quote:Op vrijdag 22 juli 2011 16:46 schreef Underverse het volgende:
Lijkt op een gasexplosie in een woning...
Beste gasaansluiting (of ophoping) dan.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 16:46 schreef Underverse het volgende:
Lijkt op een gasexplosie in een woning...
Heb je zelf aan de pols gevoeld? Wellicht is er 1 in in zware coma. Maar je hebt gelijk hoor, sowieso zal er meer dan 1 dode zijn.quote:
Lijkt mij een aanslag...quote:Op vrijdag 22 juli 2011 16:46 schreef Underverse het volgende:
Lijkt op een gasexplosie in een woning...
Je hebt duidelijk niet gekekenquote:Op vrijdag 22 juli 2011 16:47 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Heb je zelf aan de pols gevoeld? Wellicht is er 1 in in zware coma. Maar je hebt gelijk hoor, sowieso zal er meer dan 1 dode zijn.
Daarom liggen ze beide ook met een kleedje over hun hoofd?quote:Op vrijdag 22 juli 2011 16:47 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Heb je zelf aan de pols gevoeld? Wellicht is er 1 in in zware coma. Maar je hebt gelijk hoor, sowieso zal er meer dan 1 dode zijn.
Ik had die foto's al bekeken voor dat ze in dit topic kwamen. Maar je kan het niet zeker weten. Tis wel aannemelijk natuurlijk.quote:
Dus ze overdekken mensen die in coma liggen? Ng wat moeilijker laten ademhalen en niet voor ze zorgen?quote:Op vrijdag 22 juli 2011 16:49 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Ik had die foto's al bekeken voor dat ze in dit topic kwamen. Maar je kan het niet zeker weten. Tis wel aannemelijk natuurlijk.
Hier sluit ik me volledig bij aan.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 15:50 schreef Specularium het volgende:
Gelukkig, ik vond vandaag al zo saai.
Z'n telefoonnummer verkopen voor 1000 euriquote:Op vrijdag 22 juli 2011 16:50 schreef gewoonfaye het volgende:
Ik krijg net een tweet van de nos redactie of ze met mijn vriend kunnen bellen, ik krijg hem zelf niet eens aan de telefoon! ( het boeit ze trouwens niet waar hij zit, als het maar noorwegen is)
Ik denk toch dat beide helaas overleden zijn. Maar laten we daar niet over gaan discussiëren, het is al erg genoeg dat er überhaupt gewonden zijn gevallen.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 16:47 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Heb je zelf aan de pols gevoeld? Wellicht is er 1 in in zware coma. Maar je hebt gelijk hoor, sowieso zal er meer dan 1 dode zijn.
Die titel is gewoon aangepast.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 16:52 schreef maxburger het volgende:
Ik blijf dat YouTube filmpje nog steeds verdacht vinden.
Dat is gewoon om veel hits te krijgenquote:Op vrijdag 22 juli 2011 16:52 schreef maxburger het volgende:
Ik blijf dat YouTube filmpje nog steeds verdacht vinden.
Gozer, ik kom elke dag op YouTube, maar als ik kijk op mijn profiel wanneer ik het laatst actief was staat er 9 juli 2011. (En ja ik ben aangemeld.)quote:Op vrijdag 22 juli 2011 16:52 schreef maxburger het volgende:
Ik blijf dat YouTube filmpje nog steeds verdacht vinden.
Dit is echt te vreemd! Iemand een verklaring?quote:Op vrijdag 22 juli 2011 16:28 schreef SuperHarregarre het volgende:
Weet je wat ik vreemd vind? Ik was filmpje op youtube checken en vond dit:
Uploaded: 5 days ago.
Titel: Wybuch w Oslo - Explosion in Oslo 22.07.2011
Hoe kun je 5 dagen geleden een filmpje uploaden met de datum van de aanslag in Oslo?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |