Ja, het gaat nu vanmiddag nog beter. Het komt wat meer los en er is meer ruimte om wat te variëren.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 15:33 schreef wvdwest het volgende:
Was wel een stuk beter vandaag. Vond met name Luc? een goede. Maar commentaar klinkt steeds beter en er zijn iets meer losse gesprekken.
Dat was inderdaad de reden. Er was nog een verzoek om die race te verplaatsen naar later in de middag maar een van de coaches van de andere ploegen heeft dat niet geaccepteerd.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 11:00 schreef WanEnOonlie het volgende:
Breaking news: de BW8+ heeft zich teruggetrokken uit de finale. Geen duidelijke redenen, maar het is sowieso niet medisch van aard. Misschien iets met conflicterende schema's...?
Dan ben je ook best een lul als coachquote:Op vrijdag 22 juli 2011 18:52 schreef pullup het volgende:
[..]
Dat was inderdaad de reden. Er was nog een verzoek om die race te verplaatsen naar later in de middag maar een van de coaches van de andere ploegen heeft dat niet geaccepteerd.
Dat snap ik maar dan is het nog wel kut om die coach te zijnquote:Op vrijdag 22 juli 2011 21:24 schreef Virmes het volgende:
Ja, of zijn ploeg liep daardoor tegen een probleem met een conflicterend schema aan.
Nu zat de race van de 2- er toch wel een beetje dicht op en het is geen ZRB of slotwedstrijden, je hebt die focus gewoon nodig vind ik.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 07:41 schreef WanEnOonlie het volgende:
Eerlijk gezegd vind ik het niet starten van Nederland nog steeds onbegrijpelijk. Niks mis met een wedstrijdje ED'en.
Had niet door dat ik bij jou in de auto zat. Man wat kan jij dat heuveltje opscheuren!quote:Op zaterdag 23 juli 2011 17:48 schreef wvdwest het volgende:
Vond het een leuke dag. Als chauffeur van camera en commentaar veel meegekregen van de races. Inclusief beide E-finales. Die wel een heel bijzonder toetje waren na de enerverende finales van de ochtend. Met name de halve finale in de L4- was gaaf om te zien. Vier ploegen die streden om drie plekken. Helaas weinig NL ploegen kunnen zien. Wel de race van Nicole gezien en dat was erg spannend met een mooi resultaat.
Spannend toch ;-) Was leuk om het commentaar van dichtbij te horen. En moet zeggen dat ik Marcus wel een echte prof vind. Hij blijft redelijk onverstoorbaar zijn werk doen.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 17:49 schreef WanEnOonlie het volgende:
[..]
Had niet door dat ik bij jou in de auto zat. Man wat kan jij dat heuveltje opscheuren!
Kwalitatief mag hij nog wel wat beter -- ik vind zijn teksten niet altijd goed.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 17:53 schreef wvdwest het volgende:
[..]
Spannend toch ;-) Was leuk om het commentaar van dichtbij te horen. En moet zeggen dat ik Marcus wel een echte prof vind. Hij blijft redelijk onverstoorbaar zijn werk doen.
Daar heb je wel een punt denk ik. Het is voor mij meer dat hij behoorlijk constant is. Hierdoor luistert het prettig.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:00 schreef WanEnOonlie het volgende:
[..]
Kwalitatief mag hij nog wel wat beter -- ik vind zijn teksten niet altijd goed.
Ik denk dat het wel mee viel. Tijdens de halve finales hebben ze besloten om de baanindeling te wijzigen. Hierdoor startten de beste ploegen in baan 6 en 7 ipv in 4 en 5. Het was dus ook te verwachten dat in de finales de winnaars uit de hoogste banen zouden komen.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 20:17 schreef SkollZwaar09 het volgende:
De wind hielp de roeiers in baan zes en zeven een aardig handje geloof ik..
Het evenement staat echt top, mooie sfeer, goede catering en alles lijkt gewoon goed geregeld. Leuk.
Tot op heden nog geen gunstig gezinde goden. En wederom een briljante race in BLM4- Wat een mooi nummer is dat.quote:Op zondag 24 juli 2011 11:57 schreef WanEnOonlie het volgende:
http://www.nlroei.nl/displayarticle-2763.html
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |