Niks gekocht?quote:Op vrijdag 15 juli 2011 13:17 schreef don-diablo het volgende:
TdN blijft een leuke winkel. Relaxte gasten.
Die skinny Guy is echt voor mensen zonder leuter. Ik kreeg em niet hoger.quote:
Ik moet er ook écht een keertje heen, zo jammer ik nooit in (de buurt van)quote:Op vrijdag 15 juli 2011 13:29 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Die skinny Guy is echt voor mensen zonder leuter. Ik kreeg em niet hoger.
Vind ze hier echt lelijk to be honest, maar misschien dat de volledig blauwe versie wel mooi is.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 13:40 schreef don-diablo het volgende:
De TdN x momo Allstars zijn irl wel erg tof. Ze hadden ook twee paar die extra extra vaak gedyed waren zodat ze vol blauw zijn.
Ik heb vandaag toch ook een omweg gemaakt.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 13:40 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Ik moet er ook écht een keertje heen, zo jammer ik nooit in (de buurt van)Amsterdam kom.
Zelfs met 40% korting is een kaartje nog zo'n 20 euro, beetje zonde als ik in augustus gewoon weer gratis kan reizen. Bovendien zijn bijna al m'n vrienden op dit moment op vakantie, en om nou alleen naar A'dam te gaan vind ik ook niks.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 13:58 schreef don-diablo het volgende:
Lol.. Je krijgt toch 40% korting in de zomermaanden, dus waarom zo lang wachten?denim even irl zien en voelen is natuurlijk part of the day. Alleen die lichte weird Guy was er nog maar in een paar maten.
Die #1 wil ik dus ook, ben alleen nog in afwachting van de pocketfabric-swatches. Geen idee of het prikt of veel indigo lekt, dat tweede vind ik kutter eerlijk gezegd.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 14:10 schreef infp2009 het volgende:
Die #1 Denim van AD is echt supervet! Ga toch maar sparen dus. Ik las ergens iets over Sugarcane dat dat erg prikt? En heel veel indigo lekt aan het begin...
Na een paar soaks is dat ook voorbij. Mijn momo bloed nog steeds als een malle en daarom alleen zwarte schoenen bij aan.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 14:21 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Zelfs met 40% korting is een kaartje nog zo'n 20 euro, beetje zonde als ik in augustus gewoon weer gratis kan reizen. Bovendien zijn bijna al m'n vrienden op dit moment op vakantie, en om nou alleen naar A'dam te gaan vind ik ook niks.
[..]
Die #1 wil ik dus ook, ben alleen nog in afwachting van de pocketfabric-swatches. Geen idee of het prikt of veel indigo lekt, dat tweede vind ik kutter eerlijk gezegd.
#7, #16, #1 Smurf had het goedquote:Op vrijdag 15 juli 2011 09:49 schreef bokkepoot het volgende:
Die AD's zien er goed uit
Welke fabrics zijn het ook alweer?
Met cuff idd. Lekt er gewoon doorheen, maar komt ook omdat ik ze bewust niet wil soaken de komende tijd.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 14:49 schreef BigSmurf het volgende:
Zelfs met cuffs? Dat is wel een flink nadeel dan, daar gaan de witte veters van m'n Allstars.
Tsja, zonder soak is dat natuurlijk part of the deal. Wel tof zonder soak, ben heel benieuwd naar het resultaat. Ben je alleen niet bang dat door het krimpen van de inseam je fades enzo verplaatsen?quote:Op vrijdag 15 juli 2011 16:48 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Met cuff idd. Lekt er gewoon doorheen, maar komt ook omdat ik ze bewust niet wil soaken de komende tijd.
Neuh.. Wil em voorlopig niet wassen. Wil zien waar dit naar leidt zeg maar..quote:Op vrijdag 15 juli 2011 16:59 schreef BigSmurf het volgende:
[..]
Tsja, zonder soak is dat natuurlijk part of the deal. Wel tof zonder soak, ben heel benieuwd naar het resultaat. Ben je alleen niet bang dat door het krimpen van de inseam je fades enzo verplaatsen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |