Wie vindt jou nou niet lief?quote:
Veel succes alvast in ieder geval!quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:27 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ik ben zo'n faalhaas die gezakt is, afgelopen maandag ingeschreven voor Nederlands, economie en informatica en dan moet ik volgend jaar twee vakken een zes halen en één mag een vijf zijn, en niet lager halen voor centraal dan dit jaar, dan kan ik ook meefeesten.Oftewel: ik heb nog een hele lange weg te gaan.
Informatica is niet te vergelijken met na/sk/bi toch?quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:29 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Veel succes alvast in ieder geval!
Slecht in exacte vakken, maar toch informatica? Baas
Zoveel mensen.quote:
quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:29 schreef Klinkerbotsing het volgende:
[..]
Zoveel mensen.
En omg ik keek op de top 500 lijst en toen stond ik op #474![]()
Ik heb wiskunde A gehaald met een 7.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:30 schreef Heroinjunk het volgende:
Informatica is ook met wiskunde enzo.
Leipoquote:
Informatica is wiskunde B1,2.quote:
Ja, wiskunde B is meer vergelijkingen oplossen en erg veel algebra enzo. Maar ik spreek nu net iemand die informatica studeert aan de HBO en die zegt dat je wiskunde ook niet echt nodig hebt..quote:
Wiskunde B.quote:
Programeren? SQL-database's maken, C# coderen?quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:32 schreef Etsu het volgende:
Informatica is gewoon met de computers werken enzo hoor, dus hoezo wiskunde?
Alsof je dat krijgt op de middelbare school.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:33 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Programeren? SQL-database's maken, C# coderen?
Dat bedoel ik.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:33 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Programeren? SQL-database's maken, C# coderen?
Dat moesten ze bij ons wel, hoorde ik van m'n vrienden.
Nee, alleen SQL, maar dat is absoluut geen wiskunde of programmeren te noemen.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:33 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Programeren? SQL-database's maken, C# coderen?
Dat moesten ze bij ons wel, hoorde ik van m'n vrienden.
Nee, nog niet. Maar op de uni wel met fourier-analyses enzo.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:33 schreef Etsu het volgende:
Nee, maar even serieus, ik neem aan dat je niet hoeft optimaliseren, of differentiaalrekening van pas komt, of van die zeik.
We hebben het niet over de universiteit man.quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:33 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Nee, nog niet. Maar op de uni wel met fourier-analyses enzo.
Bij ons moesten ze ook C# doen op de middelbare. En ze moesten het zelf uitzoeken hoorde ik, niks van de leraar te horen gekregen..quote:Op woensdag 13 juli 2011 22:33 schreef Dastan het volgende:
[..]
Nee, alleen SQL, maar dat is absoluut geen wiskunde of programmeren te noemen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop