SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
Dat hoeft niet hoor, tijd zat anders liggen ze hier in de kastquote:Op woensdag 20 juli 2011 17:04 schreef oh-oh het volgende:
Dan ga ik ze zelf wel kijken en ze netjes terugsturen, anders liggen ze hier maanden en dat vind ik ook weer niet netjes
quote:Op woensdag 20 juli 2011 18:59 schreef Rewimo het volgende:
Superspul, dat calcium
Het hondenmiddel baat dus niet ergSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.,beterschap
Leer van gisteren, droom van morgen, leef vandaag
Neuh, nog steeds waterquote:Op woensdag 20 juli 2011 19:09 schreef indaha het volgende:
Het hondenmiddel baat dus niet erg,beterschap
Hé bah.... misschien op Beetle voer?quote:
Leuke foto's dat hele stel op de bank.quote:
quote:Op woensdag 20 juli 2011 19:19 schreef Strega het volgende:
Hé bah.... misschien op Beetle voer?![]()
Die doet het toch alweer goed?
Tja, het is zo rot. Bij mij is het vaak hollen of stilstaan, afhankelijk van de meds.quote:Op woensdag 20 juli 2011 19:20 schreef Rewimo het volgende:
[..]
[ afbeelding ] Ja! * terugzoeken gaat naar post van Greys
Dat moet idd. niet hebben. Daarom moet ik de calcium en vitamine D ook m'n hele leven blijven gebruiken.quote:Op woensdag 20 juli 2011 19:26 schreef Rewimo het volgende:
Het probleem is bij mij met name dat ik tekorten kan krijgen. En dat gaat vrij snel met mijn stofwisseling.
Het blijft er in elk geval inquote:Op woensdag 20 juli 2011 19:19 schreef Strega het volgende:
[..]
Hé bah.... misschien op Beetle voer?![]()
Die doet het toch alweer goed?
quote:Op woensdag 20 juli 2011 19:35 schreef ferrari_rood het volgende:
[ afbeelding ]
Een nieuw soort konijn
[ afbeelding ]
Hij ligt er steeds relaxter bij
Dat was vorig jaar ook zoquote:Op woensdag 20 juli 2011 19:42 schreef Qwea het volgende:
Jezus fuck zeg, van het weekend weer regen !
Ja, sodemieter opquote:Op woensdag 20 juli 2011 19:45 schreef indaha het volgende:
[..]
Dat was vorig jaar ook zomooi voorjaar, klote zomer en mooi najaar, dus nog even geduld eind augustus wordt het prachtig weer
quote:Op woensdag 20 juli 2011 19:45 schreef indaha het volgende:
[..]
Dat was vorig jaar ook zomooi voorjaar, klote zomer en mooi najaar, dus nog even geduld eind augustus wordt het prachtig weer
quote:Op woensdag 20 juli 2011 19:46 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, sodemieter opDan ben ik niet meer dagen vrij. Alhoewel, niks is zeker natuurlijk
Ja zegquote:
Maar is er nog ruimte voor EAN?quote:Op woensdag 20 juli 2011 19:35 schreef ferrari_rood het volgende:
[ afbeelding ]
Een nieuw soort konijn
[ afbeelding ]
Hij ligt er steeds relaxter bij
Ja datquote:Op woensdag 20 juli 2011 19:52 schreef Rewimo het volgende:
Gewoon zorgen dat je het zonnetje in huis bent
Wij hebben het hier eigenlijk ook altijd wel meegemaakt hoor Greys, met een pup. Ander voer, meer aandacht, wennen, ga maar na, ik heb er zelf ook weleens last van, bij iets nieuws, vreemds, zenuwachtigheid. Als het nu alweer beter gaatquote:Op woensdag 20 juli 2011 19:38 schreef Greys het volgende:
[..]
Het blijft er in elk geval in
Vanavond wel nog dunne poep, maar wel buiten en niet meer binnen en om de paar minuten.
Prins voer, Rewimo!
Nee, snap ik. Gaat ze nog zo lekker?quote:Op woensdag 20 juli 2011 19:56 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Die lag er niet bij dan mag niet
Ik ga nog maar eens even aan een portie calciumquote:
Geen yoghurt? Is misschien wat dunner?quote:Op woensdag 20 juli 2011 19:59 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Ik ga nog maar eens even aan een portie calciumDoor de kwark, het lijkt wel stijfsel
Ik wilde eens wat afwisselingquote:
Mag ik niet, zit suiker in. De huisarts zal wel wat geschikts weten morgen. Hoop ik. We gaan morgen bbq-en met Christans klas en vrijdag hebben we een etentje bij de Chinees. Zou wel fijn zijn als de boel dan weer normaal werkt van binnen.quote:Op woensdag 20 juli 2011 20:06 schreef ferrari_rood het volgende:
Het schiet niet echt op het rewimo?
Neem je ook iets van ORS in?
Fijn dat het dan wel iets vooruit gaatquote:Op woensdag 20 juli 2011 20:19 schreef Rewimo het volgende:
Niet meer zo slap als van de week. Eten en drinken lukt ook wel gelukkig, daar had ik van het weekend meer moeite mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |