Ik ook, zeker omdat het een groepje is met allemaal meerijders. Het liefst zie ik of een spectaculaire sprint of 'n jump in de laatste km zoals bv. Vino destijds.quote:Op zondag 24 juli 2011 17:02 schreef Sdivad het volgende:
Ik zou het echt een anticlimax vinden als een dergelijk kopgroepje vooruit blijft.
Inderdaad. Een solo of een 'grote naam' zou van mij wel mogen. Maar niet één van deze mannen.quote:Op zondag 24 juli 2011 17:03 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik ook, zeker omdat het een groepje is met allemaal meerijders. Het liefst zie ik of een spectaculaire sprint of 'n jump in de laatste km zoals bv. Vino destijds.
Dr is toch zo`n HTC-gast in de kopgroep.. Waarom rijden ze het dan dicht?quote:
Zou echt een afknapper zijn na zo'n mooie Tour.quote:Op zondag 24 juli 2011 17:03 schreef Sdivad het volgende:
[..]
Inderdaad. Een solo of een 'grote naam' zou van mij wel mogen. Maar niet één van deze mannen.
Omdat ze in een massasprint meer kans hebben om te winnen dan in dit kopgroepje.quote:Op zondag 24 juli 2011 17:04 schreef RemcoW23 het volgende:
[..]
Dr is toch zo`n HTC-gast in de kopgroep.. Waarom rijden ze het dan dicht?
tussentijden van de fransen klopt niet altijd..quote:Op zondag 24 juli 2011 17:05 schreef Halcon het volgende:
Voorsprong neemt al wat af en dan geeft het peloton niet eens vol gas.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |