Logitech, netjos.quote:Op zondag 17 juli 2011 21:45 schreef TwyLight het volgende:
Ik heb een nieuwe muisde Logitech G700
[ afbeelding ]
Ik pwn nu nog meer noobs
Begint inderdaad echt saai te worden. Ik ben trouwens blij dat ik de Shadow Wardens als eerste had unlocked want vandaag deed ik voor het eerst de quest van de druids en die zijn echt kut om te doen.quote:Op zondag 17 juli 2011 23:25 schreef Hathor het volgende:
Die marks of the worldtree begint een beetje een slepende kwestie te worden. Vandaag de tweede 150 ingeleverd dus beide facties zijn unlocked, en dan erachter komen dat je weer drie nieuwe a 125 marks per stuk op je bord krijgt.Heb nu wel die vendors gezien die je items verkopen zodra je daar 125 marks hebt ingeleverd, en er zit wel het een en ander bruikbaars bij moet ik zeggen. Gewoon door de zure appel heenbijten dan maar en gewoon nog een paar weken dailies doen. het vervelende is dat ik 7 lvl 85 chars heb, dus dat word overuren vrees ik.
XP uitzetten? Hoe doe je dat?quote:Op zondag 17 juli 2011 06:27 schreef Rikketik het volgende:
Daarom. Een paar silver, maar wie het kleine niet eert...
Over iets heel anders: ik denk dat ik zometeen maar eens mijn XP ga uitzetten. Ben met een altje aan het levelen in Darkshore, Ashenvale, enz. maar ik heb net heel Darkshore gedaan en ik ben al level 23.Als ik klaar ben met Ashenvale ben ik ongetwijfeld level 30 en zou ik dus Stonetalon over kunnen slaan. Maar dat wil ik niet, want ik vind questen zowaar leuk, dus ik zet de boel gewoon uit op level 25 en weer aan als ik eenmaal klaar ben in Ashenvale. Ingenieus, niet?
wowhead denk ikquote:Op maandag 18 juli 2011 11:45 schreef Marktplaatsman het volgende:
Waar kan ik een lijst vinden van al het gear dat je kan krijgen eenmaal je alle dailies hebt gedaan?
Zit bijna niks tussen voor een resto shaman, om daar nou elke dag die saaie dailies voor te doenquote:Op maandag 18 juli 2011 11:48 schreef Sapstengel het volgende:
http://www.mmo-champion.c(...)ds-MMO-Report-Comics
kan hier op kantoor niet kijken, maar is er iets boeiends voor een prot warrior?quote:Op maandag 18 juli 2011 13:27 schreef Marktplaatsman het volgende:
[..]
Zit bijna niks tussen voor een resto shaman, om daar nou elke dag die saaie dailies voor te doen
gewoon die dailys doen voor de cash (en evt guildrep).quote:Op maandag 18 juli 2011 13:27 schreef Marktplaatsman het volgende:
[..]
Zit bijna niks tussen voor een resto shaman, om daar nou elke dag die saaie dailies voor te doen
Die 100% procent tabard geeft je alleen het dubbele van de rep per quest. Niet het totaal te verkrijgen rep per week.quote:Op maandag 18 juli 2011 14:28 schreef Olment het volgende:
[..]
gewoon die dailys doen voor de cash (en evt guildrep).
Trouwens, Is het intended dat ik een kleine 9k guildrep per week kan krijgen met die 100% tabbard?
ik heb geen andere manier voor rep te krijgenquote:Op maandag 18 juli 2011 14:34 schreef Metonae het volgende:
[..]
Die 100% procent tabard geeft je alleen het dubbele van de rep per quest. Niet het totaal te verkrijgen rep per week.
Zo verslaafd zal ie niet zijn als hij nog met zo'n crap staff rond hobbelt...quote:Op maandag 18 juli 2011 12:06 schreef Sapstengel het volgende:
Oja zat net even TV te kijken ( Altijd wat op NL2 ) en daar was zo'n item over daklozen in zo'n opvanghuis.
Vanaf 49 min ongeveer. Hij heeft trouwens ook die agi staff uit ZG.
Damek Bloombeard - Additional Armamentsquote:Op maandag 18 juli 2011 13:28 schreef lipjes het volgende:
[..]
kan hier op kantoor niet kijken, maar is er iets boeiends voor een prot warrior?
das mooiquote:Op maandag 18 juli 2011 14:44 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Damek Bloombeard - Additional Armaments
Tank Bracers
Ayla Shadowstorm - Filling the Moonwell
Trinket (stam + dodge use)
Varlan Highbough - Calling the Ancients
Twee ringen (dodge+exp en parry+mastery)
Heb je al iemand die je de starters edition hebt toe gestuurd? If not doe maar een PMetje met je email en ik zal je hem sturenquote:Op maandag 18 juli 2011 14:32 schreef motorbloempje het volgende:
ik wil weer eens gaan kijken of ik 't leuk vind (nou ja, ik vind het wel leuk, maar vaak stop ik na een tijdje weer door tijd- of geldgebrek), en Isabeau zei dat er hier wel mensen zaten die me een 'invite' voor de starters edition (free up to level 20) konden geven en daar zelf weer wat aan over zouden houden...
Dus, hoi!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |