Scherptecheck. Jij hebt gewonnen.quote:Op zondag 24 juli 2011 20:54 schreef _dirkjan_ het volgende:
[..]
Dan ben je snel klaar, in Gelderland heb je geen hunnebeddenMaar back on topic
Zozo jij weet veel over de islam! Je hebt zeker internet !!quote:Op zondag 24 juli 2011 20:53 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ga jij nou maar eens een scheermes kopen. Met je 1.400 euro![]()
Of nee, je mag je niet scheren van de onzichtbare luchttovenaar. Pas op er is een djinn achter je!
Verklaar je nader waarde X-Ray.quote:Op zondag 24 juli 2011 20:53 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Serieus, ik overdrijf niet.
Dat werkt maar 1 kant op he, dat weet je?quote:Op zondag 24 juli 2011 20:54 schreef Gulo het volgende:
[..]
Je moet ze ook niet dwingen om een boterham met ham te eten. Gewoon leven en laten leven.
Inderdaad. Ik heb nog steeds veel contact met Turken en ik vind hen in veel opzichten juist toleranter dan Nederlanders. Eerlijker sowieso.quote:Op zondag 24 juli 2011 20:56 schreef AlfredJodocus het volgende:
[..]
Ik geloof er niks van. Ook zo vaak en lang met moslims opgetrokken.
Je hebt of de verkeerde mensen getroffen of je leest onzinwebsites en liegt.
Zoiets zal het wel worden verwacht ik. Hij ziet zichzelf wel als erg belangrijk, zo belangrijk dat hij de wereld denkt te kunnen veranderenquote:6. Hij lijdt (mijns inziens) aan grootheidswaanzin en paranoide wanen.
Dat staat als een paal boven water. Dat hij zich zelfs in de positie achtte om te bepalen wat nationale feestdagen worden etc. geeft daar wel blijk van. Maar inderdaad, heel dat werk is doordrenkt van grootheidswaanzin.quote:Op zondag 24 juli 2011 21:01 schreef deedeetee het volgende:
Zoiets zal het wel worden verwacht ik. Hij ziet zichzelf wel als erg belangrijk, zo belangrijk dat hij de wereld denkt te kunnen veranderen
Absoluut zeker een narcist. Alleen al dat hij zichzelf medailles toekende als Ridder!!quote:Op zondag 24 juli 2011 21:04 schreef Gulo het volgende:
[..]
Dat staat als een paal boven water. Dat hij zich zelfs in de positie achtte om te bepalen wat nationale feestdagen worden etc. geeft daar wel blijk van. Maar inderdaad, heel dat werk is doordrenkt van grootheidswaanzin.
Tel daar zijn ijdeltuiterigheid bij op (voor de aanslag naar de schoonheidsspecialist, zonnenbanken etc.) en ik denk dat we kunnen spreken van een narcist.
Eigenlijk wat ik al vele topics geleden zei:quote:Op zondag 24 juli 2011 21:04 schreef Gulo het volgende:
[..]
Dat staat als een paal boven water. Dat hij zich zelfs in de positie achtte om te bepalen wat nationale feestdagen worden etc. geeft daar wel blijk van. Maar inderdaad, heel dat werk is doordrenkt van grootheidswaanzin.
Tel daar zijn ijdeltuiterigheid bij op (voor de aanslag naar de schoonheidsspecialist, zonnenbanken etc.) en ik denk dat we kunnen spreken van een narcist.
quote:Op zaterdag 23 juli 2011 16:40 schreef SemperSenseo het volgende:
[..]
Hij komt mij wel als zeer slim en berekenend over (bij gebrek aan betere definitie). Verder komt hij op mij over als een zeer narcistische ijdeltuit. Is een gevaarlijke combinatie..
Indd, je bralt complete onzin.quote:Op zondag 24 juli 2011 20:53 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Serieus, ik overdrijf niet.
quote:poeh, grootheids- en paranoide wanen en visuele halucinaties... zou me niks verbazen als ze hem ontoerekeningsvatbaar gaan verklaren. ik zou er een goeie dosis haldol in mikken.![]()
Ja dat vond ik ook nogal eigenaardig.Net een klein kind dat riddertje speelt ofzo. Alleen gebruiken die speelgoedzwaardjes en die richten geen schade aan.quote:Op zondag 24 juli 2011 21:06 schreef LXIV het volgende:
[..]
Absoluut zeker een narcist. Alleen al dat hij zichzelf medailles toekende als Ridder!!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 24 juli 2011 21:19 schreef _dirkjan_ het volgende:
Uit het interview op pagina 1386:Eng. Echt heel eng.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
Hij schrijf over z'n vader op pagina 1387quote:Op zondag 24 juli 2011 20:25 schreef HuffTheTalbot het volgende:
13. AB komt over als zeer intelligent, en praktisch gevoelloos. Hij analyseert situaties en mensen, vrienden als een koele psycho-analist (geeft aan makkelijk door iedereen heen te kijken, gevoelens, triggers, onzekerheden. Maakt daar gebruik van). Met zijn ervaring als zakenman en verkoper weet hij veel mensen om de tuin te leiden. Sociopaat is een term die in me opkomt. Zijn moeder komt nauwelijks ter sprake, zijn vader helemaal niet (ik heb niet alles gelezen).
Je wilt niet weten hoeveel volwassen mannen (en een enkele vrouw) als hobby riddertje spelen. Live role playing is mss een niet doorsnee hobby, maar echt vreemd is het ook weer niet.quote:Op zondag 24 juli 2011 21:18 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ja dat vond ik ook nogal eigenaardig.Net een klein kind dat riddertje speelt ofzo. Alleen gebruiken die speelgoedzwaardjes en die richten geen schade aan.
Maar die weten dat ze gewoon een rol spelen en dat is toch iets anders.quote:Op zondag 24 juli 2011 21:21 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Je wilt niet weten hoeveel volwassen mannen (en een enkele vrouw) als hobby riddertje spelen. Live role playing is mss een niet doorsnee hobby, maar echt vreemd is het ook weer niet.
I beg to differ.quote:Op zondag 24 juli 2011 21:21 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Je wilt niet weten hoeveel volwassen mannen (en een enkele vrouw) als hobby riddertje spelen. Live role playing is mss een niet doorsnee hobby, maar echt vreemd is het ook weer niet.
Dat is het essentiële verschil zelfs....ik heb me echt verbaasd hoeveel volwassenen dat leuk vinden om te doen, maar goed....ieder z'n hobby en an sich vind ik riddertje spelen nou niet meteen getuigen van narcisme. In dit perspectief ga je er mss anders naar kijken, maar ik vind vooral opvallend dat dit soort daders eigenlijk nooit een vaste partner hebben.quote:Op zondag 24 juli 2011 21:23 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Maar die weten dat ze gewoon een rol spelen en dat is toch iets anders.
Hij schrijft dat hij dat juist op afstand hield. De makkelijkste weg was een vrouw, kinderen en gezin. Maar zijn doelen waren belangrijker.quote:Op zondag 24 juli 2011 21:28 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Dat is het essentiële verschil zelfs....ik heb me echt verbaasd hoeveel volwassenen dat leuk vinden om te doen, maar goed....ieder z'n hobby en an sich vind ik riddertje spelen nou niet meteen getuigen van narcisme. In dit perspectief ga je er mss anders naar kijken, maar ik vind vooral opvallend dat dit soort daders eigenlijk nooit een vaste partner hebben.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 24 juli 2011 21:39 schreef _dirkjan_ het volgende:
Hij voorspelt al dat politici als Wilders zijn daad gaan veroordelen:Hij zegt het net alsof men hem niet serieus veroordeelt maar dat alleen voor de vorm zal doen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door deedeetee op 24-07-2011 21:56:00 ]Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |