:35 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Tuurlijk zitten dergelijke lui ook op een ander forum. Maakt het niet minder kwalijk. Echter je doet net alsof deze man helemaal niet op sympathie kan rekenen, nou het omgekeerde blijkt dus waar te zijn.
Mohammed kan ook nog steeds op veel sympathie rekenen, ondanks zijn bloeddorstige veroveringen. 8)7
john243maandag 25 juli 2011 @ 22:36
quote:
3s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:36 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Dat heb ik ook niet gelezen, en heb een heel groot gedeelte gelezen van het manifest.
Heb je een linkje?
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:36
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:35 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Tuurlijk zitten dergelijke lui ook op een ander forum. Maakt het niet minder kwalijk. Echter je doet net alsof deze man helemaal niet op sympathie kan rekenen, nou het omgekeerde blijkt dus waar te zijn.
De sympathie die hij vergaart valt toch in het niet bij de walging die hij opgeroepen heeft? :o
maartenamaandag 25 juli 2011 @ 22:36
Kunnen we nu echt even de discussie over moslims achterwege laten? Dit topic gaat nog steeds over de aanslagen in Noorwegen.
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:36
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:35 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ja, ik weet ook wel wat zijn motieven zijn, maar stel jij zelf nooit kritische vragen? Lijkt me toch een teken van intelligentie, eerlijk gezegd.

"Uitleggen" zou betekenen dat ik iets niet snap. Daar is geen sprake van. Ik kan het gewoon niet eens zijn met het feit dat hij intelligent zou zijn.

Maar misschien leg ik de lat iets hoger, dat kan.
Of je zoekt naar een appel in de peerboomgaard :')

Zijn intellegentie valt niet te bepalen aan de hand van het feit of hij zwarte of witte mensen dood schoot
Mutant01maandag 25 juli 2011 @ 22:36
quote:
2s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:34 schreef MouzurX het volgende:

[..]

Kijk waarop ik reageer.
Hij zegt meteen erbij "o die game is door turken gemaakt dus hij zou hem niet gespeeld hebben"
In dat geval is het maar de vraag hoe hij zijn ideologie vorm wilt geven. Het zou zomaar kunnen zijn dat hij die game als een Islamitisch product beschouwd en dus een "gevaar" vindt voor zijn eigen cultuur als hij het zou kopen en spelen.
De_Nuancemaandag 25 juli 2011 @ 22:37
quote:
15s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:36 schreef john243 het volgende:
Ik sta achter hem wat betreft zijn mening over islam en marxisme alleen jammer van het geweld. Wordt vast een nieuwe hetze tegen extreem rechts.
Gelukkig maak je zorgen over het belangrijkste, de hetze tegen extreem rechts.

Ach 70 kinderen dood, jammer.
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 22:37
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:36 schreef maartena het volgende:
Kunnen we nu echt even de discussie over moslims achterwege laten? Dit topic gaat nog steeds over de aanslagen in Noorwegen.
Die hebben idd geen verband met Moslims. De man die de aanslagen pleegde deed dit puur omdat hij een potje met Call of Duty verloren had. Klopt.
EggsTCmaandag 25 juli 2011 @ 22:37
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:36 schreef john243 het volgende:

[..]

Heb je een linkje?
http://www.kevinislaughte(...)+of+Independence.pdf
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:37
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:36 schreef Equites het volgende:

[..]

Jij bent het sowieso niet, met je ranzige rechtse mongolen opmerking.
Och, mensen die beweren dat Anders de goede dingen heeft gedaan, kan ik moeilijk anders bestempelen als "ranzige rechtse mongolen".

Of zijn die lui volgens jou ook al "intelligent"? :*
Doler12maandag 25 juli 2011 @ 22:37
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:35 schreef MouzurX het volgende:

[..]

En op welke pagina van het manifest staat dat?
Turkije moet namelijk een vrije zone worden voor C verraders, die kunnen daar gerust hun leven lijden, lijkt een beetje op Hitler die alle joden op Madagaskar wou dumpen.
Eyjafjallajoekullmaandag 25 juli 2011 @ 22:37
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:35 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ja, ik weet ook wel wat zijn motieven zijn, maar stel jij zelf nooit kritische vragen? Lijkt me toch een teken van intelligentie, eerlijk gezegd.

"Uitleggen" zou betekenen dat ik iets niet snap. Daar is geen sprake van. Ik kan het gewoon niet eens zijn met het feit dat hij intelligent zou zijn.

Maar misschien leg ik de lat iets hoger, dat kan.
Had hij niet verschillende uni's gedaan?
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:37
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:36 schreef maartena het volgende:
Kunnen we nu echt even de discussie over moslims achterwege laten? Dit topic gaat nog steeds over de aanslagen in Noorwegen.
Hoe heb jij de Amerikaanse reacties trouwens ervaren op dit gebeuren? Hier heel erg mild, weinig interesse, en toen gister pas een echt goed gesprek er over tijdens een diner met aan familie die Zweedse voorouders had. Ook de berichtgeving is super slecht...
Mutant01maandag 25 juli 2011 @ 22:37
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:36 schreef El_Matador het volgende:

[..]

De sympathie die hij vergaart valt toch in het niet bij de walging die hij opgeroepen heeft? :o
Tuurlijk. Simpelweg vanwege het feit dat de meeste mensen nog enigszins normaal kunnen nadenken. Echter het gevaar zit hem in het onderschatten van die andere groep mensen.
MisterSqueakymaandag 25 juli 2011 @ 22:38
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:36 schreef El_Matador het volgende:

[..]

De sympathie die hij vergaart valt toch in het niet bij de walging die hij opgeroepen heeft? :o
Nu ? Ja.
Over 20 jaar ? Dan zal die verhouding wellicht al anders liggen.
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 22:38
quote:
10s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:37 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Och, mensen die beweren dat Anders de goede dingen heeft gedaan, kan ik moeilijk anders bestempelen als "ranzige rechtse mongolen".

Of zijn die lui volgens jou ook al "intelligent"? :*
Alsof iedereen die "rechts" is deze man goed vind. Rot toch op. Er is meer dan rechts en links.
Teutoonmaandag 25 juli 2011 @ 22:38
Enkele jaren geleden een bezoekje gebracht aan Oslo en Stockholm. Stockholm is een prachtige stad met veel mooie blondines. Oslo daarentegen noemde we voor de grap klein-Pakistan omdat we schrokken van het hoge aantal immigranten in deze Noorse stad.

We weten nu dat Breivik zich daar toen ook al bewust van was en zich daar druk om maakte.
MouzurXmaandag 25 juli 2011 @ 22:38
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:37 schreef Doler12 het volgende:

[..]

Turkije moet namelijk een vrije zone worden voor C verraders, die kunnen daar gerust hun leven lijden, lijkt een beetje op Hitler die alle joden op Madagaskar wou dumpen.
pagina?
Mutant01maandag 25 juli 2011 @ 22:38
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:36 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Mohammed kan ook nog steeds op veel sympathie rekenen, ondanks zijn bloeddorstige veroveringen. 8)7
Try harder buddy, je hebt alleen maar jezelf ermee. Zonde.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:38
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:36 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

Of je zoekt naar een appel in de peerboomgaard :')

Zijn intellegentie valt niet te bepalen aan de hand van het feit of hij zwarte of witte mensen dood schoot
Wel als dat het hele punt van zijn betoog is. Noorwegen en Europa worden overspoeld door moslims.

Wat doet Anders? Die verhoogt het relatieve aantal moslims in Noorwegen even met 73. :')
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:38
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:37 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Tuurlijk. Simpelweg vanwege het feit dat de meeste mensen nog enigszins normaal kunnen nadenken. Echter het gevaar zit hem in het onderschatten van die andere groep mensen.
De mensen die zo iemand aanbidden en er een profeet van maken inderdaad. Je moet er op bedacht zijn dat dat niet gaat gebeuren in rechtsextremistische kringen.
Mercermaandag 25 juli 2011 @ 22:38
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:35 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Maar misschien leg ik de lat iets hoger, dat kan.
Proest! _O- Laat me niet lachen! :{w
eightmaandag 25 juli 2011 @ 22:39
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:35 schreef El_Matador het volgende:

"Uitleggen" zou betekenen dat ik iets niet snap. Daar is geen sprake van. Ik kan het gewoon niet eens zijn met het feit dat hij intelligent zou zijn.
Dat betwijfel ik. ;(
Eyjafjallajoekullmaandag 25 juli 2011 @ 22:39
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:36 schreef El_Matador het volgende:

[..]

De sympathie die hij vergaart valt toch in het niet bij de walging die hij opgeroepen heeft? :o
Helaas niet. Op bepaalde fora stonden mensen te juichen na zijn daad. Er hoeft daar maar een klein percentage net zo gek te zijn als hij en het balletje blijft rollen. Dat veel mensen walging van hem hebben doet daar niet aan af.
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:39
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:38 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Wel als dat het hele punt van zijn betoog is. Noorwegen en Europa worden overspoeld door moslims.

Wat doet Anders? Die verhoogt het relatieve aantal moslims in Noorwegen even met 73. :')
En in zijn ogen verlaagt hij daarmee de mogenlijkheid tot meer moslims in de toekomst. Het is een investering. Je snapt het echt niet he?
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:39
quote:
3s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:38 schreef MisterSqueaky het volgende:

[..]

Nu ? Ja.
Over 20 jaar ? Dan zal die verhouding wellicht al anders liggen.
Over 20 jaar denkt men ineens; die Anders, dat was me toch een visionair? :')

[ Bericht % gewijzigd door timmmmm op 25-07-2011 22:45:34 ]
Dlocksmaandag 25 juli 2011 @ 22:40
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:34 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

(S)linksmensen hebben idd de grenzen open gezet.

Dat is onder het dertig jarig schrikbewind (1950-1980) van Joop "Mao" den Uyl gebeurd. Hij heeft ook de economie kapot gemaakt door iedereen een uitkering te geven. Als je er twee nam kreeg je er een rode vlag bij.
Daarna kwam Wim "Lenin" Kok en de puinhopen van Paars die subsidies gaf op gemengde kinderen. Dat werd betaald met kwartjes die van hardwerkende rechtsmensen werden gestolen. Kok heeft ook de EU opgezet en vervolgens Nederland eraan verkwanseld. Zo is het gebeurd.

Landverraders! Allemaal! :(
Allemaal fabeltjes en sprookjes....

In de jaren '50 is kabinet-Drees begonnen met het binnenhalen van Italiaanse gastarbeiders (en laten 'we' ofwel rechts daar nou juist geen problemen mee hebben). In de daarop volgende jaren is rechts daar mee door gegaan.

Onderstaande quotes komen allemaal uit de Elsevier en is dus geen linkse propaganda:
http://www.elsevier.nl/we(...)iet-zo-tijdelijk.htm

quote:
Minister Marga Klompé (KVP, Maatschappelijk Werk) wees er tijdens een ministerraad in 1960 op dat de regels permanent verblijf van gastarbeiders niet uitsloten. Maar de overige leden van het christelijk-liberale kabinet-De Quay negeerden de waarschuwing van de enige vrouw in hun midden. In plaats van striktere regels stelden ze in 1960 en 1961 soepeler eisen op voor nieuwe wervingsakkoorden met Italië en Spanje.

Werkgevers in alle sectoren konden voortaan arbeidscontracten voor onbepaalde tijd afsluiten, en de Italiaanse arbeiders konden zelf kiezen of ze na een jaar werken in Nederland wilden blijven. En zowel Italiaanse als Spaanse gastarbeiders mochten na twee jaar hun gezin laten overkomen. Er zouden nog veel van dit soort akkoorden volgen.

De nieuwe regels waren voordelig voor de werkgevers. Na het eerste jaar was de werkgever niet langer verplicht om voor de gastarbeider te zorgen. Vanaf dat moment draaide de samenleving op voor de kosten voor opvang en begeleiding van de buitenlandse werknemer en diens gezin, dat na twee jaar mocht overkomen.
Maar ja, het is natuurlijk de schuld van de PvdA dat rechts met deze regelgeving kwam. :{w

quote:
Tussen 1964 en 1966 kwamen 15.000 gastarbeiders via de officiële wervingskanalen naar Nederland, maar het ministerie van Sociale Zaken verstrekte in diezelfde periode 64.000 arbeidsvergunningen. Vooral vanuit Turkije en Marokko, landen met een enorm geboorteoverschot, kwamen zogeheten 'spontanen' op een toeristenvisum naar Nederland. Ze vonden werk en de overheid gaf ze een arbeidsvergunning. In 1965 telde Nederland 4.500 Marokkanen, maar het zou nog vier jaar duren voordat Nederland en Marokko een wervingsverdrag sloten.
PvdA maakte overigens in de jaren '60 alleen van april '65 - oktober '66 deel uit van een kabinet (Cals) en had tevens een minderheid aan zetels in dit kabinet.

quote:
In 1967 presenteerde het centrum-rechtse kabinet-De Jong de Vreemdelingenwet die de wet van 1918 verving. Het uitgangspunt: Nederland is geen immigratieland en moet een restrictief toelatingsbeleid voeren.

Opnieuw zei Den Haag het een en deed het ander. Nog geen twee jaar nadat de regering had gezegd dat Nederland geen immigratieland was, sloot Nederland een wervingsverdrag met Marokko dat de weg opende voor de arme Rif-Marokkanen - voorheen kwamen Marokkanen vooral uit andere regio's.

Het was het voor Nederland meest onvoordelige wervingsakkoord ooit. Andere verdragen bepaalden dat werknemers bij werkloosheid moesten vertrekken, maar voor Marokkanen gold dat niet. Ook zei Nederland toe Marokkanen te helpen bij de huisvesting, iets wat voorheen als taak van de werkgever werd gezien. En als klap op de vuurpijl werden illegale Marokkanen gelegaliseerd. Opmerkelijker nog was dat het verdrag expliciet de mogelijkheid van gezinshereniging noemde.
Wederom belissingen van rechts maar natuurlijk de schuld van de PvdA. :')

quote:
Naast de nog altijd toenemende stroom gastarbeiders ontstond vanaf circa 1969 een stroom gezinsherenigers. Vooral veel Turken en Marokkanen waren na de recessie bang om terug te keren omdat ze dan wellicht niet opnieuw naar Nederland konden komen. Vaak onder druk van hun vrouw, die zonder man in Marokko of Turkije niks mocht, haalden ze hun gezin dan maar naar Nederland.

Zo vulden de vooroorlogse wijken in de grote steden zich met steeds meer immigranten. De gemeenten zagen zich geconfronteerd met problemen rond huisvesting en integratie van een groeiende groep sociaal-economisch zwakke immigranten. Sociologen waarschuwden dat immigranten de 'blanke negers' van Europa dreigden te worden. Daar kwamen nog de spanningen bij tussen Nederlanders en immigranten. In 1972 leidden die tot rellen in de Haagse Schilderswijk en de Rotterdamse Afrikaanderbuurt.
En wat deed rechts die toen aan de macht was? Of had de PvdA dit vanuit de oppositie tegen moeten houden?

quote:
De grote steden vroegen het kabinet in 1972 de immigratie stop te zetten. Maar de regering gaf niet thuis, leefde nog steeds het adagium na van tijdelijkheid dat al lang en breed fictie was.
1972: PvdA zat wederom in de oppositie.

quote:
Pas in 1975, toen de werkloosheid een naoorlogs record bereikte, stopte de werving. Maar niet voordat het kabinet-Den Uyl een generaal pardon instelde voor iedere illegaal die kon aantonen sinds 1974 in Nederland te verblijven.
1975: inmiddels is links aan de macht en wordt er eindelijk actie ondernomen. Generaal pardon was misschien niet zo handig, maar altijd nog beter dan rechts die in de jaren ervoor non-stop gastarbeiders bleef binnenhalen, gezinshereniging, uitkeringen en huisvesting voor gastarbeiders mogelijk maakte ofwel zorg voor draagde. En niet te vergeten dat rechts in '69 ook alle illegalen legaal verklaarde middels een generaal pardon.

Maar goed, eerlijk is eerlijk. Rechts veroorzaakt meestal de puinhopen en links lukt het meestal niet om deze puinhopen op te ruimen.
Klaudiasmaandag 25 juli 2011 @ 22:41
Flame wars over de islam graag in dit topic:
[Noorwegen] Aanslagen: de analyse #3

Dank u.
De_Nuancemaandag 25 juli 2011 @ 22:41
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:38 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Wel als dat het hele punt van zijn betoog is. Noorwegen en Europa worden overspoeld door moslims.

Wat doet Anders? Die verhoogt het relatieve aantal moslims in Noorwegen even met 73. :')
Ik snap deze rederneerstijl even niet hoor.

Als Anders 73 moslims had neergeschoten was hij wel intelligent?
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:41
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:39 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

En in zijn ogen verlaagt hij daarmee de mogenlijkheid tot meer moslims in de toekomst. Het is een investering. Je snapt het echt niet he?
In zijn ogen, dat zeg je goed. Is dat dan intelligent? Geen andere mogelijkheden inbouwen? Nee, gewoon rond de 80 linksen doodschieten, daarmee houd je de moslims in Europa tegen?

En die hele stroom aan nieuwsberichten over monitoring en bestrijding van extreem-rechts, dat had intelligente Anders ook even niet bedacht?

Noorwegen wordt er eerder linkser dan rechtser van, lijkt me zo.

Domme Anders.
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:42
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:41 schreef El_Matador het volgende:

[..]

In zijn ogen, dat zeg je goed. Is dat dan intelligent? Geen andere mogelijkheden inbouwen? Nee, gewoon rond de 80 linksen doodschieten, daarmee houd je de moslims in Europa tegen?

En die hele stroom aan nieuwsberichten over monitoring en bestrijding van extreem-rechts, dat had intelligente Anders ook even niet bedacht?

Noorwegen wordt er eerder linkser dan rechtser van, lijkt me zo.

Domme Anders.
Ik zeg toch niet dat het werkt :') En dat jij het niet slim vindt weten we nu wel. Godzijgeloofdengeprezen ben jij niet de maatstaf van intelligentie
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:43
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:41 schreef Klaudias het volgende:
Flame wars over de islam graag in dit topic:
[Noorwegen] Aanslagen: de analyse #3

Dank u.

Onzin, zolang hier ook over rechts-links, Wilders, ideologieën en de oorzaak van dit drama gepraat wordt.
NorthernStarmaandag 25 juli 2011 @ 22:43
quote:
2s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:39 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Helaas niet. Op bepaalde fora stonden mensen te juichen na zijn daad. Er hoeft daar maar een klein percentage net zo gek te zijn als hij en het balletje blijft rollen. Dat veel mensen walging van hem hebben doet daar niet aan af.
Als het in Nederland was gebeurd en iemand had op het congress van de Jonge Socialisten van de PvdA 100 mensen neegemaaid zouden ook een hoop reaguurders een flesje open trekken.
Eyjafjallajoekullmaandag 25 juli 2011 @ 22:43
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:41 schreef El_Matador het volgende:

[..]

In zijn ogen, dat zeg je goed. Is dat dan intelligent? Geen andere mogelijkheden inbouwen? Nee, gewoon rond de 80 linksen doodschieten, daarmee houd je de moslims in Europa tegen?

En die hele stroom aan nieuwsberichten over monitoring en bestrijding van extreem-rechts, dat had intelligente Anders ook even niet bedacht?

Noorwegen wordt er eerder linkser dan rechtser van, lijkt me zo.

Domme Anders.
Misschien is hij idd niet slim geweest wat dat betreft. De tijd zal het leren. Evenals of hij intelligent is of niet. Intelligentie wordt over het algemeen bepaald in deze tijd door een IQ test. Aan de hand van de uitslag kunnen we daar verder over discussieren.
Mercermaandag 25 juli 2011 @ 22:43
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:42 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Ah, de discussie wordt je te zwaar zie ik. Jammer.

Ontopic dan maar weer?
Ik denk dat het eerder andersom is. :o
Teutoonmaandag 25 juli 2011 @ 22:43
quote:
15s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:38 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Weten we gelijk hoe jij in elkaar zit. Hele slechte zaak dit. :{

:{²
Ja want je verwacht natuurlijk dat wanneer je voor de eerste keer in de meest Noordelijke stad van Scandinavië komt, het letterlijk zwart ziet van de mensen. Dat is een constatering, meer niet.
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:43
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:43 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

Als het in Nederland was gebeurd en iemand had op het congress van de Jonge Socialisten van de PvdA 100 mensen neegemaaid zouden ook een hoop reaguurders een flesje open trekken.
Hou jij eens heel gauw die grote mond van je schurk....
Eyjafjallajoekullmaandag 25 juli 2011 @ 22:43
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:43 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

Als het in Nederland was gebeurd en iemand had op het congress van de Jonge Socialisten van de PvdA 100 mensen neegemaaid zouden ook een hoop reaguurders een flesje open trekken.
Dat denk ik wel ja. Helaas.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:43
quote:
5s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:41 schreef De_Nuance het volgende:

[..]

Ik snap deze rederneerstijl even niet hoor.

Als Anders 73 moslims had neergeschoten was hij wel intelligent?
Dat zeg ik niet. Maar dan zou je tenminste kunnen concluderen dat hij de daad bij zijn zieke woorden voegt, niet?

Wat dacht Anders nu? Dat heel Europa hem ineens als een held ziet? _O-

Wat zielig rechts tuig waar Mutant naar spoort, normaal rechts en gans links zien hem toch gewoon als een triest figuur?
eightmaandag 25 juli 2011 @ 22:44
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:42 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ah, de discussie wordt je te zwaar zie ik. Jammer.
Dat uitgerekend jij dat tegen iemand durft te zeggen :X
Kijk eens in de spiegel jongen.
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 22:44
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:42 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ah, de discussie wordt je te zwaar zie ik. Jammer.

Ontopic dan maar weer?
Prima man. Met jou praten heeft blijkbaar toch geen zin. Er is een linkse groep en een rechtse groep en niemand zit daartussen :') Breivik denkt er net zo over.
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:44
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:43 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Dat zeg ik niet. Maar dan zou je tenminste kunnen concluderen dat hij de daad bij zijn zieke woorden voegt, niet?

Wat dacht Anders nu? Dat heel Europa hem ineens als een held ziet? _O-

Wat zielig rechts tuig waar Mutant naar spoort, normaal rechts en gans links zien hem toch gewoon als een triest figuur?
Soomige mensen zien hem inderdaad als een held ja
maartenamaandag 25 juli 2011 @ 22:44
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:37 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Hoe heb jij de Amerikaanse reacties trouwens ervaren op dit gebeuren? Hier heel erg mild, weinig interesse, en toen gister pas een echt goed gesprek er over tijdens een diner met aan familie die Zweedse voorouders had. Ook de berichtgeving is super slecht...
Vrijdag en vandaag met collega's over gehad op het werk..... berichtgeving van Amerikaanse nieuwszenders is al jaren waardeloos, ik kijk meestal BBC World voor betere berichtgeving in Europa. Of gewoon lezen via internet.

Er is verder weinig interesse, maar ik vernam van Nederlanders ook al dat er weinig over gepraat werd op het werk.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:44
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:42 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

Ik zeg toch niet dat het werkt :') En dat jij het niet slim vindt weten we nu wel. Godzijgeloofdengeprezen ben jij niet de maatstaf van intelligentie
En als iets niet werkt, dan vind jij het intelligent? _O-
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:44
Heerlijke flamewar. :)

Het is maar goed dat we het op internet doen en niet met botte bijlen in de straat zoals 1000 jaar geleden.
De_Nuancemaandag 25 juli 2011 @ 22:45
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:44 schreef SuperHarregarre het volgende:
Heerlijke flamewar. :)
Het is maar wat je leuk vindt natuurlijk
NorthernStarmaandag 25 juli 2011 @ 22:45
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:40 schreef Dlocks het volgende:

[..]

Allemaal fabeltjes en sprookjes....

Natuurlijk weet ik dat maar het is wel the mythe waar Wilder-adepten serieus heilig in geloven.
yvonnemaandag 25 juli 2011 @ 22:45
Mag ik de hele moslim-discussie vragen hierheen te gaan?
[Noorwegen] Aanslagen: de analyse #3
Het stoort nogal...
meth1745maandag 25 juli 2011 @ 22:45
quote:
10s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:37 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Och, mensen die beweren dat Anders de goede dingen heeft gedaan, kan ik moeilijk anders bestempelen als "ranzige rechtse mongolen".

Of zijn die lui volgens jou ook al "intelligent"? :*
Een definitie van intelligentie gebaseerd op morele waarden is zinloos.
Volgens die definitie zou iemand dom moeten zijn om dictator te kunnen worden...
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:45
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:44 schreef Equites het volgende:

[..]

Prima man. Met jou praten heeft blijkbaar toch geen zin. Er is een linkse groep en een rechtse groep en niemand zit daartussen :') Breivik denkt er net zo over.
Dat maak jij ervan. Dat heb ik nergens gezegd.

En bedankt voor de toevoeging. Ik heb niets met Breivik.
Klaudiasmaandag 25 juli 2011 @ 22:45
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:43 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Onzin, zolang hier ook over rechts-links, Wilders, ideologieën en de oorzaak van dit drama gepraat wordt.
Ja, lieve schat, dat moet dus niet. :')
Mensen vinden het irritant, en inderdaad, ik heb er ook aan meegewerkt.
BansheeBoymaandag 25 juli 2011 @ 22:46
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:45 schreef yvonne het volgende:
Mag ik de hele moslim-discussie vragen hierheen te gaan?
[Noorwegen] Aanslagen: de analyse #3
Het stoort nogal...
Ja, lijkt me een goed idee. Over Wilders gaan we ook niet babbelen. :{

Heb je geen whitelist wat wél mag? Is wat duidelijker me dunkt. ;)

:{²
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:47
quote:
15s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:46 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Ja, lijkt me een goed idee. Over Wilders gaan we ook niet babbelen. :{

Heb je geen whitelist wat wél mag? Is wat duidelijker me dunkt. ;)

:{²
Alleen nieuwsberichten copy-pasten.
Zaibatsu01maandag 25 juli 2011 @ 22:47
Niks mag.
Kingstownmaandag 25 juli 2011 @ 22:47
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:44 schreef SuperHarregarre het volgende:
Heerlijke flamewar. :)

Het is maar goed dat we het op internet doen en niet met botte bijlen in de straat zoals 1000 jaar geleden.
Ach als je dit doet in de kroeg met een biertje erbij is het reuze gezellig. :)
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:47
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:45 schreef meth1745 het volgende:

[..]

Een definitie van intelligentie gebaseerd op morele waarden is zinloos.
Volgens die definitie zou iemand dom moeten zijn om dictator te kunnen worden...
Niet op morele waarden, maar op grond van zijn EIGEN ideologie!

Anders wil Europa zuiveren van moslims. Smeedt een plan om een aantal linksen (die hij in zijn verknipte visie schuldig houdt voor de gruwelijke islamisering in Noorwegen waar je niet eens meer normaal naar de kroeg kan :') ) te vermoorden en "vergeet" daarbij ook wat moslims naar Allah te helpen?
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:47
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:47 schreef Kingstown het volgende:

[..]

Ach als je dit doet in de kroeg met een biertje erbij is het reuze gezellig. :)
Beetje stigmatiserend, een goedgelovig moslim mag geen alcohol consumeren. :P
timmmmmmaandag 25 juli 2011 @ 22:47
Even wat opgeruimd. Dit is geen islam of pro en contra moslim topic. Leuk dat het zijdelings relevant is voor deze discussie, maar we weten allemaal hoe we worden als we de moslimdiscussie zijn gang laten gaan. Dan gaat het niet meer over Oslo.

dus gaarne minder over moslims, meer over Anders.
EggsTCmaandag 25 juli 2011 @ 22:48
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:47 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Niet op morele waarden, maar op grond van zijn EIGEN ideologie!

Anders wil Europa zuiveren van moslims. Smeedt een plan om een aantal linksen (die hij in zijn verknipte visie schuldig houdt voor de gruwelijke islamisering in Noorwegen waar je niet eens meer normaal naar de kroeg kan :') ) te vermoorden en "vergeet" daarbij ook wat moslims naar Allah te helpen?
Dat is doelbewust gedaan volgens experts om geen reactie uit de moslimwereld te ontketenen waarbij de hel los breekt.
eightmaandag 25 juli 2011 @ 22:48
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:47 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Niet op morele waarden, maar op grond van zijn EIGEN ideologie!

Anders wil Europa zuiveren van moslims. Smeedt een plan om een aantal linksen (die hij in zijn verknipte visie schuldig houdt voor de gruwelijke islamisering in Noorwegen waar je niet eens meer normaal naar de kroeg kan :') ) te vermoorden en "vergeet" daarbij ook wat moslims naar Allah te helpen?
LEES EENS HET VERZOEK VAN DE MODERATORS!!!
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:48
quote:
3s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:48 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Dat is doelbewust gedaan volgens experts om geen reactie uit de moslimwereld te ontketenen waarbij de hel los breekt.
En Anders! Meer over Anders praten!
Chilledmaandag 25 juli 2011 @ 22:49
Ik hoorde bij een preview van het late nieuws dat zijn vader een reactie heeft gegeven in een interview, is dat ergens al bekend?
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:49
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:44 schreef El_Matador het volgende:

[..]

En als iets niet werkt, dan vind jij het intelligent? _O-
Dat zeg ik toch niet snotneus?

Laten we even terug gaan naar die appelboomgaard
In Anders' hoofd had hij last van wormen. Die zaten in de appels. Wat denkt onze Anders? Hij zal de bomen omkappen. Dan zal er geen volgende oogst met wormen zijn. dat is vooruitdenken. En hij wasl al zo erg vastgezet in zijn visie, dat hij niet aan omgevingsfactoren dacht, of de realitiet zag. En vergeet niet dat het echt een lange termijn actie was. Hij was zich er van bewust dat de moslims niet meteen die zaterdag vrijwillig in de zee zouden springen
Mutant01maandag 25 juli 2011 @ 22:49
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:49 schreef Chilled het volgende:
Ik hoorde bij een preview van het late nieuws dat zijn vader een reactie heeft gegeven in een interview, is dat ergens al bekend?
Ja, dat ie liever had dat zijn zoon zichzelf van kant had gemaakt.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:49
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:48 schreef eight het volgende:

[..]

LEES EENS HET VERZOEK VAN DE MODERATORS!!!
Ik ben toch hardstikke ontopic bezig man? Of mag je zijn intelligentie alleen maar ophemelen en er geen kritische vragen bij stellen? :')
Chilledmaandag 25 juli 2011 @ 22:50
quote:
14s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:49 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Ja, dat ie liever had dat zijn zoon zichzelf van kant had gemaakt.
Heb je een link?
BansheeBoymaandag 25 juli 2011 @ 22:50
En wat was Scandinavië nog een heerlijk rustig plekje, onaangetast, puur en eerlijk. :{

:{²
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:50
quote:
14s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:49 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Ja, dat ie liever had dat zijn zoon zichzelf van kant had gemaakt.
Lekkere vader ook, terwijl hij in Cambodia kinderlijfjes aandrukt. :r
EggsTCmaandag 25 juli 2011 @ 22:50
quote:
15s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:50 schreef BansheeBoy het volgende:
En wat was Scandinavië nog een heerlijk rustig plekje, onaangetast, puur en eerlijk. :{

:{²
Lul niet zo stom, in finland was het een paar jaar geleden ook raak.
eightmaandag 25 juli 2011 @ 22:51
quote:
14s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:49 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Ja, dat ie liever had dat zijn zoon zichzelf van kant had gemaakt.
Volgens mij was dat ook enige wat hij zei over zijn zoon


quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:49 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Ik ben toch hardstikke ontopic bezig man? Of mag je zijn intelligentie alleen maar ophemelen en er geen kritische vragen bij stellen? :')
Jij hebt voor echt een plank voor je kop ;(
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:51
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:49 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

Dat zeg ik toch niet snotneus?

Laten we even terug gaan naar die appelboomgaard
In Anders' hoofd had hij last van wormen. Die zaten in de appels. Wat denkt onze Anders? Hij zal de bomen omkappen. Dan zal er geen volgende oogst met wormen zijn. dat is vooruitdenken. En hij wasl al zo erg vastgezet in zijn visie, dat hij niet aan omgevingsfactoren dacht, of de realitiet zag. En vergeet niet dat het echt een lange termijn actie was. Hij was zich er van bewust dat de moslims niet meteen die zaterdag vrijwillig in de zee zouden springen
En Anders, die 10 jaar solitair leefde en alle tijd had om dit allemaal uit te denken, was niet zo intelligent dat ie dat niet kon bedenken? _O-
Chilledmaandag 25 juli 2011 @ 22:51
[/quote]
quote:
15s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:50 schreef BansheeBoy het volgende:
En wat was Scandinavië nog een heerlijk rustig plekje, onaangetast, puur en eerlijk. :{

:{²
Ik zie Scandinavië nog steeds zo.
Mercermaandag 25 juli 2011 @ 22:51
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:50 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Lekkere vader ook, terwijl hij in Cambodia kinderlijfjes aandrukt. :r
Dat is zijn stiefvader die jij bedoelt.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:52
quote:
14s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:49 schreef Mutant01 het volgende:

[..]

Ja, dat ie liever had dat zijn zoon zichzelf van kant had gemaakt.
De enige juiste reactie van een liefhebbende vader. ^O^
Doler12maandag 25 juli 2011 @ 22:52
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:50 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Lekkere vader ook, terwijl hij in Cambodia kinderlijfjes aandrukt. :r
Wie zegt dat Anders? :')
MisterSqueakymaandag 25 juli 2011 @ 22:52
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:39 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Over 20 jaar denkt men ineens; die Anders, dat was me toch een visionair? :')
Dat is idd exact wat hij verwacht, al legt hij het nog iets verder in de toekomst.

En het is best mogelijk dat hij gelijk heeft.
Chilledmaandag 25 juli 2011 @ 22:52
Is er verder niks bekend over wat z'n vader heeft gezegd? Staat er ergens een interview?
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:52
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:52 schreef Doler12 het volgende:

[..]

Wie zegt dat Anders? :')
Anders had ik het ook niet geweten, het komt anders allemaal uit Anders manifest. Hoe kan het ook anders?
MisterSqueakymaandag 25 juli 2011 @ 22:53
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:51 schreef El_Matador het volgende:

[..]

En Anders, die 10 jaar solitair leefde en alle tijd had om dit allemaal uit te denken, was niet zo intelligent dat ie dat niet kon bedenken? _O-
Nee. Intelligentie in de diepte, niet in de breedte. Hebben wel meer fundies last van helaas.
Brave_Sir_Robinmaandag 25 juli 2011 @ 22:53
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:18 schreef john243 het volgende:

Ik zal die post van hem er effe bijdoen ;)
Je hebt PM :)

quote:
1s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:24 schreef Leandra het volgende:

Moet dat? Veel meer dan een voorraad lugubere plaatjes was het niet, en eerlijk gezegd probeer ik die zoveel mogelijk te vermijden.
Ook zonder de foto's weet ik wel dat het echt heel erg was.
Ik vind eigenlijk wel dat dat moet, vind het vreemd dat zijn motieven en beweegredenen wel in de OP staan maar zijn lugubere daad eigenlijk maar nauwelijks omdat de OP al 40 topics oud is..
BansheeBoymaandag 25 juli 2011 @ 22:53
quote:
3s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:50 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Lul niet zo stom, in finland was het een paar jaar geleden ook raak.
Finland behoort niet tot de zgn. spina tridente. Dat is een belangrijk onderdeel van mijn betoog. :{

:{²
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:53
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:51 schreef El_Matador het volgende:

[..]

En Anders, die 10 jaar solitair leefde en alle tijd had om dit allemaal uit te denken, was niet zo intelligent dat ie dat niet kon bedenken? _O-
Jij heb echt een verkeerd beeld van intelligentie. Wat heel veel zegt over de jouwe.

En met die woorden ben ik klaar met deze discussie, jou valt echt niks bij te brengen
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 22:53
quote:
1s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:52 schreef Teutoon het volgende:

[..]

Het viel me op dat die een dikkere kop heeft gekregen in vergelijking met zijn online foto's..
De man gebruikte anabolen, hij zat waarschijnlijk in de bulk nu. In de gevangenis kan hij nog genoeg sporten toch.
Doler12maandag 25 juli 2011 @ 22:54
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:52 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Anders had ik het ook niet geweten, het komt anders allemaal uit Anders manifest. Hoe kan het ook anders?
Grappig hoor
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:54
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:53 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

Jij heb echt een verkeerd beeld van intelligentie. Wat heel veel zegt over de jouwe.

En met die woorden ben ik klaar met deze discussie, jou valt echt niks bij te brengen
Op internet dingen willen bijbrengen is sowieso een beetje kansloze zaak. Het is vooral hard schreeuwen en aapjes kijken.
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 22:55
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:52 schreef Chilled het volgende:
Is er verder niks bekend over wat z'n vader heeft gezegd? Staat er ergens een interview?
Er zou een tv interview zijn vanavond, maar ik weet niet precies of dat in NL wordt uitgezonden. Al die quotes zijn al eerder vrijgegeven vanuit dat bewuste interview
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:55
quote:
3s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:52 schreef MisterSqueaky het volgende:

[..]

Dat is idd exact wat hij verwacht, al legt hij het nog iets verder in de toekomst.

En het is best mogelijk dat hij gelijk heeft.
Sorry, maar je maakt mij niet wijs dat op een bepaald moment in de toekomst men gaat denken dat iemand die ongewapende kinderen doodschiet geroemd wordt om zijn visie.

Ik kan me voorstellen dat men in 2083 denkt "oh, dat islamprobleem is inderdaad een beetje uit de hand gelopen", maar dan nog zal men deze actie niet "visionair" noemen.

Islamisering wordt ook voor gewaarschuwd door vredelievende intelligente mensen als Hirsi Ali, Theo van Gogh (RIP), Hafid Bouazza en zijn zusje en vele anderen. Daar hebben we Anders echt niet voor nodig.
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 22:55
Het verbaasd mij eerlijk gezegd dat anabolen nog niet sterk veroordeeld zijn door de media en alle prof-bodybuilders de lul zijn :') Valt nog mee. Nee ze pakken nu weer COD uit de kast.
Chilledmaandag 25 juli 2011 @ 22:56
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:55 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

Er zou een tv interview zijn vanavond, maar ik weet niet precies of dat in NL wordt uitgezonden. Al die quotes zijn al eerder vrijgegeven vanuit dat bewuste interview
Ah thanks. Ja in het late nieuws op rtl4 wordt er straks meer verteld, maar ik denk niet dat we daar het hele interview te zien krijgen.
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 22:56
-offtopic-

[ Bericht 98% gewijzigd door timmmmm op 25-07-2011 22:57:24 ]
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 22:56
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:55 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Sorry, maar je maakt mij niet wijs dat op een bepaald moment in de toekomst men gaat denken dat iemand die ongewapende kinderen doodschiet geroemd wordt om zijn visie.

Ik kan me voorstellen dat men in 2083 denkt "oh, dat islamprobleem is inderdaad een beetje uit de hand gelopen", maar dan nog zal men deze actie niet "visionair" noemen.

Islamisering wordt ook voor gewaarschuwd door vredelievende intelligente mensen als Hirsi Ali, Theo van Gogh (RIP), Hafid Bouazza en zijn zusje en vele anderen. Daar hebben we Anders echt niet voor nodig.
2083 is te vroeg maar bekijk het eens over een paar honderd jaar, of 1000 jaar. Of misschien 1400 of 2000 jaar.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 22:57
-offtopic discussie-

[ Bericht 96% gewijzigd door timmmmm op 25-07-2011 22:58:13 ]
Kingstownmaandag 25 juli 2011 @ 22:57
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:56 schreef Chilled het volgende:

[..]

Ah thanks. Ja in het late nieuws op rtl4 wordt er straks meer verteld, maar ik denk niet dat we daar het hele interview te zien krijgen.
ajb:

http://knack.rnews.be/nl/(...)le-1195069657373.htm
quo_maandag 25 juli 2011 @ 22:57
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:47 schreef timmmmm het volgende:

dus gaarne minder over moslims, meer over Anders.
Inderdaad.
In het "buur topic" deed ik de suggestie om hem in een dwangbuis in de isoleer te stoppen om hem het podium te ontnemen.
Het is al een beetje die kant opgegaan want hij zit de komende 4 weken in afzondering.

Ik vraag me inmiddels wel af of dat hem iets gaat doen. Hij is zo kil en berekenend dat dit misschien wel ingecalculeerd is. Of hij gaat terugpesten en houdt zijn kaken op elkaar.
EggsTCmaandag 25 juli 2011 @ 22:58
De reacties op www.spreekillers.ch zijn wel verontrustend;

quote:
07/25/2011 13:26
polishman
Poland is proud of You! You are King!
quote:
Germany - we are all proud of You! Great job. The Plan will be finished! We are with You!
quote:
Adolf
Impressive feat. lol When I heard about it I was like 'damn, that's gotta have taken him over an hour'.. and indeed it did. Killing so many people (as opposed to just injuring lots) isn't easy to do with gunfire as a single person, especially considering his lack of an automatic weapon. He was pretty well prepared and it payed off I guess. Earned his first place.
quote:
top score
Anders is number 1!!!!!!!

quote:
Sexy Jane213
I thought all men had died and then he shows up and restores my faith in men.
:{

572 comments en ben pas op page 2...
Bluesdudemaandag 25 juli 2011 @ 22:58
Waarom wordt in de media en ook op Fok nauwelijks gezegd dat Anders een neo-fascist is?
Is hier een taboe op ofzo ?
BansheeBoymaandag 25 juli 2011 @ 22:58
Waarom wordt een doodnormale post verwijderd? Dit was mijn post:

quote:
Wat is het verschil tussen intelligentie in de breedte of in de diepte?
Wat (!!!!) is hier mis mee? :?

:{²
timmmmmmaandag 25 juli 2011 @ 22:59
quote:
15s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:58 schreef BansheeBoy het volgende:
Waarom wordt een doodnormale post verwijderd? Dit was mijn post:

[..]

Wat (!!!!) is hier mis mee? :?

:{²
Het is offtopic.
eightmaandag 25 juli 2011 @ 23:00
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:57 schreef El_Matador het volgende:

[..]

"Verkeerd". _O-

Jij hebt vast het morele gelijk aan jouw kant. :')

En nee, door jou laat ik me niks wijsmaken nee.
Matador, doe nou eens even serieus. Jij neemt helemaal niets aan, van niemand niet.
Als je nou eens even op adem komt en dit deel nog eens rustig doorleest kan het niet anders dan dat je tot de conclusie komt dat niemand hier in dit forum jouw mening deelt.
Dat moet er toch een belletje bij jouw gaan rinkelen?
Chilledmaandag 25 juli 2011 @ 23:00
quote:
Thanks! Wel voorspelbare reactie overigens. Maar het lijkt me afschuwelijk om het besef te hebben dat je dit mens zelf op de wereld hebt gezet.
Doler12maandag 25 juli 2011 @ 23:00
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:58 schreef Bluesdude het volgende:
Waarom wordt in de media en ook op Fok nauwelijks gezegd dat Anders een neo-fascist is?
Is hier een taboe op ofzo ?
Omdat het hij ook geen fascist is?
BansheeBoymaandag 25 juli 2011 @ 23:00
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:59 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Het is offtopic.
Hoezo? Het gaat over Anders.

Nogmaals, waar mogen we wel over praten? Gaarne een whitelist. :{

:{²
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 23:00
quote:
15s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:58 schreef BansheeBoy het volgende:
Waarom wordt een doodnormale post verwijderd? Dit was mijn post:

[..]

Wat (!!!!) is hier mis mee? :?

:{²
Ik denk dat hij het verschil tussen inzicht en breincapaciteit bedoelt. Dus kunnen vooruitdenken en gevolgen analyseren versus weten hoe je bommem moet maken, boekenwijsheid, feitenkennis, etc. Ik denk dat je beiden nodig hebt om echt als intelligent gequalificeerd te kunnen worden.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:00
quote:
13s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:58 schreef EggsTC het volgende:
De reacties op www.spreekillers.ch zijn wel verontrustend;

[..]


[..]


[..]


[..]


[..]

:{

572 comments en ben pas op page 2...
Denk je dat deze gastjes net zo stoer zouden zijn als ze tegenover de juf van de Montessori-school (lekker veel linkse kindertjes) staan? ;)

Debiele grootspraak van treurige eikeltjes. Ja, er hoeft er maar 1 zo gek te zijn als Anders, maar hoeveel Nederlandse moslims die het stiekem wel met 9/11 eens waren hebben daadwerkelijk hun opgekropte haat omgezet in terreur?

Gelukkig vrijwel nul.
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 23:00
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:00 schreef Chilled het volgende:

[..]

Thanks! Wel voorspelbare reactie overigens. Maar het lijkt me afschuwelijk om het besef te hebben dat je dit mens zelf op de wereld hebt gezet.
Het blijft toch je zoon he.
Teutoonmaandag 25 juli 2011 @ 23:00
Hij gaf zelf in zijn manifest al aan dat hij erg standvastig was maar niet wist of hij in de toekomst zou breken. Dit is gewoon een nieuw proces wat hij zou door maken. Vraag me alleen af of hij over tien jaar er nog steeds zo over denkt.

Het zou me niets verbazen als deze man over tien of twintig jaar spijt krijjgt van zijn daden, als hij dan überhaupt nog leeft..
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 23:01
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:59 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Het is offtopic.
Op zich is het ontopic de vraag of Anders intelligent is of niet toch?

PS ik mis onze maffia days ;(
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 23:01
quote:
15s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:00 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Hoezo? Het gaat over Anders.

Nogmaals, waar mogen we wel over praten? Gaarne een whitelist. :{

:{²
Ik word ook een beetje moe van die moderatie.
maartenamaandag 25 juli 2011 @ 23:01
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:55 schreef El_Matador het volgende:
Ik kan me voorstellen dat men in 2083 denkt "oh, dat islamprobleem is inderdaad een beetje uit de hand gelopen", maar dan nog zal men deze actie niet "visionair" noemen.

Islamisering wordt ook voor gewaarschuwd door vredelievende intelligente mensen als Hirsi Ali, Theo van Gogh (RIP), Hafid Bouazza en zijn zusje en vele anderen. Daar hebben we Anders echt niet voor nodig.
Wat betreft Nederland is er geen probleem met "Islamisering", maar gewoon een probleem met minderheden. Surinamers en Antillianen bewijzen met cijfers keer op keer dat ze een stuk crimineler zijn dan Turken, en Turken zijn zowel moslim, als de braafste van de 4 grote immigranten groeperingen.

"Islamisering" wordt te vaak onterecht gebruikt als rede voor allerlei maatschappelijke problemen in het westen. De werkelijke oorzaak ligt veel dichter bij minderheden in het algemeen en hun maatschappelijke situatie, dan de religie die ze volgen. Een boerka-ban zou bijvoorbeeld effect hebben op geschat 150 vrouwen in Nederland uit 1 miljoen moslims.

Ik denk dat te vaak "de islam" de schuld krijgt voor problemen die net zo goed veroorzaakt worden door andere, niet-moslim minderheden.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:01
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:00 schreef eight het volgende:

[..]

Matador, doe nou eens even serieus. Jij neemt helemaal niets aan, van niemand niet.
Als je nou eens even op adem komt en dit deel nog eens rustig doorleest kan het niet anders dan dat je tot de conclusie komt dat niemand hier in dit forum jouw mening deelt.
Dat moet er toch een belletje bij jouw gaan rinkelen?
Nee sorry, peer pressure ben ik niet zo gevoelig voor. En als er mensen zijn met sterke argumenten, ben ik bereid daarop in te gaan. MisterSqueaky is de enige die daar in geslaagd is, ben ik bang.
Bluesdudemaandag 25 juli 2011 @ 23:01
quote:
3s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:38 schreef MisterSqueaky het volgende:

[..]

Nu ? Ja.
Over 20 jaar ? Dan zal die verhouding wellicht al anders liggen.
In welke zin ?
Verwacht je dan meer hulde voor hem ?
Chilledmaandag 25 juli 2011 @ 23:01
quote:
13s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:58 schreef EggsTC het volgende:
De reacties op www.spreekillers.ch zijn wel verontrustend;

[..]


[..]


[..]


[..]


[..]

:{

572 comments en ben pas op page 2...
Is dit nou echt serieus? Ik kan niet geloven dat dit serieuze reacties zijn.. Of ben ik nou echt zo naief :{
Jojokemaandag 25 juli 2011 @ 23:02
Ben nu toch benieuwd wie die Nederlandse tempelier is. Gezien de vele nationaliteiten van het groepje zou je denken dat men elkaar op internet gevonden heeft, op een vage forum.
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 23:02
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:00 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Denk je dat deze gastjes net zo stoer zouden zijn als ze tegenover de juf van de Montessori-school (lekker veel linkse kindertjes) staan? ;)

Debiele grootspraak van treurige eikeltjes. Ja, er hoeft er maar 1 zo gek te zijn als Anders, maar hoeveel Nederlandse moslims die het stiekem wel met 9/11 eens waren hebben daadwerkelijk hun opgekropte haat omgezet in terreur?

Gelukkig vrijwel nul.
Jij weet er een paar die het wel gedaan hebben?
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 23:02
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:00 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Denk je dat deze gastjes net zo stoer zouden zijn als ze tegenover de juf van de Montessori-school (lekker veel linkse kindertjes) staan? ;)

Debiele grootspraak van treurige eikeltjes. Ja, er hoeft er maar 1 zo gek te zijn als Anders, maar hoeveel Nederlandse moslims die het stiekem wel met 9/11 eens waren hebben daadwerkelijk hun opgekropte haat omgezet in terreur?

Gelukkig vrijwel nul.
Wat heeft de montessoris school er nou weer mee te maken? :') Opeen eens een R&P topic over al je frustraties, hoeft niet hier
skrnmaandag 25 juli 2011 @ 23:02
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:34 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

(S)linksmensen hebben idd de grenzen open gezet.

Dat is onder het dertig jarig schrikbewind (1950-1980) van Joop "Mao" den Uyl gebeurd. Hij heeft ook de economie kapot gemaakt door iedereen een uitkering te geven. Als je er twee nam kreeg je er een rode vlag bij.
Daarna kwam Wim "Lenin" Kok en de puinhopen van Paars die subsidies gaf op gemengde kinderen. Dat werd betaald met kwartjes die van hardwerkende rechtsmensen werden gestolen. Kok heeft ook de EU opgezet en vervolgens Nederland eraan verkwanseld. Zo is het gebeurd.

Landverraders! Allemaal! :(
_O-

Toch, maar goed, daar had ik al een topic over geopend, worden dit soort verhalen steeds meer main-stream.
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 23:02
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:01 schreef Chilled het volgende:

[..]

Is dit nou echt serieus? Ik kan niet geloven dat dit serieuze reacties zijn.. Of ben ik nou echt zo naief :{
Zitten ook een hoop faalhazen en trollers bij natuurlijk. Dikke kindjes met een klein gestel en dergelijke. Je kunt ze vinden in alle geledingen.
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 23:02
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:02 schreef Equites het volgende:

[..]

Jij weet er een paar die het wel gedaan hebben?
Die van London en Madrid? :P
timmmmmmaandag 25 juli 2011 @ 23:03
quote:
13s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:58 schreef EggsTC het volgende:
De reacties op www.spreekillers.ch zijn wel verontrustend;

[..]


[..]


[..]


[..]


[..]

:{

572 comments en ben pas op page 2...
Eng gewoon. The plan will be finished...

Bah bah. Dan heeft Anders toch bereikt wat hij wil.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:03
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:01 schreef maartena het volgende:

[..]

Wat betreft Nederland is er geen probleem met "Islamisering", maar gewoon een probleem met minderheden. Surinamers en Antillianen bewijzen met cijfers keer op keer dat ze een stuk crimineler zijn dan Turken, en Turken zijn zowel moslim, als de braafste van de 4 grote immigranten groeperingen.

"Islamisering" wordt te vaak onterecht gebruikt als rede voor allerlei maatschappelijke problemen in het westen. De werkelijke oorzaak ligt veel dichter bij minderheden in het algemeen en hun maatschappelijke situatie, dan de religie die ze volgen. Een boerka-ban zou bijvoorbeeld effect hebben op geschat 150 vrouwen in Nederland uit 1 miljoen moslims.

Ik denk dat te vaak "de islam" de schuld krijgt voor problemen die net zo goed veroorzaakt worden door andere, niet-moslim minderheden.
Dit gaat wellicht te ver offtopic, en daar laat ik me niet toe verleiden, sorry maarten. Hoewel het een erg interessante discussie is waar ik het uiteraard niet met je eens ben :P Nog ff geen vakantie voor El_Matador. :*
Puntenslijpselmaandag 25 juli 2011 @ 23:03
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:01 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

In welke zin ?
Verwacht je dan meer hulde voor hem ?
Welheel praktisch gezien zijn er 73 minder die tegen zijn gedachtegoed zijn. En hun mogelijke nagesclacht e.d. Dat was zijn idee van het neerschieten van sociaal democraten
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:04
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:02 schreef Equites het volgende:

[..]

Jij weet er een paar die het wel gedaan hebben?
De Samir A's en Mohammed B's hebben toch wel degelijk voor wat mayhem gezorgd. -O-
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 23:04
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:01 schreef Chilled het volgende:

[..]

Is dit nou echt serieus? Ik kan niet geloven dat dit serieuze reacties zijn.. Of ben ik nou echt zo naief :{
Je bent naief... er zijn duizenden mensen die deze man aanbidden. Geloof me. En er hoeven er maar een paar te zijn die dusdanig geinspireerd zijn door zijn daad en er is echt stront aan de knikker.
MisterSqueakymaandag 25 juli 2011 @ 23:04
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:01 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

In welke zin ?
Verwacht je dan meer hulde voor hem ?
Meer begrip eerder. Meer mensen die zeggen "het was een gruweldaad, maar ik snap waarom hij het deed". En meer die er aan toevoegen "en hij had een punt".

Tsja. Ik ben wat pessimistisch.
Chilledmaandag 25 juli 2011 @ 23:05
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:02 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Zitten ook een hoop faalhazen en trollers bij natuurlijk. Dikke kindjes met een klein gestel en dergelijke. Je kunt ze vinden in alle geledingen.
Ja ook faalhazen kan ik niet begrijpen na zoiets afschuwelijks. M'n maag draait nog steeds om bij de gedachte wat er nou echt allemaal gebeurt is. Maar t idee dat er ook maar 1 bij zit die gewoon echt trots is op wat die creep gedaan heeft.. :{
EggsTCmaandag 25 juli 2011 @ 23:05
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:04 schreef Equites het volgende:

[..]

Je bent naief... er zijn duizenden mensen die deze man aanbidden. Geloof me. En er hoeven er maar een paar te zijn die dusdanig geinspireerd zijn door zijn daad en er is echt stront aan de knikker.
Het zijn toch voornamelijk vrouwen die z'n kinderen willen daar... of het zijn trolls, dat mag ik hopen.
Bluesdudemaandag 25 juli 2011 @ 23:05
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:00 schreef Doler12 het volgende:

[..]

Omdat het hij ook geen fascist is?
Omdat hij dat wel is....
Dat blijkt uit zijn manifest.
Democratie om zeep helpen, de samenleving zuiveren van moslims, 400.000 mensen die de dictatuur ondermijnen vermoorden..
En daarna een zgn 'democratie' installeren zonder linkse mensen ea die de rechtse monoculturele dictatuur willen afschaffen.
Mercermaandag 25 juli 2011 @ 23:05
quote:
quote:
Breivik scheidde van Anders' moeder, Wenche Behring, toen Anders een jaar oud was. Hij verloor het contact met zijn zoon toen hij een tiener was. Het huis van Breivik en zijn vrouw, Anders’ stiefmoeder, wordt ondertussen door de Franse politie bewaakt uit vrees voor incidenten. (TE)
Geen vader, dat zal hem ongetwijfeld ook wel een knauw hebben gegeven.
timmmmmmaandag 25 juli 2011 @ 23:06
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:04 schreef Equites het volgende:

[..]

Je bent naief... er zijn duizenden mensen die deze man aanbidden. Geloof me. En er hoeven er maar een paar te zijn die dusdanig geinspireerd zijn door zijn daad en er is echt stront aan de knikker.
Persoonlijk vind ik deze doden en deze gekke aap die denkt dat hij het recht in eigen hand mag nemen, en als minderheid de meerderheid zijn wil op wil leggen, al stront aan de knikker, als je ziet hoe effectief hij het doet.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:06
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:02 schreef Puntenslijpsel het volgende:

[..]

Wat heeft de montessoris school er nou weer mee te maken? :') Opeen eens een R&P topic over al je frustraties, hoeft niet hier
Werkelijk, wat een vreemde manier van reageren. Jij pikt uit een heel stuk 1 woordje en gaat daarover emmeren?

Je snapt toch wel wat ik bedoelde met mijn post, toch? Dat die jochies (m/v) in real life niet zo stoer zouden zijn over hun waardering voor een massamoordenaar.

En al helemaal niet bij de juf van juist dat schooltype waar de meeste linkse kinderen opzitten.

Zo, heb ik het toch nog even voor je uitgelegd, lief he? :*
FoolWithMokeymaandag 25 juli 2011 @ 23:06
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:01 schreef maartena het volgende:

[..]

Wat betreft Nederland is er geen probleem met "Islamisering", maar gewoon een probleem met minderheden. Surinamers en Antillianen bewijzen met cijfers keer op keer dat ze een stuk crimineler zijn dan Turken, en Turken zijn zowel moslim, als de braafste van de 4 grote immigranten groeperingen.

"Islamisering" wordt te vaak onterecht gebruikt als rede voor allerlei maatschappelijke problemen in het westen. De werkelijke oorzaak ligt veel dichter bij minderheden in het algemeen en hun maatschappelijke situatie, dan de religie die ze volgen. Een boerka-ban zou bijvoorbeeld effect hebben op geschat 150 vrouwen in Nederland uit 1 miljoen moslims.

Ik denk dat te vaak "de is
lam" de schuld krijgt voor problemen die net zo goed veroorzaakt worden door andere, niet-moslim minderheden.
Eens.

Crimineeltjes hier die een juwelier beroven, of mensen lastig vallen doen dit niet in de naam van islam ofzo, ze doen het gewoon omdat ze criminelen zijn.
BansheeBoymaandag 25 juli 2011 @ 23:06
Ik heb al geroepen dat dit soort deeds als een kettingreactie werken. En ik gebruik niet voor niets juist het Engelse woord. :{

:{²
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 23:06
quote:
15s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:05 schreef EggsTC het volgende:

[..]

Het zijn toch voornamelijk vrouwen die z'n kinderen willen daar... of het zijn trolls, dat mag ik hopen.
In een wereld met verkrachters, moordenaars en mensen die kinderverkrachting de normaalste zaak vinden verbazen jullie je toch niet over dat er mensen zijn die Anders aanbidden? Kom op zeg. Er zijn ook nog steeds duizenden mensen die Hitler aanbidden.
Eyjafjallajoekullmaandag 25 juli 2011 @ 23:06
quote:
13s.gif Op maandag 25 juli 2011 22:58 schreef EggsTC het volgende:
De reacties op www.spreekillers.ch zijn wel verontrustend;

[..]


[..]


[..]


[..]


[..]

:{

572 comments en ben pas op page 2...
Dat soort sites moeten echt zwaar in de gaten gehouden worden door politie en geheime diensten. Zo nu en dan eens een inval doen bij wat users, kijken wat je aantreft...
Chilledmaandag 25 juli 2011 @ 23:06
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:06 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Persoonlijk vind ik deze doden en deze gekke aap die denkt dat hij het recht in eigen hand mag nemen, en als minderheid de meerderheid zijn wil op wil leggen, al stront aan de knikker, als je ziet hoe effectief hij het doet.
Idd.
BansheeBoymaandag 25 juli 2011 @ 23:07
quote:
2s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:06 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Dat soort sites moeten echt zwaar in de gaten gehouden worden door politie en geheime diensten. Zo nu en dan eens een inval doen bij wat users, kijken wat je aantreft...
Je hebt gelijk, maar ze hebben het te druk met Marokko.nl :{

:{²
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 23:07
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:05 schreef Chilled het volgende:

[..]

Ja ook faalhazen kan ik niet begrijpen na zoiets afschuwelijks. M'n maag draait nog steeds om bij de gedachte wat er nou echt allemaal gebeurt is. Maar t idee dat er ook maar 1 bij zit die gewoon echt trots is op wat die creep gedaan heeft.. :{
Nogmaals, zulke mensen heb je nu eenmaal in elke groep. Zo had je ze tijdens 9/11 en zo heb je ze tijdens dit gedoe. Zo ontstaan hele religies ook. Maar daar zal ik verder niet over uitwijden anders wordt het weer weggehaald. :P
Bluesdudemaandag 25 juli 2011 @ 23:07
quote:
3s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:04 schreef MisterSqueaky het volgende:

[..]

Meer begrip eerder. Meer mensen die zeggen "het was een gruweldaad, maar ik snap waarom hij het deed". En meer die er aan toevoegen "en hij had een punt".

Tsja. Ik ben wat pessimistisch.
Idd.... dit is een eng toekomstbeeld
Ik snap ook waarom hij het deed, maar over 20 jaar is het nog steeds monsterlijk
Eyjafjallajoekullmaandag 25 juli 2011 @ 23:08
quote:
15s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:07 schreef BansheeBoy het volgende:

[..]

Je hebt gelijk, maar ze hebben het te druk met Marokko.nl :{

:{²
Als dat zo is heb je idd een punt :')
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:08
quote:
2s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:06 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Dat soort sites moeten echt zwaar in de gaten gehouden worden door politie en geheime diensten. Zo nu en dan eens een inval doen bij wat users, kijken wat je aantreft...
Puisterige pubers met de broek op de knieeen die nog geen deuk in een pakje boter slaan buiten de 'veilige' wereld van het internet.
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 23:08
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:08 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Puisterige pubers met de broek op de knieeen die nog geen deuk in een pakje boter slaan buiten de 'veilige' wereld van het internet.
Gelukkig kost het indrukken van een knop niet zoveel kracht.
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 23:08
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:08 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Puisterige pubers met de broek op de knieeen die nog geen deuk in een pakje boter slaan buiten de 'veilige' wereld van het internet.
Er is er maar 1 nodig om een land in hysterie te doen ontketenen. Zie Noorwegen.
maartenamaandag 25 juli 2011 @ 23:09
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:03 schreef El_Matador het volgende:
Dit gaat wellicht te ver offtopic, en daar laat ik me niet toe verleiden, sorry maarten. Hoewel het een erg interessante discussie is waar ik het uiteraard niet met je eens ben :P Nog ff geen vakantie voor El_Matador. :*
Je mag het niet met me eens zijn, maar de cijfers vertellen een ander verhaal. Qua criminaliteit, uitkeringen, problemen in buurten, etc.... zijn Surinamers en Antillianen net zo vaak veroorzakers van grote problemen. Als we gaan kijken naar andere landen, dan zul je ook zien dat in de VS de problemen toch vaak veroorzaakt worden door Latino's en Zwarte Amerikanen, en bij mij hier in de buurt zijn het Vietnamese gangs die voor ontzettend veel problemen zorgen, terwijl de 8% moslims (ong. 200.000 uit 2.5 miljoen) in Orange County juist nauwelijks voor problemen zorgen. In Australie, bijv. in Melbourne, zijn het ook veelal Vietnamezen die voor problemen en criminaliteit zorgen.

Welke problemen kunnen volgens jou dan specifiek worden toegewezen aan de islam?
Chilledmaandag 25 juli 2011 @ 23:09
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:07 schreef SuperHarregarre het volgende:

[..]

Nogmaals, zulke mensen heb je nu eenmaal in elke groep. Zo had je ze tijdens 9/11 en zo heb je ze tijdens dit gedoe. Zo ontstaan hele religies ook. Maar daar zal ik verder niet over uitwijden anders wordt het weer weggehaald. :P
Dan nog ben ik blij dat ik het onbegrijpelijk vind. En ik zou zeggen, start er een nieuw topic over ;)
timmmmmmaandag 25 juli 2011 @ 23:09
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:08 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Puisterige pubers met de broek op de knieeen die nog geen deuk in een pakje boter slaan buiten de 'veilige' wereld van het internet.
Maar als je dat manifest voor deze verschrikkelijke gebeurtenissen gelezen had, had je dat beeld ook bij anders gehad.. Er zullen toch ook wel echte echte bijzitten. Al is het er maar 1
Bluesdudemaandag 25 juli 2011 @ 23:10
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:08 schreef Equites het volgende:

[..]

Er is er maar 1 nodig om een land in hysterie te doen ontketenen. Zie Noorwegen.
Noorwegen is niet hysterie.. Alleen Anders is dat
EggsTCmaandag 25 juli 2011 @ 23:10
quote:
2s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:06 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Dat soort sites moeten echt zwaar in de gaten gehouden worden door politie en geheime diensten. Zo nu en dan eens een inval doen bij wat users, kijken wat je aantreft...
Het is een bizarre site en ik kijk er zo nu en dan als er zoiets voordoet als dit.. maar de comments die ik hier lees vind ik wel erg bizar... ik hoop dat het trolls zijn en inderdaad. Politie zou dit goed in de gaten moeten houden.
BansheeBoymaandag 25 juli 2011 @ 23:10
Als je zoiets "produceert" als ouders zul je je toch Anders voelen me dunkt. :{

:{²
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:10
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:08 schreef Equites het volgende:

[..]

Er is er maar 1 nodig om een land in hysterie te doen ontketenen. Zie Noorwegen.
Dat klopt en daar hoopt Anders ook op. Wat dat betreft kan je hem "intelligent" noemen dat ie een massabeweging probeert los te maken.

Maar ik denk toch echt dat 99,9999% van dat soort reacties dikke grootspraak van trolletjes is.

Ik heb totaal geen probleem met passieve monitoring, nooit gehad. Actieve privacyschending is een andere zaak.
timmmmmmaandag 25 juli 2011 @ 23:11
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:09 schreef maartena het volgende:

[..]

Je mag het niet met me eens zijn, maar de cijfers vertellen een ander verhaal. Qua criminaliteit, uitkeringen, problemen in buurten, etc.... zijn Surinamers en Antillianen net zo vaak veroorzakers van grote problemen. Als we gaan kijken naar andere landen, dan zul je ook zien dat in de VS de problemen toch vaak veroorzaakt worden door Latino's en Zwarte Amerikanen, en bij mij hier in de buurt zijn het Vietnamese gangs die voor ontzettend veel problemen zorgen, terwijl de 8% moslims (ong. 200.000 uit 2.5 miljoen) in Orange County juist nauwelijks voor problemen zorgen. In Australie, bijv. in Melbourne, zijn het ook veelal Vietnamezen die voor problemen en criminaliteit zorgen.

Welke problemen kunnen volgens jou dan specifiek worden toegewezen aan de islam?
En dit zijn dus dingen die NIETS met Anders te maken hebben. Interessante stof, echt waar, maar topic is al druk genoeg. Open er een eigen topic over, en ik kom gezellig meeposten.
Chilledmaandag 25 juli 2011 @ 23:11
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:10 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Dat klopt en daar hoopt Anders ook op. Wat dat betreft kan je hem "intelligent" noemen dat ie een massabeweging probeert los te maken.

Maar ik denk toch echt dat 99,9999% van dat soort reacties dikke grootspraak van trolletjes is.

Ik heb totaal geen probleem met passieve monitoring, nooit gehad. Actieve privacyschending is een andere zaak.
Maar je kan toch wel op 1 of andere manier in de gaten houden als een bepaald figuur op meerdere sites extreme uitlatingen plaatst..
Eyjafjallajoekullmaandag 25 juli 2011 @ 23:12
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:08 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Puisterige pubers met de broek op de knieeen die nog geen deuk in een pakje boter slaan buiten de 'veilige' wereld van het internet.
Oh, ook een goede reden om even langs te gaan.
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:10 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Dat klopt en daar hoopt Anders ook op. Wat dat betreft kan je hem "intelligent" noemen dat ie een massabeweging probeert los te maken.

Maar ik denk toch echt dat 99,9999% van dat soort reacties dikke grootspraak van trolletjes is.

Ik heb totaal geen probleem met passieve monitoring, nooit gehad. Actieve privacyschending is een andere zaak.
Het is misschien grootspraak, maar ze hebben wel die gedachten. Anders ga je daar sowieso niet posten. Zelfs niet als troll.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:12
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:09 schreef timmmmm het volgende:

[..]

Maar als je dat manifest voor deze verschrikkelijke gebeurtenissen gelezen had, had je dat beeld ook bij anders gehad.. Er zullen toch ook wel echte echte bijzitten. Al is het er maar 1
Dat is helemaal waar, maar angst helpt daar op geen enkele manier bij.

Goed screenen (door veiligheidsdiensten) en als het nodig is ingrijpen, dat wel.
DeRakker.maandag 25 juli 2011 @ 23:13
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:11 schreef Chilled het volgende:

[..]

Maar je kan toch wel op 1 of andere manier in de gaten houden als een bepaald figuur op meerdere sites extreme uitlatingen plaatst..
tuurlijk... misdaad op straat boeit niet... laten we allemaal gaan internetten. :')
Dit soort dingen zijn toch niet te voorkomen....
Laten ze maar eens de fietsendieven vinden oid
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:13
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:11 schreef Chilled het volgende:

[..]

Maar je kan toch wel op 1 of andere manier in de gaten houden als een bepaald figuur op meerdere sites extreme uitlatingen plaatst..
Oh ja hoor, Heb ik ook geen problemen mee, dat de AIVD hier en elders meeleest en desnoods mensen gaat volgen. Maar wel passief. Niet actief ingrijpen in andermans vrije meningsuiting.
SuperHarregarremaandag 25 juli 2011 @ 23:13
quote:
15s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:10 schreef BansheeBoy het volgende:
Als je zoiets "produceert" als ouders zul je je toch Anders voelen me dunkt. :{

:{²
Een flauwe grap als deze van mijn kant was al weggehaald. :{

:{ 2
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 23:13
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:10 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Noorwegen is niet hysterie.. Alleen Anders is dat
Als Noorwegen die dag niet in hysterie was, dan weet ik het ook niet meer.
Chilledmaandag 25 juli 2011 @ 23:13
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:13 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

tuurlijk... misdaad op straat boeit niet... laten we allemaal gaan internetten. :')
Dit soort dingen zijn toch niet te voorkomen....
Laten ze maar eens de fietsendieven vinden oid
Jij ziet de zaken wel heel zwart wit :')
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:14
quote:
2s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:12 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]

Oh, ook een goede reden om even langs te gaan.

[..]

Het is misschien grootspraak, maar ze hebben wel die gedachten. Anders ga je daar sowieso niet posten. Zelfs niet als troll.
Heb je wel es dronken pubers die elkaar ophitsen gezien? :o

Niet iedereen is zo verstandig als jullie (for the sake of the argument zal ik mezelf even buiten beschouwing laten :* ). ;)
Chilledmaandag 25 juli 2011 @ 23:14
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:13 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Oh ja hoor, Heb ik ook geen problemen mee, dat de AIVD hier en elders meeleest en desnoods mensen gaat volgen. Maar wel passief. Niet actief ingrijpen in andermans vrije meningsuiting.
Mja waar ligt de grens..
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 23:15
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:13 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Oh ja hoor, Heb ik ook geen problemen mee, dat de AIVD hier en elders meeleest en desnoods mensen gaat volgen. Maar wel passief. Niet actief ingrijpen in andermans vrije meningsuiting.
Waar leg je die grens Matador? Wie bepaald die grens? Dat is niet te controleren.
eightmaandag 25 juli 2011 @ 23:15
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:12 schreef El_Matador het volgende:

Dat is helemaal waar, maar angst helpt daar op geen enkele manier bij.

Goed screenen (door veiligheidsdiensten) en als het nodig is ingrijpen, dat wel.
Probleem is dat je iedereen die daar post moet screenen, ook die puisterig puber die stoer doet.
Dat kost veel mankracht en veel geld maar het ergste van alles is dat je iemand als AB waarschijnlijk ook zou slagen al was hij gescreend.
Eyjafjallajoekullmaandag 25 juli 2011 @ 23:16
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:14 schreef Chilled het volgende:

[..]

Mja waar ligt de grens..
Das lastig. In wat strengere landen wordt hard naar oplossingen voor dit soort dingen gezocht. In Zuid-Korea is er een plan, (of dat is al zo) dat men niet meer anoniem het internet op kan. Maarja dat gaat echt veels te ver wat mij betreft want zo druk je ook terechte kritiek de kop in. Bovendien verplaats je het probleem alleen maar.
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 23:16
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:14 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Heb je wel es dronken pubers die elkaar ophitsen gezien? :o

Niet iedereen is zo verstandig als jullie (for the sake of the argument zal ik mezelf even buiten beschouwing laten :* ). ;)
Nouja als we naar Anders kijken, die zat niet op dat soort sites om dit soort shit te posten. Die was alleen druk met andere dingen en zolang mogelijk anoniem blijven. Dus je hebt wel gelijk opzich.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:16
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:14 schreef Chilled het volgende:

[..]

Mja waar ligt de grens..
Heel simpel: tussen woord en daad. De best controleerbare en eerlijkste grens. Woorden zijn altijd aan smaak en morele kaders gebonden. Geweld is dat ook op een bepaalde manier, maar biedt daarnaast een meetbare fysieke schade aan anderen.

Goed dat Wilders is vrijgesproken voor dit incident trouwens. Je moet er niet aan denken dat de vrije meningsuiting ook nog door die zieke Noor naar Wodan geholpen wordt.

Al vrees ik dat dat er wel meer van gaat komen. En niet alleen bij politici.
__Saviour__maandag 25 juli 2011 @ 23:17
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:12 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Dat is helemaal waar, maar angst helpt daar op geen enkele manier bij.

Goed screenen (door veiligheidsdiensten) en als het nodig is ingrijpen, dat wel.
Dit is niet te controleren door veiligheidsdiensten. Tenzij er een super-gegevensbank wordt opgezet die alles met alles koppelt. Elke letter die je op internet post, welke boeken je bij de bibliotheek leent, elke aankoop vanaf je bankrekening en nog veel meer. Dan met een sleepnet erdoorheen en kijken wat het oplevert.
DeRakker.maandag 25 juli 2011 @ 23:17
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:13 schreef Chilled het volgende:

[..]

Jij ziet de zaken wel heel zwart wit :')
hoezo.. zijn al genoeg mensen die het internet checken... je ziet het heeft weinig zin.
Aub dan niet nog meer erop zetten.
Bluesdudemaandag 25 juli 2011 @ 23:17
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:13 schreef Equites het volgende:

[..]

Als Noorwegen die dag niet in hysterie was, dan weet ik het ook niet meer.
Noorwegen is geschokt, bedrukt, rotgevoel.
Hysterie is wat anders . En een massahysterie is helemaal eng. Daar is niks van te merken.
Ik zag net een filmpje van 100.000 Noren op een plein in een herdenking.
Iedereen was rustig, kaarsjes, men zong een lied
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 23:18
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:17 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Dit is niet te controleren door veiligheidsdiensten. Tenzij er een super-gegevensbank wordt opgezet die alles met alles koppelt. Elke letter die je op internet post, welke boeken je bij de bibliotheek leent, elke aankoop vanaf je bankrekening en nog veel meer. Dan met een sleepnet erdoorheen en kijken wat het oplevert.
Ja laten we dit doorvoeren. Zelfs Meneer Goebbels had dit nooit kunnen dromen.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:18
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:17 schreef __Saviour__ het volgende:

[..]

Dit is niet te controleren door veiligheidsdiensten. Tenzij er een super-gegevensbank wordt opgezet die alles met alles koppelt. Elke letter die je op internet post, welke boeken je bij de bibliotheek leent, elke aankoop vanaf je bankrekening en nog veel meer. Dan met een sleepnet erdoorheen en kijken wat het oplevert.
Sja, dan maar niksdoen? Of heb jij een betere oplossing?

Screenen, monitoren en verbanden leggen, dat is het enige wat je eigenlijk kan doen eraan. Dat is de moderne wereld vrees ik.
EggsTCmaandag 25 juli 2011 @ 23:19
Ik vind het overigens wel raar waarom het niet publiekelijk was, iedereen weet toch wat hij gezegd heeft in de rechtbank... Dat staat in het manifest vanaf pagina 1108
eightmaandag 25 juli 2011 @ 23:19
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:17 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Noorwegen is geschokt, bedrukt, rotgevoel.
Hysterie is wat anders . En een massahysterie is helemaal eng. Daar is niks van te merken.
Ik zag net een filmpje van 100.000 Noren op een plein in een herdenking.
Iedereen was rustig, kaarsjes, men zong een lied
Hysterie is natuurlijk alleen op het plaats delict op het moment dat het gebeurt.
timmmmmmaandag 25 juli 2011 @ 23:19
Iemand die zo koel en berekenend is als Anders, had er tijdens zo'' n screening nooit uitgesprongen. De gekken die op internet het hardst roepen, doen toch niets. Het is die berekendheid die het em doen.

Ik ben bang dat je dit toch nooit kan voorkomen. Als mensen kwaad willen, lukt dat ze wel.
Chilledmaandag 25 juli 2011 @ 23:19
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:16 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Heel simpel: tussen woord en daad. De best controleerbare en eerlijkste grens. Woorden zijn altijd aan smaak en morele kaders gebonden. Geweld is dat ook op een bepaalde manier, maar biedt daarnaast een meetbare fysieke schade aan anderen.

Goed dat Wilders is vrijgesproken voor dit incident trouwens. Je moet er niet aan denken dat de vrije meningsuiting ook nog door die zieke Noor naar Wodan geholpen wordt.

Al vrees ik dat dat er wel meer van gaat komen. En niet alleen bij politici.
Persoonlijk vind ik dat het internet niet gebruikt zou moeten worden om elkaar op te hitsen in extreme ideologieën. Daarom vind ik bijvoorbeeld dat de Martijn site allang van t internet afgehaald had moeten zijn. En als je het alleen op daad beoordeeld, ben je al te laat imo.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:19
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:17 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Noorwegen is geschokt, bedrukt, rotgevoel.
Hysterie is wat anders . En een massahysterie is helemaal eng. Daar is niks van te merken.
Ik zag net een filmpje van 100.000 Noren op een plein in een herdenking.
Iedereen was rustig, kaarsjes, men zong een lied
Het zit de Noren niet bepaald in het bloed om hysterisch te worden, lijkt me.

Het doet een beetje denken aan de werkelijk voorbeeldige houding van de Britten na 7 juli 2005.
DeRakker.maandag 25 juli 2011 @ 23:20
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:19 schreef timmmmm het volgende:
Iemand die zo koel en berekenend is als Anders, had er tijdens zo'' n screening nooit uitgesprongen. De gekken die op internet het hardst roepen, doen toch niets. Het is die berekendheid die het em doen.

Ik ben bang dat je dit toch nooit kan voorkomen. Als mensen kwaad willen, lukt dat ze wel.
idd... je kan ook iets doen zonder iets te zeggen op internet :)
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:21
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:19 schreef Chilled het volgende:

[..]

Persoonlijk vind ik dat het internet niet gebruikt zou moeten worden om elkaar op te hitsen in extreme ideologieën. Daarom vind ik bijvoorbeeld dat de Martijn site allang van t internet afgehaald had moeten zijn. En als je het alleen op daad beoordeeld, ben je al te laat imo.
Dat is ENG! Want wie bepaalt wat een "extreme ideologie" is? Stel je voor dat Wilders ineens 30 zetels erbij wint, mag hij dan gaan bepalen dat "linksdenken" een "extreme ideologie" is?

Neeeeee, dat is ECHT de verkeerde weg.

Ik vrees dat timmmm gelijk heeft.
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 23:21
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:19 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Het zit de Noren niet bepaald in het bloed om hysterisch te worden, lijkt me.

Het doet een beetje denken aan de werkelijk voorbeeldige houding van de Britten na 7 juli 2005.
Of het boeit ze gewoon geen ruk en ze zijn blij dat hun kind niet om is gekomen. Zoals hier in Nederland. Zolang het mij niet gebeurd bestaat het probleem niet. Lang leve het kapitalisme.
eightmaandag 25 juli 2011 @ 23:21
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:19 schreef timmmmm het volgende:
Iemand die zo koel en berekenend is als Anders, had er tijdens zo'' n screening nooit uitgesprongen. De gekken die op internet het hardst roepen, doen toch niets. Het is die berekendheid die het em doen.

Ik ben bang dat je dit toch nooit kan voorkomen. Als mensen kwaad willen, lukt dat ze wel.
Spijker op z'n kop. Anders wist als geen ander hoe te voorkomen dat je geflagged werd en juist die mensen pik je er niet tussen uit.
Eyjafjallajoekullmaandag 25 juli 2011 @ 23:21
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:20 schreef DeRakker. het volgende:

[..]

idd... je kan ook iets doen zonder iets te zeggen op internet :)
Toch heeft Anders dat niet gedaan. Hij wou/wil namelijk heel graag in de schijnwerpers staan. Hij heeft oa dat filmpje opgeload....
Equitesmaandag 25 juli 2011 @ 23:22
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:21 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Dat is ENG! Want wie bepaalt wat een "extreme ideologie" is? Stel je voor dat Wilders ineens 30 zetels erbij wint, mag hij dan gaan bepalen dat "linksdenken" een "extreme ideologie" is?

Neeeeee, dat is ECHT de verkeerde weg.

Ik vrees dat timmmm gelijk heeft.
Daarnet ben je het nog eens met het idee dat de AIVD alles mag gaan volgen en zodoende mag bepalen wie er gevolgd worden. Wat als die AIVD dalijk in handen is van Wilders?
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:22
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:21 schreef Equites het volgende:

[..]

Of het boeit ze gewoon geen ruk en ze zijn blij dat hun kind niet om is gekomen. Zoals hier in Nederland. Zolang het mij niet gebeurd bestaat het probleem niet. Lang leve het kapitalisme.
Ik kan me niet herinneren die houding ooit in Nederland gezien te hebben, ook niet na de aanslagen die Nederland gehad heeft in heden en verleden...
eightmaandag 25 juli 2011 @ 23:22
quote:
2s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:21 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

Toch heeft Anders dat niet gedaan. Hij wou/wil namelijk heel graag in de schijnwerpers staan. Hij heeft oa dat filmpje opgeload....
Maar wel pas op de dag vd aanslag, zodat hij niet op tijd opgemerkt zou worden.
Chilledmaandag 25 juli 2011 @ 23:23
quote:
6s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:21 schreef El_Matador het volgende:

[..]

Dat is ENG! Want wie bepaalt wat een "extreme ideologie" is? Stel je voor dat Wilders ineens 30 zetels erbij wint, mag hij dan gaan bepalen dat "linksdenken" een "extreme ideologie" is?

Neeeeee, dat is ECHT de verkeerde weg.

Ik vrees dat timmmm gelijk heeft.
Ik snap wat je bedoelt, maar alsnog vind ik dat bepaalde sites gewoonweg verboden moeten worden. Maak het ze in ieder geval moeilijk.
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:23
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:22 schreef Equites het volgende:

[..]

Daarnet ben je het nog eens met het idee dat de AIVD alles mag gaan volgen en zodoende mag bepalen wie er gevolgd worden. Wat als die AIVD dalijk in handen is van Wilders?
Passief volgen; JA!
Op basis van gedegen onderzoek, verbanden leggen en terrorisme in de kiem smoren; JA!

Maar dat is iets fundamenteel anders dan WOORDEN van mensen veroordelen...
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:24
quote:
0s.gif Op maandag 25 juli 2011 23:23 schreef Chilled het volgende:

[..]

Ik snap wat je bedoelt, maar alsnog vind ik dat bepaalde sites gewoonweg verboden moeten worden. Maak het ze in ieder geval moeilijk.
Echt gevaarlijk. Ik hoop niet dat we die kant opgaan. Maar vrees het wel ja.
EggsTCmaandag 25 juli 2011 @ 23:24
dicht
El_Matadormaandag 25 juli 2011 @ 23:24
vol