Ja, was altijd tot 10u en ma tot 8u. Blijkbaar willen ze een imago/sfeer change. Zie ook de opmerking dat Rage Against the Machine gedraaid gaat worden terwijl het afgelopen jaren vooral electro wasquote:Op donderdag 28 juli 2011 12:34 schreef mits het volgende:
Was de 24uurs niet altijd open tot 10.00u op maandag? Rest van de dagen ook maar tot 07.00, in mijn beleving was dit altijd tot veel later
Ja nu kan je niet meer via de kant die aan de hekken stond makkelijk naar voren komenquote:Op donderdag 28 juli 2011 13:00 schreef ebeaydojraes het volgende:
bravo op de korte kant. Dat gaat vervelend worden ...
De surprise-act staat al aangekondigd in het schema.quote:Op donderdag 28 juli 2011 13:01 schreef Bol_Wan het volgende:
Ziet iemand een gat voor een suprise act?
Haha, zelfde dilemma hier en ook bij mij gaat dEUS winnenquote:Op donderdag 28 juli 2011 13:03 schreef AMDB het volgende:
Wel een aantal keer dat ik moet/wil rennen en baal ik dat The Naked and Famous tegelijk met dEUS staat. dEUS wint dat echter toch wel overduidelijk van dat 1-hit wonder bandje.
Inderdaad. Dat wordt lastig om Noah and the Whale nog te halen na Miles Kane. Halve set kijken dus van Noah.quote:Op donderdag 28 juli 2011 13:05 schreef ebeaydojraes het volgende:
Ja dat ook maar zijn genoeg mensen die van de alpha naar de india willen. Dat is nu een hele lange tocht geworden.
Tijdens Fleet Foxes sta ik lekker in het voorvak van de Alpha te wachtenquote:Op donderdag 28 juli 2011 13:09 schreef conobram het volgende:
Overlapping bij Fleet Foxes en Arctic Monkeys, jaaaa hooor
Zouden er serieus mensen zijn die dat doen?quote:Op donderdag 28 juli 2011 13:11 schreef SpauldingPF het volgende:
Ik ga de hele editie op de camping zitten!
Jaquote:Op donderdag 28 juli 2011 13:20 schreef TWP het volgende:
[..]
Zouden er serieus mensen zijn die dat doen?
The Naked And Famous is live ook zwak. Ik heb alleen een zwak voor dat zangeresje, maar echt zuiver zingen kan ze nietquote:Op donderdag 28 juli 2011 13:03 schreef AMDB het volgende:
Als ik er goed naar kijk dan heb ik ook weinig echte overlappingen. De lastigste is The Offspring vs. Aphex Twin. Jeugdsentiment vs. toffe muziek. Maar allebei geen redenen voor mij om uberhaupt naar het festival te komen.
Wel een aantal keer dat ik moet/wil rennen en baal ik dat The Naked and Famous tegelijk met dEUS staat. dEUS wint dat echter toch wel overduidelijk van dat 1-hit wonder bandje.
Niet eerst ergens een frietje scoren om op het laatste moment aan te sluiten en na 1 nummer weer zowat vooraan te staanquote:Op donderdag 28 juli 2011 13:10 schreef AMDB het volgende:
[..]
Tijdens Fleet Foxes sta ik lekker in het voorvak van de Alpha te wachten
Waarschijnlijk zit het voorste vak binnen no-time vol.quote:Op donderdag 28 juli 2011 13:28 schreef neilpad het volgende:
[..]
Niet eerst ergens een frietje scoren om op het laatste moment aan te sluiten en na 1 nummer weer zowat vooraan te staan?
Ik heb je geholpenquote:Op donderdag 28 juli 2011 13:28 schreef TWP het volgende:
De twijfeldingen voor mij:
Jeugd van Tegenwoordig vs. The Vaccines
The Wombats vs. Foster the People
Miles Kane vs. Smith Westerns + Chromeo
Twin Shadow vs. Boef en de Gelogeerde Aap
Beady Eye vs. Wild Beasts
Crystal Castles vs. Selah Sue.
Dat is stap 1, dank je.quote:
Als je vlak voor het einde van Interpol wegloopt is het nog enigszins rustig en dan ben je er zo. Als je met de grote drukte meeloopt ben je nog wel even bezig.quote:Op donderdag 28 juli 2011 14:13 schreef indiaantje89 het volgende:
Het is mijn eerst Lowlands jaar dus heb even een noobie vraag.
Hoe lang duur je er ongeveer over om van de Alpha naar Grolsch te lopen ?
Want ik wil En Interpol EN Beady Eye EN Offspring eigenlijk zien. Is dat te doen of is het gekkenwerk?
Reken op een kwartier, afhankelijk van drukte op de route.quote:Op donderdag 28 juli 2011 14:13 schreef indiaantje89 het volgende:
Het is mijn eerst Lowlands jaar dus heb even een noobie vraag.
Hoe lang duur je er ongeveer over om van de Alpha naar Grolsch te lopen ?
Want ik wil En Interpol EN Beady Eye EN Offspring eigenlijk zien. Is dat te doen of is het gekkenwerk?
wut? daar staat ie toch elk jaar in? daar koop ik m juist voor!quote:Op donderdag 28 juli 2011 14:27 schreef Da hopman het volgende:
blokkenschema niet in NRC-next, maar nu wel online
http://www.lowlands.nl/blokkenschema.php
Matig inderdaad de er geen overduidelijk blokkenschema staat in de bijlage.quote:Op donderdag 28 juli 2011 14:27 schreef Da hopman het volgende:
blokkenschema niet in NRC-next, maar nu wel online
http://www.lowlands.nl/blokkenschema.php
Da's toch geen blokkenschema? Dat is gewoon een tijdschema.quote:Op donderdag 28 juli 2011 14:30 schreef julian6 het volgende:
[..]
wut? daar staat ie toch elk jaar in? daar koop ik m juist voor!
oh gelukkig maarquote:Op donderdag 28 juli 2011 14:31 schreef Beaudelaire het volgende:
[..]
Da's toch geen blokkenschema? Dat is gewoon een tijdschema.
En daarnaast is Beady Eye (live) een behoorlijk zwakke band. (Vind ik dan) Kun je beter gewoon blijven genieten van Interpolquote:Op donderdag 28 juli 2011 14:23 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Reken op een kwartier, afhankelijk van drukte op de route.
Ik zou dan Beady Eye laten schieten, want:
- je moet eerder weg bij Interpol
- Staat achteraan bij Beady Eye
- Staat achteraan bij Offspring
En halverwege staan bij de offspring.quote:Op donderdag 28 juli 2011 14:38 schreef Haunter het volgende:
[..]
En daarnaast is Beady Eye (live) een behoorlijk zwakke band. (Vind ik dan) Kun je beter gewoon blijven genieten van Interpol
ik sta eigenlijk nooit vooraan (behalve als het rustig is, ik op de dijk zit en even binnen wil kijken), ik ben geen 15 jarig-gil-meisje...quote:Op donderdag 28 juli 2011 14:23 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Reken op een kwartier, afhankelijk van drukte op de route.
Ik zou dan Beady Eye laten schieten, want:
- je moet eerder weg bij Interpol
- Staat achteraan bij Beady Eye
- Staat achteraan bij Offspring
waarom hebben ze die niet voor blackberryquote:Op donderdag 28 juli 2011 14:40 schreef TWP het volgende:
Blokkenschema staat nooit in het NRC nee. Tijdschema wel, maar dat is behoorlijk onhandig.
Lowlove heeft een hele mooie app gemaakt trouwens.Voor de iPhone dan.
quote:
Onhandig als je daarmee op LL gaat rondlopen ja, maar voor nu voldoet-ie primaquote:Op donderdag 28 juli 2011 14:40 schreef TWP het volgende:
Blokkenschema staat nooit in het NRC nee. Tijdschema wel, maar dat is behoorlijk onhandig.
Trentemoller live is toch redelijk rustig of niet? Anders hadden ze dat beter voor Aphex Twin kunnen zetten en OFWKTA en Q-tip een plaatsje naar voren kunnen zetten.quote:Op donderdag 28 juli 2011 14:45 schreef Gitaarmat het volgende:
Uiteindelijk nog een vrij mooi schema.
Maar ik begrijp nog steeds niet wat Trentemoller daar zo doet.
Das inderdaad kut, stond altijd aan die kant daar was het nog redelijk rustig.quote:Op donderdag 28 juli 2011 13:02 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ja nu kan je niet meer via de kant die aan de hekken stond makkelijk naar voren komen
Hardquote:
bier koop ik daar wel. Beerenburg dat móet mee.quote:Op woensdag 27 juli 2011 22:21 schreef Gitaarmat het volgende:
Hopelijk komt Grolsch nog even in de aanbieding voor 18 augustus.
Dat kun je hier zien trouwens.
Vriend!quote:Op donderdag 28 juli 2011 15:41 schreef Gewoonik het volgende:
[..]
bier koop ik daar wel. Beerenburg dat móet mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |