ja maar als je dan iemand hebt die op jouw profiel heeft gekeken met alleen bedrijfsnaam/bedrijfstak dan kun je nog verder klikken en dan krijg je een lijstje met "het is een van deze 10 mensen" en dan haal je die persoon er alsnog zonder enige moeite uitquote:Op donderdag 21 juli 2011 22:20 schreef loveli het volgende:
[..]
Ligt aan je instellingen van linkedin. Kan ook zijn dat alleen je bedrijfsnaam erbij staat.
Je kunt ook een lurkaccount maken
Ik las hier wel eens mee dat jij ook lowcarb-periodes hebt.quote:Op donderdag 21 juli 2011 22:10 schreef conleche het volgende:
Ik heb me ook aardig aan mijn lijstje gehouden vandaag.
O: gekookt eitje. 1x geroosterd brood met ham
L: 1x geroosterd brood met camembert, 1x cracker met hetzelfde
T: Sundy
T: wodka
D: kliekje van gisteren, (rijst/groenten/oestersaus maar de zalm is op, dus bak ik er een ei door.)
T: volle kwark met aardbeien en meloen. citroendropijs
T: nog een wodka (om nu 500 days of summer te kijken was niet één van mijn betere beslissingen)
Ik doe lowcarb als ik weer wat kilo's ben aangekomen. In maart 3 weken streng gedaan, toen 5 kilo afgevallen. Nu ben ik nog 2 kilo afgevallen, maar dat is omdat ik niet goed eet bij acute stress. Dan moet ik mezelf echt dwingen te eten. Op zich is dat nog niet erg hoor, die 2 kilo, hoewel het nu wel mag stoppen. In 2009 woog ik even zo rond de 55 en dat was echt te weinig.quote:Op donderdag 21 juli 2011 23:15 schreef Xennia het volgende:
[..]
Ik las hier wel eens mee dat jij ook lowcarb-periodes hebt.
Hoe is nu jouw plan? Ben je op gewicht?
Nee, ik doe nu geen lowcarb. Wel doe ik sowieso rustig aan met carbs. Ik eet weinig brood, of aardappel(producten). Wel eet ik zeker 2 keer per week pasta.quote:Op donderdag 21 juli 2011 23:24 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik doe lowcarb als ik weer wat kilo's ben aangekomen. In maart 3 weken streng gedaan, toen 5 kilo afgevallen. Nu ben ik nog 2 kilo afgevallen, maar dat is omdat ik niet goed eet bij acute stress. Dan moet ik mezelf echt dwingen te eten. Op zich is dat nog niet erg hoor, die 2 kilo, hoewel het nu wel mag stoppen. In 2009 woog ik even zo rond de 55 en dat was echt te weinig.
Alles tussen de 57 en 60 is goed.
Jij doet nu toch geen lowcarb? Wel gedaan?
1m68 dus dat is ook vergelijkbaar, jij was toch 1m69? En dat van die carbsreductie werkt bij mij zo goed omdat mijn trek in zoet dan weggaat en als ik daarna daar op blijf letten en niet te veel snoep, blijft die trek ook vrij lang weg.quote:Op donderdag 21 juli 2011 23:34 schreef Xennia het volgende:
[..]
Nee, ik doe nu geen lowcarb. Wel doe ik sowieso rustig aan met carbs. Ik eet weinig brood, of aardappel(producten). Wel eet ik zeker 2 keer per week pasta.
Ik weeg meestal ook zoiets als jij en als ik zwaarder word, let ik strikter op mijn carbs. Hoe lang ben jij?
Sterkte met de stress
Ja, 1,69 m.quote:Op donderdag 21 juli 2011 23:38 schreef conleche het volgende:
[..]
1m68 dus dat is ook vergelijkbaar, jij was toch 1m69? En dat van die carbsreductie werkt bij mij zo goed omdat mijn trek in zoet dan weggaat en als ik daarna daar op blijf letten en niet te veel snoep, blijft die trek ook vrij lang weg.
Dank je wel.
Bij mij is het enige dat helpt, zorgen dat het simpelweg niet in huis is. In het weekend mag ik het wel van mezelf en soms op andere tijstippen, vaak afhankelijk van hoe zielig ik mezelf vind.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 00:06 schreef loveli het volgende:
Tot mijn verbazing heb ik geen trek meer in chocola als ik een tijdje ben afgekicked en netje heb gegeten. Het ging erin per kiloverpakking in 2 dagen, maar nu heb ik die behoefte nauwelijks meer.
Hoewel het combo van het afgelopen weekeinde en het beroerde eten de week ervoor wel te merken zijn. Zondag krentebrood en ander suikerspul als ontbijt, daarna de hele dag zin gehad om te snaaien.
Nouja voor die 12 euro per vakantie ga ik niet moeilijk doen. Het is alleen jammer dat ik van zorgverzekeraar ben gewisseld, ik had er altijd eentje via VGZ.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 01:17 schreef _aurum_ het volgende:
voorpret is leuk
En vaak is een jaarverzekering voordeliger dan elke keer een losse reisverzekering regelen...Dus daar zou je nog naar kunnen kijken
Ga je weer wandelen?
Een huurverhoging van 160 euro? Voor jouw studio/kamer alleen? Dat mag toch niet eensquote:Op vrijdag 22 juli 2011 01:28 schreef Chicolate het volgende:
Wow. Of de Key is keihard aan het falen, of ze hebben écht de huur van mijn complex met 160 euro per maand omhoog gegooid. Wat eerst de bruto huur was, is nu de rekenhuur. Dus kan je ook pas vanaf 23 jaar huurtoeslag aanvragen enzo. En nu maar hopen dat ze het niet ook gaan berekenen aan de huidige huurders, want dit is echt overbetaald voor een tijdelijk complex in the middle of nowhere.
Aurum, ik ben vorig jaar zonder enige ervaring gewoon een 'standaard' wandeling gaan lopen. Stond aangegeven op de kaart en met paaltjes. Broertje kon kaartlezen (ik ook wel redelijk) en paaltjes volgen kan elke idioot wel. In NL vind ik er niets aan, wandelen.
Een doorlopende reisverzekering kan juist erg handig zijn als er eens iets met je camera gebeurt tijdens een dagje weg waar je evt een overnachting bij boekt.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 01:19 schreef Chicolate het volgende:
Nouja voor die 12 euro per vakantie ga ik niet moeilijk doen.
Lekkerquote:Op vrijdag 22 juli 2011 07:36 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wat een activiteit hier! Ik lig nog lekker in m'n bedje. Wel al m'n dagelijkse moetvanloveli-pillen genomen en een wasje aangezet!
Jij wilde toch uitslapen?quote:Op vrijdag 22 juli 2011 07:36 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wat een activiteit hier! Ik lig nog lekker in m'n bedje. Wel al m'n dagelijkse moetvanloveli-pillen genomen en een wasje aangezet!
Kan je nagaan wat ze nu al betaaltquote:Op vrijdag 22 juli 2011 07:18 schreef Viking84 het volgende:
Een huurverhoging van 160 euro? Voor jouw studio/kamer alleen? Dat mag toch niet eens. De huur mag maar met een bepaald percentage per jaar verhoogd worden.
quote:Op vrijdag 22 juli 2011 07:36 schreef XcUZ_Me het volgende:
Wat een activiteit hier! Ik lig nog lekker in m'n bedje. Wel al m'n dagelijkse moetvanloveli-pillen genomen en een wasje aangezet!
Een leuke website hiervoor is wandelzoekpagina.nlquote:Op vrijdag 22 juli 2011 01:24 schreef _aurum_ het volgende:
da's nice als je via je ziektekosten meeverzekerd was idd
Wij zijn dit jaar ook wezen wandelen en willen het vaker gaan doen, maar ik heb er echt de ballen verstand van. Dus hoe ik routes uit moet kienen, hoe het op te bouwen qua lopen etc. Denk dat we in NL eerst maar een paar keer gaan lopen, al moet ik eerst maar eens uit gaan zoeken welke wandelroutes er zijn en hoe ik die vind
^^quote:
Jouw huur mag maar met 1,3 procent omhoog gaan, voor nieuwe huurders moeten ze een huurprijs rekenen volgens het puntensysteem. Maar dat is wel veranderd geloof ik- van dit kabinet mochten ze de huurprijs met 160 euro max verhogenquote:Op vrijdag 22 juli 2011 01:28 schreef Chicolate het volgende:
Wow. Of de Key is keihard aan het falen, of ze hebben écht de huur van mijn complex met 160 euro per maand omhoog gegooid. Wat eerst de bruto huur was, is nu de rekenhuur. Dus kan je ook pas vanaf 23 jaar huurtoeslag aanvragen enzo. En nu maar hopen dat ze het niet ook gaan berekenen aan de huidige huurders, want dit is echt overbetaald voor een tijdelijk complex in the middle of nowhere.
Jij maakt dus eigenlijk alles Mar!quote:Op vrijdag 22 juli 2011 08:59 schreef MarMar het volgende:
D: met vriendinnen+hun gezinnetjes, wat zij meenemen weet ik niet precies, de een maakt een voorgerecht (waarschijnlijk soep) de ander desserts (vast zoet en tamelijk machtig) mijn aandeel: quiche en lasagna en salade
lol mwah, ik besteed wel eea uit aan manliefquote:
Wat heb je voor jurkjes?quote:Op vrijdag 22 juli 2011 09:05 schreef Viking84 het volgende:
Zo, m'n shopvipjurkjes zijn ook verstuurd, ben benieuwd, volgende wk maar ff ophalen (en ik krijg heul geen hartverzakking, elke keer als ik zie dat ik nw mail heb)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |