Whatever, link aub naar je kanaal want je bent onvindbaar voor mij omdat ik je geblockt heb misschien..quote:Op woensdag 20 juli 2011 14:27 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Mijn kanaal is Trollscience1.
Het andere houd ik geheim
Wacht dat kan ik zelf wel...quote:Op woensdag 20 juli 2011 14:31 schreef SjaakOhOhDrachten het volgende:
[..]
Whatever, link aub naar je kanaal want je bent onvindbaar voor mij omdat ik je geblockt heb misschien..
www.youtube.com/user/Trollscience1quote:Op woensdag 20 juli 2011 14:31 schreef SjaakOhOhDrachten het volgende:
[..]
Whatever, link aub naar je kanaal want je bent onvindbaar voor mij omdat ik je geblockt heb misschien..
Ik vraag me nog steeds af wie Roeldriesvink isquote:Op woensdag 20 juli 2011 14:22 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Dat is gewoon politieke censuur![]()
Oh en welke FOK!er is dit?
http://www.youtube.com/user/iweardiaperz
Jijquote:Op woensdag 20 juli 2011 14:39 schreef LeaderRoel het volgende:
[..]
Ik vraag me nog steeds af wie Roeldriesvink is
Zijn jullie al bezig met het filmpje over Poetin? Ik hou trouwens ook van politiek censuur.quote:Op woensdag 20 juli 2011 14:25 schreef SjaakOhOhDrachten het volgende:
[..]
Het is puur politieke censuur. Geen idee wie die FOK!er is.
quote:Op woensdag 20 juli 2011 14:45 schreef VladimirPoetin het volgende:
[..]
Zijn jullie al bezig met het filmpje over Poetin? Ik hou trouwens ook van politiek censuur.
Bij de opnames bij het politiebureau, waar we met tien man voor aan het kakken waren, bij de hoofdingang, is ons camera met al het beeldmateriaal in beslag genomen. Het kan dus nog ff duren. Maak je geen zorgen, alles komt klaar!quote:Op woensdag 20 juli 2011 14:45 schreef VladimirPoetin het volgende:
[..]
Zijn jullie al bezig met het filmpje over Poetin? Ik hou trouwens ook van politiek censuur.
Oké graag wel binnen 3 weken want dan begint de campagne op de Russiesche staatstelevisie.quote:Op woensdag 20 juli 2011 14:49 schreef SjaakOhOhDrachten het volgende:
[..]
Bij de opnames bij het politiebureau, waar we met tien man voor aan het kakken waren, bij de hoofdingang, is ons camera met al het beeldmateriaal in beslag genomen. Het kan dus nog ff duren. Maak je geen zorgen, alles komt klaar!
Ik zit nu op m'n werk maar vanaa en morgen hele dag vrij dus misschien een fanvideo makenquote:Op woensdag 20 juli 2011 14:48 schreef Faux. het volgende:
Roel, waar blijft je Oh Oh Drachten-fanvideo.
quote:Op woensdag 20 juli 2011 14:52 schreef LeaderRoel het volgende:
[..]
Ik zit nu op m'n werk maar vanaa en morgen hele dag vrij dus misschien een fanvideo maken
Bwehe, ik moest lachen om de RTL-banner bovenaan. Zit er PHP in die website?quote:Op woensdag 20 juli 2011 14:51 schreef SjaakOhOhDrachten het volgende:
Ik ben trouwens ook een site aan het bouwen voor Oh Oh Drachten, zie www.ohohdrachten.tk om te kijken hoe het er voor staat.
Ja, ik probeer een exacte kopie te maken van de originele ohohcherso en ohohtirol.nlquote:Op woensdag 20 juli 2011 14:54 schreef Faux. het volgende:
[..]
Bwehe, ik moest lachen om de RTL-banner bovenaan. Zit er PHP in die website?
Goedzo, maar doe eens snel een fatsoenlijke web host nemen.quote:Op woensdag 20 juli 2011 14:58 schreef SjaakOhOhDrachten het volgende:
[..]
Ja, ik probeer een exacte kopie te maken van de originele ohohcherso en ohohtirol.nl
Mag dat eigenlijk wel van RTL? Krijg je d'r geen boete voor ofzo?quote:Op woensdag 20 juli 2011 14:58 schreef SjaakOhOhDrachten het volgende:
[..]
Ja, ik probeer een exacte kopie te maken van de originele ohohcherso en ohohtirol.nl
Ik ben blut. Kan je niet een gratis .nl ritselen??quote:Op woensdag 20 juli 2011 14:59 schreef Faux. het volgende:
[..]
Goedzo, maar doe eens snel een fatsoenlijke web host nemen.
domeinnaam != web host.quote:Op woensdag 20 juli 2011 15:00 schreef SjaakOhOhDrachten het volgende:
[..]
Ik ben blut. Kan je niet een gratis .nl ritselen??
Er staan geen adres gegevens op die site dus waar willen ze de acceptgiro heen sturenquote:Op woensdag 20 juli 2011 15:00 schreef LeaderRoel het volgende:
[..]
Mag dat eigenlijk wel van RTL? Krijg je d'r geen boete voor ofzo?
Wij zijn niet bangquote:Op woensdag 20 juli 2011 15:00 schreef LeaderRoel het volgende:
[..]
Mag dat eigenlijk wel van RTL? Krijg je d'r geen boete voor ofzo?
* Faux. mompelt iets over dat met een gerechtelijk bevel je adresgegevens zo op de tafel liggen.quote:Op woensdag 20 juli 2011 15:02 schreef SjaakOhOhDrachten het volgende:
[..]
Er staan geen adres gegevens op die site dus waar willen ze de acceptgiro heen sturen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |