Daarom wordt de avondetappe niet uitgezonden op de laatste zondag...quote:Op zondag 24 juli 2011 22:19 schreef Halcon het volgende:
Ze laten nu de Belgische hoogtepunten zien. Bij de Avondetappe zal het item met Nederlandse hoogtepunten hoogstens een seconde of tien duren.
Niet voor niets dat José dat wel aandurft. Denk dat VDB het podium best kan halen, maar winnen tegen 'n Contador in topvorm zie ik echt niet gebeuren.quote:Op zondag 24 juli 2011 22:19 schreef Sasman het volgende:
[..]
Als er een belg volgend jaar de Tour wint zouw José De Cauwer zich kaal laten scheren een wedenschap met Karl. JVDB had al gesmst naar José dat hij de tondeuse mocht klaarhouden.
De prestaties van De Gendt in de laatste bergrit en de tijdrit waren ook indrukwekkend. België is dan ook een groter wielerland dan Nederland. Verschil met Nederland is deze Tour inderdaad wel schrijnend.quote:Op zondag 24 juli 2011 22:23 schreef sjeeledrees het volgende:
Die belgen hebben ons dus echt met twee vingers in de neus verslagen: 2 etappe overwinningen, gele trui, bolletjes trui gedragen en twee man bij de eerste twintig in het klassement.
Groene trui ook nog gedragenquote:Op zondag 24 juli 2011 22:23 schreef sjeeledrees het volgende:
Die belgen hebben ons dus echt met twee vingers in de neus verslagen: 2 etappe overwinningen, gele trui, bolletjes trui gedragen en twee man bij de eerste twintig in het klassement.
Straks de Vuelta. Da's ook altijd interessant. Er komen nog wat najaarsklassiekers, het WK staat nog op de rol...quote:
Deze Tour was wel wat verrassend. Je zou denken dat de Belgen beter zijn in het klassieke werk en dat de Nederlanders de bovenhand hebben in het rondewerk (Belgie had daar alleen VDB2 als eenoog in het land der blinden, maar dat blijkt dus toch niet helemaal zo te zijn). Desalniettemin vind ik de Nederlandse basis voor klassementen nog altijd breder, de Belgen lijken beter gewapend voor ritzeges.quote:Op zondag 24 juli 2011 22:24 schreef Halcon het volgende:
[..]
De prestaties van De Gendt in de laatste bergrit en de tijdrit waren ook indrukwekkend. België is dan ook een groter wielerland dan Nederland. Verschil met Nederland is deze Tour inderdaad wel schrijnend.
Ja, oke. Maar qua media aandacht red dat het niet bij de tour.quote:Op zondag 24 juli 2011 22:30 schreef Halcon het volgende:
[..]
Straks de Vuelta. Da's ook altijd interessant. Er komen nog wat najaarsklassiekers, het WK staat nog op de rol...
Het is gewoon te volgen op TV. Al die poespas die men er bij verzint, heb ik niet nodig om het te kunnen volgen.quote:Op zondag 24 juli 2011 22:31 schreef sjeeledrees het volgende:
[..]
Ja, oke. Maar qua media aandacht red dat het niet bij de tour.
Dat heb ik ook wel hoor maar wat het wel een beetje compleet maakt is dat je bijvoorbeeld met alle fokkers hier tijdens de wedstrijd lekker post enzo ,quote:Op zondag 24 juli 2011 22:33 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het is gewoon te volgen op TV. Al die poespas die men er bij verzint, heb ik niet nodig om het te kunnen volgen.
Mwah. Gesink, Mollema en Kruijswijk zijn dan de namen die vaak genoemd worden. Gesink had pech, maar zonder die pech schat ik VDB hoger in dan Gesink. Mollema moet ik nog maar zien of dat een klant voor de top 10 kan worden in de Tour en Kruijswijk deed niet mee aan de TDF.quote:Op zondag 24 juli 2011 22:30 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Deze Tour was wel wat verrassend. Je zou denken dat de Belgen beter zijn in het klassieke werk en dat de Nederlanders de bovenhand hebben in het rondewerk (Belgie had daar alleen VDB2 als eenoog in het land der blinden, maar dat blijkt dus toch niet helemaal zo te zijn). Desalniettemin vind ik de Nederlandse basis voor klassementen nog altijd breder, de Belgen lijken beter gewapend voor ritzeges.
Maar eigenlijk word ik het constant vergelijken wat beu.
Qua ritzeges niet, de Duitsers hebben twee etappes gewonnen (Greipel en Martin).quote:
Oh ja, Martin ook nog. Twee ritzeges tegen Nederland 0,0.quote:Op zondag 24 juli 2011 22:39 schreef sjeeledrees het volgende:
[..]
ook die pakken een overwinning met Martin en Greipel.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |