GM's zitten op 1 realm (ja misschien sommige op meerdere), maar het is niet zo dat alle GM's op alle realms dingen moeten doen.quote:Op woensdag 27 juli 2011 12:15 schreef TwyLight het volgende:
Ik zit ook op een pvp realm dus dat maakt weinig uit. Bovendien zitten die GM's niet op één realm maar kunnen ze gewoon alle tickets zien van alle realms
Die heb ik dus besteldquote:Op woensdag 27 juli 2011 12:15 schreef Skillstorm het volgende:
Ik heb deze muis btw:
[ afbeelding ]
Logitech MX 518
Ik denk dat veel mensen di tnu aan het bestuderen zijnquote:Op woensdag 27 juli 2011 12:49 schreef Asschen_sukar het volgende:
Vol verbazing naar de kill video van Paragon VS Ragnaros zitten kijken. Wat een gaaf, maar totaal chaotisch gevecht
Heeft jullie guild hem al down?quote:Op woensdag 27 juli 2011 12:51 schreef Isabeau het volgende:
Ik denk dat veel mensen di tnu aan het bestuderen zijnEn er komen dus meer heroic kills bij deze week
Ik zit niet in Paragon of Methodquote:Op woensdag 27 juli 2011 12:52 schreef Asschen_sukar het volgende:
Heeft jullie guild hem al down?
Als ik die video's bekijk besef ik pas wat van wow noob ik nog steeds ben. Ik vind het Nef. gevecht al lastig
Erg gaaf om te zien ja. Vooral dat einde met dat stukje van ventrilo/TS. Iedereen loopt te schreeuwen enzo, erg herkenbaarquote:Op woensdag 27 juli 2011 12:49 schreef Asschen_sukar het volgende:
Vol verbazing naar de kill video van Paragon VS Ragnaros zitten kijken. Wat een gaaf, maar totaal chaotisch gevecht
Mij viel ook het scherm op, wat een drukte zeg !! hoe kan je daar nou nog overzicht over hebben.quote:Op woensdag 27 juli 2011 12:49 schreef Asschen_sukar het volgende:
Vol verbazing naar de kill video van Paragon VS Ragnaros zitten kijken. Wat een gaaf, maar totaal chaotisch gevecht
Mijn vriend staat ook een paar keer schreeuwend op youtubequote:Op woensdag 27 juli 2011 13:04 schreef lifeblind het volgende:
Erg gaaf om te zien ja. Vooral dat einde met dat stukje van ventrilo/TS. Iedereen loopt te schreeuwen enzo, erg herkenbaar
Heb ik ook. Heerlijke muis.quote:Op woensdag 27 juli 2011 12:16 schreef Sapstengel het volgende:
[ afbeelding ]
Die heb ik. G500. Wat ik vooral fijn vind zijn de gewichtjes die je erin kan stoppen en de knop om tussen verschillende, instelbare DPI-niveau's te wisselen.
Als je er zoveel tijd in stopt kan ik me dat best voorstellenquote:Op woensdag 27 juli 2011 13:06 schreef Isabeau het volgende:
Mijn vriend staat ook een paar keer schreeuwend op youtube
quote:Op woensdag 27 juli 2011 13:08 schreef Asschen_sukar het volgende:
Als je er zoveel tijd in stopt kan ik me dat best voorstellen![]()
Kan je wel torrents downloaden op je werk?Torrent link naar video
GM's werken gewoon via een programma een server lijst door en kunnen dus op elke realm werken, had een keer een gesprek gehad daarover met een senior GM. Dus het is niet zo dat X altijd op realm Y de tickets beantwoord. Ligt er net aan welke realm lijst je binnen krijgt.quote:Op woensdag 27 juli 2011 12:22 schreef lifeblind het volgende:
[..]
GM's zitten op 1 realm (ja misschien sommige op meerdere), maar het is niet zo dat alle GM's op alle realms dingen moeten doen.
ok, thanks, goede opheldering.quote:Op woensdag 27 juli 2011 13:16 schreef Chau het volgende:
[..]
GM's werken gewoon via een programma een server lijst door en kunnen dus op elke realm werken, had een keer een gesprek gehad daarover met een senior GM. Dus het is niet zo dat X altijd op realm Y de tickets beantwoord. Ligt er net aan welke realm lijst je binnen krijgt.
Zo werkt het niet voor alle GM's, heb een keer namelijk een real life gesprek gehad met een GM van m'n eigen realmquote:Op woensdag 27 juli 2011 13:16 schreef Chau het volgende:
[..]
GM's werken gewoon via een programma een server lijst door en kunnen dus op elke realm werken, had een keer een gesprek gehad daarover met een senior GM. Dus het is niet zo dat X altijd op realm Y de tickets beantwoord. Ligt er net aan welke realm lijst je binnen krijgt.
Ik heb ooit een GM gevraagd hoe je GM kon worden en die verwees me alleen heel saai naar de vacaturepagina van Blizzardquote:Op woensdag 27 juli 2011 14:32 schreef TwyLight het volgende:
Ik zou best een GM willen zijn trouwens. Best een tof baantje
Klopt, maar is allemaal in het buitenland (uiteraard). Mocht je vloeiend frans spreken, daar zijn nog een aantal vacatures openquote:Op woensdag 27 juli 2011 14:34 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb ooit een GM gevraagd hoe je GM kon worden en die verwees me alleen heel saai naar de vacaturepagina van Blizzard
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |