quote:
ja.quote:
Neeeeequote:Op maandag 18 juli 2011 13:21 schreef Techno het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Flink proppen, dan komt het wel goed.
Ik neuk mannen. Flink proppen is my middle name.quote:Op maandag 18 juli 2011 13:21 schreef Techno het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Flink proppen, dan komt het wel goed.
quote:Op maandag 18 juli 2011 13:29 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik neuk mannen. Flink proppen is my middle name.Stephan flink proppen van Mierlo.
Succes! Laat maar weten of het wat geworden is..quote:Op maandag 18 juli 2011 13:31 schreef L-E het volgende:
Ik ga kip kopen. En cola. En wijn. En geitenkaas. Dat kan ik allemaal kopen, wat een luxe eigenlijk. Hemels.
ah was jij datquote:Op maandag 18 juli 2011 13:29 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik neuk mannen. Flink proppen is my middle name.Stephan flink proppen van Mierlo.
Kip uit de oven, met rozemarijnquote:Op maandag 18 juli 2011 13:31 schreef L-E het volgende:
Ik ga kip kopen. En cola. En wijn. En geitenkaas. Dat kan ik allemaal kopen, wat een luxe eigenlijk. Hemels.
ja.. maar omdat ik te zwaar getild heb met stenen van t weekend.quote:Op maandag 18 juli 2011 13:35 schreef Techno het volgende:
[..]
Je hebt nu nog steeds moeite met lopen?
En nu heb ik ook honger.quote:Op maandag 18 juli 2011 13:35 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Kip uit de oven, met rozemarijnMet een geitenkaassalade met honing
En een glas wijn
![]()
Nu heb ik honger, dank je L-E!![]()
Kippevleugeltjes marineren in ketjap en sambal, en dan op de BBQquote:Op maandag 18 juli 2011 13:37 schreef Royco1 het volgende:
[..]
En nu heb ik ook honger.
Moet echt weer eens uitgebreid gaan koken.
ook weer wakker?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.een associatief geheugen is soms een plaag
I'm trying to like people, it's just so hard to weed through the stupid ones
excessive exposure to life may be harmful to your health
Joahquote:
quote:Op maandag 18 juli 2011 13:54 schreef clevy het volgende:
[..]
ook weer wakker?Dat geldt wel voor meer zaken hier....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.een associatief geheugen is soms een plaagA gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |