Ja gaat om een hoger frame dan perfect zou zijn. maar dat systeem houdt geen rekening met de standaard maten maar gaat uit van het ideale. 520mm is al kort. Van zadel tot centercrank moet ze hebben: 636,8mm dus het zadel steekt 11cm uit het frame. 636,8-520=116,8mm = 11,68cmquote:Op maandag 25 juli 2011 13:37 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Geen idee, ik ben geen expert in maatvoering. Ga binnenkort zelf ook nog eens langs voor de perfecte afstelling van m'n racer.
Maar als ik ff die hoogte van het zadel naar center crank - afstand zadel uit het frame kom je op een andere framemaat toch? (ong 52?)
Edit: ah, het gaat dus over een groter frame![]()
Vind het lastig hoor; nogmaals ik ben hier geen expert in.quote:Op maandag 25 juli 2011 13:42 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ja gaat om een hoger frame dan perfect zou zijn. maar dat systeem houdt geen rekening met de standaard maten maar gaat uit van het ideale. 520mm is al kort. Van zadel tot centercrank moet ze hebben: 636,8mm dus het zadel steekt 11cm uit het frame. 636,8-520=116,8mm = 11,68cm
Ja precies, effe afwachten tot morgen, en ondertussen een beetje verder browsenquote:Op maandag 25 juli 2011 13:34 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Balen dat iemand je al voor was! 350 lijkt me wel een nette prijs
Die heeft dus een damesfiets gekregen. Het lijkt mij ook te lang hoor dat frame 541mm terwijl ze 487mm moet hebben. toch behoorlijk verschil.quote:Op maandag 25 juli 2011 13:48 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Vind het lastig hoor; nogmaals ik ben hier geen expert in.
Uit eigen ervaring: m'n vriendin heeft nu een fiets aangemeten gekregen met exact die maten. De rose pro wsl 200. Framehoogte 48 en lengte 520. Zit echt perfect nu, nergens last van. Hiervoor had ze een heren racefiets maat 50. Ondanks een boel aanpassingen inclusief hulp van (race)fietsenboer nooit goed op gezeten. Lengte van het frame was daar idd de oorzaak van.
Welke framemaat heb je ongeveer nodig? In welke regio zoek je?quote:Op maandag 25 juli 2011 23:38 schreef lucaszio het volgende:
Ik ben op zoek zoals eerder gezegd in dit topic naar een racefiets, Ik had een hele goede gevonden op marktplaats maar die is net voor dat ik een bod deed uitbregen verkocht![]()
Ik vraag me af of jullie een geschikte fiets kunnen vinden, ik zoek een beginners fiets met een goede prijs/kwaliteit verhouding voor een maximum bedrag van 400 euro. Ik zou graag een tijdje goed vooruit willen kunnen met de fiets en een goede 2dehands is ook oke. Zelf heb ik nog niet heel erg veel kunnen vinden dus ik hoop dat jullie mij hierbij kunnen helpen.
alvast bedankt !
Ik heb je een pm gestuurd!quote:Op dinsdag 26 juli 2011 13:00 schreef lucaszio het volgende:
Ik ben 1.95 lang dus ik denk framemaat 62, regio liefst het zuiden van nederland maar wat verderweg is ook goed.
Ik weet niet welke maat je hebt, maar ik heb nog shimano schoenen en spd-pedalen te koop. 2x gebruikt.quote:Op zondag 24 juli 2011 18:09 schreef lucaszio het volgende:
Oke hartstikke bedankt! Heb je nog een link naar paar goede schoenen plus pedalen svp?
Ik heb maat 44, maar ik ben nu in onderhandeling over een fiets en hopelijk komt dat dan goed en dan heb ik ook schoenen en pedalen nodig dus als het maat 44 is zou dat erg fijn zijn!quote:Op dinsdag 26 juli 2011 16:48 schreef DeLoet het volgende:
[..]
Ik weet niet welke maat je hebt, maar ik heb nog shimano schoenen en spd-pedalen te koop. 2x gebruikt.
Hmm das jammer, ik heb zelf maat 46, maar fietsschoenen vallen altijd klein uit, dus die zijn maat 48!quote:Op dinsdag 26 juli 2011 18:43 schreef lucaszio het volgende:
[..]
Ik heb maat 44, maar ik ben nu in onderhandeling over een fiets en hopelijk komt dat dan goed en dan heb ik ook schoenen en pedalen nodig dus als het maat 44 is zou dat erg fijn zijn!
Oke jammer ja, Bij mij in de buurt bij de fietsenwinkel hadden ze gelukkig een aanbieding zag ik net shimano schoenen plus pedalen voor 99 euro dus dat is wel te doen!quote:Op woensdag 27 juli 2011 11:28 schreef DeLoet het volgende:
[..]
Hmm das jammer, ik heb zelf maat 46, maar fietsschoenen vallen altijd klein uit, dus die zijn maat 48!
Volgens mij kun je beter even verder zoeken naar SPD-SL pedalen. Dit is het nieuwe systeem van Shimano, speciaal voor de racefiets. Ook deze kun je als schoen-pedaal combinatie best vinden voor 100¤ of minder.quote:
Oke, ja dat zou ook wel kunnen maar niet gezien toen ik erlangs fietste, ga wel over een tijdje even op onderzoek uitquote:Op woensdag 27 juli 2011 12:17 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Volgens mij kun je beter even verder zoeken naar SPD-SL pedalen. Dit is het nieuwe systeem van Shimano, speciaal voor de racefiets. Ook deze kun je als schoen-pedaal combinatie best vinden voor 100¤ of minder.
Godsamme, alles wordt voor mijn neus weggekaapt, deze fiets is gewoon verdwenen zonder een antwoord van die aanbieder.. ik had ook gewoon moeten bellen.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 19:56 schreef Tijgerbroodje het volgende:
Nou helaas ik heb nog niks over die fiets van gisteren gehoord waar deze avond een koper voor zou komen, dus ik denk zomaar dat hij is verkocht. Helaas.
Dan maar opzoek naar een andere fiets met framemaat 54, alhoewel ze als warme broodjes over de toonbank gaan.
Edit:
En ik zie gelijk deze: http://link.marktplaats.nl/469106785
Ziet er in mijn ogen uit als een goed fietsje.
Moet je niet doen. Als beginner moet je een complete fiets kopen en niet een frame met wat onderdelen. Kost je ook veel te veel om hier een complete fiets van te makenquote:Op woensdag 27 juli 2011 13:19 schreef Tijgerbroodje het volgende:
[..]
Godsamme, alles wordt voor mijn neus weggekaapt, deze fiets is gewoon verdwenen zonder een antwoord van die aanbieder.. ik had ook gewoon moeten bellen.
Nu mag ik weer opzoek gaan, zo blijf je bezig op marktplaats.
Maar ik zie nu zon zelfde fiets van Koga Miyata alleen moet ik zelf een nieuw stuur en nieuwe banden monteren, inclusief kabels naar de remmen en schakel groep.
http://link.marktplaats.nl/467285515
Is dat een beetje zelf te doen of kan ik hem dan beter bij de fietsenmaker brengen om het te laten doen, en dat gaat ook weer een fortuin kosten natuurlijk.
Niet alleen nieuwe banden, compleet nieuwe wielen. Alles bij elkaar kost zo'n fiets dan nog eens 250 extra en dan zet je er nog redelijk budget onderdelen op.quote:Op woensdag 27 juli 2011 13:19 schreef Tijgerbroodje het volgende:
[..]
Godsamme, alles wordt voor mijn neus weggekaapt, deze fiets is gewoon verdwenen zonder een antwoord van die aanbieder.. ik had ook gewoon moeten bellen.
Nu mag ik weer opzoek gaan, zo blijf je bezig op marktplaats.
Maar ik zie nu zon zelfde fiets van Koga Miyata alleen moet ik zelf een nieuw stuur en nieuwe banden monteren, inclusief kabels naar de remmen en schakel groep.
http://link.marktplaats.nl/467285515
Is dat een beetje zelf te doen of kan ik hem dan beter bij de fietsenmaker brengen om het te laten doen, en dat gaat ook weer een fortuin kosten natuurlijk.
quote:Op woensdag 27 juli 2011 13:53 schreef Yankee het volgende:
[..]
Moet je niet doen. Als beginner moet je een complete fiets kopen en niet een frame met wat onderdelen. Kost je ook veel te veel om hier een complete fiets van te maken
Ja okeej ik snap het, niet doen dus!quote:Op woensdag 27 juli 2011 13:54 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Niet alleen nieuwe banden, compleet nieuwe wielen. Alles bij elkaar kost zo'n fiets dan nog eens 250 extra en dan zet je er nog redelijk budget onderdelen op.
Niet doen dus.
Lijkt me een goede keuze. Meer dan 600 euro moet je overigens niet voor die fiets gaan betalen want dat is die koga niet waardquote:Op woensdag 27 juli 2011 14:06 schreef Tijgerbroodje het volgende:
[..]
[..]
Ja okeej ik snap het, niet doen dus!
Leek me ook al een gedoe om alles te gaan zitten monteren!
Ik heb nou op deze een bod uitgebracht van 600 http://link.marktplaats.nl/468432499.
Denk dat ik gewoon maar een iets hoger budget neem, de rest wordt gelijktijdig voor mijn neus weggekaapt en dan moet ik de gehele dag achter de computer blijven hangen om een fiets te kunnen kopen, en daar heb ik geen zin in.
Ik had mensen zitten bellen die hadden de advertentie net een uur of 2 opstaan en die fiets was al verkocht. En deze staat er al een tijdje op.
En zon fiets van 600 kan ik ook weer voor een aardige prijs verkopen als ik het racefietsen echt een leuke sport vind, wat ik eigenlijk wel verwacht.
Ik vind 600E eerlijk gezegd wel wat aan de prijs hoor.. voor een tiagra afgemonteerde fiets. Voor dat bedrag heb je al nieuwe fietsen van goed merk met tiagra afmontage.quote:Op woensdag 27 juli 2011 14:06 schreef Tijgerbroodje het volgende:
[..]
[..]
Ja okeej ik snap het, niet doen dus!
Leek me ook al een gedoe om alles te gaan zitten monteren!
Ik heb nou op deze een bod uitgebracht van 600 http://link.marktplaats.nl/468432499.
Denk dat ik gewoon maar een iets hoger budget neem, de rest wordt gelijktijdig voor mijn neus weggekaapt en dan moet ik de gehele dag achter de computer blijven hangen om een fiets te kunnen kopen, en daar heb ik geen zin in.
Ik had mensen zitten bellen die hadden de advertentie net een uur of 2 opstaan en die fiets was al verkocht. En deze staat er al een tijdje op.
En zon fiets van 600 kan ik ook weer voor een aardige prijs verkopen als ik het racefietsen echt een leuke sport vind, wat ik eigenlijk wel verwacht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |