SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.
De OP vind je hier
Volgende meet, greet and eat -> [Meet] Als versieren niet zo makkelijk gaatExponentiële deflatie van Bitcoin maakt arme mensen nog veel sneller armer dan het grote probleem van inflatie. Gematigde burning van Ethereum is de gulden middenweg.
Ja, een echte smoothtalker wel inderdaad. Ik denk inderdaad dat ik een andere definitie heb van indruk maken dan dat jij bedoelt. Je goede kanten laten zien vind ik niet indruk wekken, maar jij vind dat wel. Dus eigenlijk bedoelen we hetzelfde maar noemen we het anders.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:03 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Als je een echte smoothtalker bent kost het je amper moeite het vol te houden natuurlijk, het hoort bij je.
Maar verder denk ik dat jij indruk maken juist te zwaar opvat. Meer als jezelf veel beter voordoen dan je bent, zelf zo dat het nep is. Ik bedoel met indruk wekken juist het hele versierspel spelen en jezelf van je goede kanten laten zien. Je blijft dus gewoon jezelf en doet je niet anders voor, je gooit alleen niet meteen je mindere kanten ook op tafel.
En ook vind ik het niet raar om indruk te maken op iemand als je wel gewoon 'goed genoeg' voor die persoon bent. Zo kan je gewoon laten zien dat je interesse hebt, het is niet meteen een negatief iets om te doen. Zoals ik al zei vind ik het vaak juist leuk als iemand moeite voor mij wil doen, waaronder een goede indruk achter laten.
Tuurlijk wel, want waarom probeer je je goede kanten naar voren te laten komen? Om indruk te maken.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:11 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ja, een echte smoothtalker wel inderdaad. Ik denk inderdaad dat ik een andere definitie heb van indruk maken dan dat jij bedoelt. Je goede kanten laten zien vind ik niet indruk wekken, maar jij vind dat wel. Dus eigenlijk bedoelen we hetzelfde maar noemen we het anders.
Schaamteloze mannelijkheid?quote:Op donderdag 14 juli 2011 23:53 schreef Galene het volgende:
[..]
[dit is] een man die in zijn schaamteloze mannelijkheid mij meer kan openen en kan laten bloeien en groeien dan dat ik dat alleen of op mijzelf kan.
Heeft de mens een wezenskern?quote:Hij is te vertrouwen en daarmee bedoel ik dat hij diep en integer is:
Vetgedrukte = gewauwelquote:hij weet wie hij is, is onbevreesd om zowel naar binnen als buiten af te reizen en te worstelen met het lichtste licht en de donkerste donkerte, weet waar hij naar toe wil en hoe hij dat gaat doen:
Hijzelf is zijn hoogste waarheid. Denken in termen van essenties (als een zielgelover).quote:hij heeft zijn innerlijk zwaard met moed en zelfvertrouwen in de grond geplaatst en is boven alles gecommitteerd aan zijn hoogste waarheid van wie hij is. Dat te leven is zijn grootste prioriteit op deze mooie aardkloot.
neem aan dat je hier mee op mij doelt.quote:Op donderdag 14 juli 2011 18:55 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Op feiten omdat ik het in de praktijk meemaak. Ik ben niet diegene die al bijna een jaar niets met vrouwen te maken heeft of een dochter heb van een vrouw die me verlaten heeft en daardoor tevreden is met een PM via fok.
Ik bedoel er dus ook mee dat je er letterlijk voor zorgt dat je een goede indruk achterlaat. Dus niet door te gaan liegen over jezelf ofzo, maar inderdaad wel zorgen dat je het leuk hebt en op een bepaalde manier zorgen dat je opvalt voor de ander en die je zal onthouden. Daaronder vind ik dus ook het laten zien van je goede kanten vallen, want als je vooral je slechte kant laat zien laat je eerder een slechte indruk achter. En dat kan je beter voorkomen.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:11 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ja, een echte smoothtalker wel inderdaad. Ik denk inderdaad dat ik een andere definitie heb van indruk maken dan dat jij bedoelt. Je goede kanten laten zien vind ik niet indruk wekken, maar jij vind dat wel. Dus eigenlijk bedoelen we hetzelfde maar noemen we het anders.
Ik snapte vrij weinig van die hele zweverige beschrijving van haar.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:14 schreef deelnemer het volgende:
Iedereen is het er zo mee eens dat ik er toch maar eens kritiek op lever. Romantisch is wel leuk, maar niet erg realistisch.
[..]
Schaamteloze mannelijkheid?
[..]
Heeft de mens een wezenskern?
[..]
Vetgedrukte = gewauwel
[..]
Hijzelf is zijn hoogste waarheid. Denken in termen van essenties (als een zielgelover).
Ik zag een reactie staan van mlig over dat hij pua manier wilde proberen van vuurvliegje. Ik heb hem daar mijn mening over gegeven en getracht te laten zien aan de hand van feiten en personelijke ervaring dat er meerdere wegen naar romen leiden. Hij wilt vrolijk en vrij over komen. Dat heeft geen nut want dat is hij niet zoals hij dat zelf zegt.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:17 schreef -Strawberry- het volgende:
ook_gek, ik kan me toch een post herinneren van jou dat je afscheid nam van deze reeks?
Hoe dan ook welkom terug.
ja maar gek genoeg heb ik daar wel weer spijt vanquote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:17 schreef formerjellybean het volgende:
Mensen kunnen van gedachten veranderen
Inderdaad die doet het beter dan ik.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:21 schreef Supersoep het volgende:
Ik denk dat Lanterfanteraar weer flink gepaald wordt op dit moment. Die doet het best goed tegenwoordig.
Pas als je het voor jezelf doet is het pas echt aantrekkelijk.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:13 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Tuurlijk wel, want waarom probeer je je goede kanten naar voren te laten komen? Om indruk te maken.
Als ik iemand wil versieren doe ik het ook eigenlijk voor mezelf. Of telt dat niet?quote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:23 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Pas als je het voor jezelf doet is het pas echt aantrekkelijk.
Ik was gewoon vergeten dat het weekend is morgen.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:24 schreef formerjellybean het volgende:
dat gevoel ken ik momenteelGaat hier nog steeds niet zo lekker , morgen is het weer weekend en ik heb er eigenlijk voor het eerst geen zin in maar ik ga gewoon stappen en hopen dat ik niet alle mensen die ik niet wil zien tegenkom.
Mijn boosheidmeter is erg groot
Ze was ze naar op zoek naar een fuckbuddy en die heeft ze nu gevonden. Ze twijfelt alleen nog over het feit dat hij wat dommig is. Maar dat heeft weer als voordeel, dat ze gemakkelijker de baas over hem kan spelen (en dat is beter dan andersom).quote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:21 schreef Supersoep het volgende:
Ik denk dat Lanterfanteraar weer flink gepaald wordt op dit moment. Die doet het best goed tegenwoordig.
Imponeren zelfs? Ik denk dat je bepaalde gevoelens door elkaar haalt. Je gevleid voelen is een hele andere emotie dan seksuele aantrekkingskracht. Als iemand op je af stapt, die net zo is als de ander die je probeert te imponeren, maar dat niet eens hoeft te doen, is diegene toch veel aantrekkelijker voor je? Dat zou betekenen dat diegene nog veel meer in pacht heeft.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:16 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Ik bedoel er dus ook mee dat je er letterlijk voor zorgt dat je een goede indruk achterlaat. Dus niet door te gaan liegen over jezelf ofzo, maar inderdaad wel zorgen dat je het leuk hebt en op een bepaalde manier zorgen dat je opvalt voor de ander en die je zal onthouden. Daaronder vind ik dus ook het laten zien van je goede kanten vallen, want als je vooral je slechte kant laat zien laat je eerder een slechte indruk achter. En dat kan je beter voorkomen.
Ik vind het dus ook wel imponeren, maar ik vind het niet perse een slecht iets om te doen.
ah joh als je ze wel tegen komt en je verteld ze even de waarheid kan dat ook opgelucht werkenquote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:24 schreef formerjellybean het volgende:
dat gevoel ken ik momenteelGaat hier nog steeds niet zo lekker , morgen is het weer weekend en ik heb er eigenlijk voor het eerst geen zin in maar ik ga gewoon stappen en hopen dat ik niet alle mensen die ik niet wil zien tegenkom.
Mijn boosheidmeter is erg groot
PUA'erquote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:24 schreef moneyfornothing het volgende:
[..]
Als ik iemand wil versieren doe ik het ook eigenlijk voor mezelf. Of telt dat niet?
Lekker boeiend ook hoe slim hij is als ze elkaar toch alleen maar palen.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:25 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Ze was ze naar op zoek naar een fuckbuddy en die heeft ze nu gevonden. Ze twijfelt alleen nog over het feit dat hij wat dommig is. Maar dat heeft weer als voordeel, dat ze gemakkelijker de baas over hem kan spelen (en dat is beter dan andersom).
Ik weet er alles van ja. Ze heeft er verder niet zoveel aan, maar het houdt haar wat veiliger nu zodat ze niet steeds uit hoeft te gaan om dan half verkracht te worden.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:25 schreef deelnemer het volgende:
[..]
Ze was ze naar op zoek naar een fuckbuddy en die heeft ze nu gevonden. Ze twijfelt alleen nog over het feit dat hij wat dommig is. Maar dat heeft weer als voordeel, dat ze gemakkelijker de baas over hem kan spelen (en dat is beter dan andersom).
nou als ik een bepaald iemand tegen kom heeft die een heel erg probleem, ik heb namelijk het gevoel als die ook maar een woord tegen me wil zeggen ik hem aanvlieg.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 00:26 schreef ook_gek het volgende:
[..]
ah joh als je ze wel tegen komt en je verteld ze even de waarheid kan dat ook opgelucht werken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |