Ik stel niet dat het niks help maar a. het kwaad is alweer geschied en b. is het vaak korte termijn hulp.quote:Op woensdag 13 juli 2011 04:46 schreef zomaarwat het volgende:
Hmm, verbaast me wel hoe makkelijk sommige mensen hier ontwikkelingshulp als ineffectief kwalificeren en stellen dat het helemaal niets helpt. '
quote:Op woensdag 13 juli 2011 01:16 schreef golfer het volgende:
[..]
Ronaldson, kind van de jaren 80/90?
Het wirtschaftwunder speelde zich in een land ten oosten van ons af.
Leestip: een geschiedenisboek.
Echt he, van iemand die van de jaren 50 is verwacht je wel beterquote:Op woensdag 13 juli 2011 08:02 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Neem je eigen advies ter harte. Als je niet weet dat de NLe economie voor een groot gedeelte op de Duitse productie draait, dan tjaMaar goed, dat las ik al toen je zei dat de aardgasbaten onze welvaart hebben gecreëerd en dat NL niet arm was voor WOII.
Laten we dat maar niet doen he, die kindertjes hierheen halen.quote:Op woensdag 13 juli 2011 04:34 schreef penny-wise het volgende:
Gvd, wij als kinderloos stel willen graag kinderen maar ze laten ze liever verhongeren dan dat ze hier heen worden gehaald...
Verbod op adoptie voor kinderen uit Afrika?quote:Op woensdag 13 juli 2011 08:24 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Laten we dat maar niet doen he, die kindertjes hierheen halen.
Zoiets ja. Tenzij jij het een goed idee vind om het inwonersaantal van Nederland in 1 klap te verdubbelen met hongernegertjes waarvoor we tot onze 95e moeten doorwerken, maar ik schat je toch net iets slimmer in dan dat.quote:Op woensdag 13 juli 2011 08:26 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Verbod op adoptie voor kinderen uit Afrika?
Zo heel raar is dat natuurlijk niet. Ze kennen in die landen regenseizoenen en dan is het niet raar dat het op enkele maanden per ja na niet of nauwelijks regent. Een keer een half jaar of bijna een jaar geen regen is dus nog wel goed op te vangen. Veel langer wordt lastig.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 23:33 schreef Adelante het volgende:
[..]
Vond het ook al vreemd. RTL Nieuws meldde dat het sinds april 2010 niet meer heeft geregend daar (twijfelachtig) en dan is het nu 'ineens' penibel geworden
Gelukkig geef jij post op post blijk van je eigen hoge mate van beschavingquote:Op woensdag 13 juli 2011 03:54 schreef StefanP het volgende:
Al doneerde elk land ter wereld z'n volledig BNP dan hielp het nog geen ene donder.
Dat continent is verdoemd; het volk dat daar woont is te achterlijk om zelf ook maar iets zelf voor elkaar te krijgen. De simpelste vorm van beschaving is teveel gevraagd. Elkaar de schedel inslaan en elkaars kinderen verkrachten, daar zijn ze goed in.
Alleen de toplaag hoeft corrupt te zijn, de mensen die daaronder bungelen kan je in de waan laten dat ze goed bezig zijn.quote:Op woensdag 13 juli 2011 08:28 schreef du_ke het volgende:
[..]
Zo heel raar is dat natuurlijk niet. Ze kennen in die landen regenseizoenen en dan is het niet raar dat het op enkele maanden per ja na niet of nauwelijks regent. Een keer een half jaar of bijna een jaar geen regen is dus nog wel goed op te vangen. Veel langer wordt lastig.
Maar goed het zal toch wel een groot complot zijn om ons geld uit de zakken te kloppen.
Aha er zijn concrete plannen om 17 miljoen kleine negertjes te adopteren? Ik had had je nog net een klein tikje slimmer ingeschat dan iemand die dat werkelijk denkt.quote:Op woensdag 13 juli 2011 08:28 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Zoiets ja. Tenzij jij het een goed idee vind om het inwonersaantal van Nederland in 1 klap te verdubbelen met hongernegertjes waarvoor we tot onze 95e moeten doorwerken, maar ik schat je toch net iets slimmer in dan dat.
Aha en die toplaag bepaalt of er wel of geen regen gaat vallen?quote:Op woensdag 13 juli 2011 08:31 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Alleen de toplaag hoeft corrupt te zijn, de mensen die daaronder bungelen kan je in de waan laten dat ze goed bezig zijn.
Lol....de hoeveelheid mensen die een kind willen adopteren, ligt ook weer niet zo hoog dat het inwonersaantal in 1 keer verdubbeld zal worden.quote:Op woensdag 13 juli 2011 08:28 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Zoiets ja. Tenzij jij het een goed idee vind om het inwonersaantal van Nederland in 1 klap te verdubbelen met hongernegertjes waarvoor we tot onze 95e moeten doorwerken, maar ik schat je toch net iets slimmer in dan dat.
quote:Op woensdag 13 juli 2011 08:34 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Lol....de hoeveelheid mensen die een kind willen adopteren, ligt ook weer niet zo hoog dat het inwonersaantal in 1 keer verdubbeld zal worden.
Voor het totale aantal mensen maakt het sowieso niet uit of je een kind uit Nederland, Brazilië of Afrika adopteert.
Dus jij gaat selectief hongernegertjes hierheen laten komen? Wat zijn de precieze criteria dan, de mate van opgezwollen buik van desbetreffend hongerkindje? Een soort Lucky Lottery in de kampementen waarbij elk kind evenveel kans maakt? Vind je dat zelf niet een beetje.....achterhaald? Waarom een kind wel en de ander niet, hm? Hebben we niet veel meer aan daadkrachtig, structurele ondersteuning in die gebieden zelf, in plaats van een onmenselijk importsysteem te hanteren om je eigen gemoedsrust maar te sussen? Of klinkt het gewoon lekker elitair politiek correct om maar te brallen dat we een paar van die kindjes hierheen moeten halen omdat het zo onmenselijk is, zonder daarbij over de consequenties na te denken?quote:Op woensdag 13 juli 2011 08:33 schreef du_ke het volgende:
[..]
Aha er zijn concrete plannen om 17 miljoen kleine negertjes te adopteren? Ik had had je nog net een klein tikje slimmer ingeschat dan iemand die dat werkelijk denkt.
Knul, het ging om een voorbeeld van mensen die een kindje willen adopteren. niet om het binnenhalen van heel Afrika... Blijven lezenquote:Op woensdag 13 juli 2011 08:39 schreef Scorpie het volgende:
[..]
[..]
Dus jij gaat selectief hongernegertjes hierheen laten komen? Wat zijn de precieze criteria dan, de mate van opgezwollen buik van desbetreffend hongerkindje? Een soort Lucky Lottery in de kampementen waarbij elk kind evenveel kans maakt? Vind je dat zelf niet een beetje.....achterhaald? Waarom een kind wel en de ander niet, hm? Hebben we niet veel meer aan daadkrachtig, structurele ondersteuning in die gebieden zelf, in plaats van een onmenselijk importsysteem te hanteren om je eigen gemoedsrust maar te sussen.
Dat maakt wel wat uit. Als je een kind uit Brazilië of Afrika adopteert stijgt het inwoneraantal van Nederland met 1, maar als je een kind uit Nederland adopteert stijgt het niet.quote:Op woensdag 13 juli 2011 08:34 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Voor het totale aantal mensen maakt het sowieso niet uit of je een kind uit Nederland, Brazilië of Afrika adopteert.
Net zoals het klimaatgeneuzel. Ow nee toch niet. Want juist door het schoner worden van de lucht in europa zijn er in ethiopie minder hongersnoden omdat daar wat meer regen is gevallen de afgelopen 10 jaar.quote:Op woensdag 13 juli 2011 08:28 schreef du_ke het volgende:
[..]
Zo heel raar is dat natuurlijk niet. Ze kennen in die landen regenseizoenen en dan is het niet raar dat het op enkele maanden per ja na niet of nauwelijks regent. Een keer een half jaar of bijna een jaar geen regen is dus nog wel goed op te vangen. Veel langer wordt lastig.
Maar goed het zal toch wel een groot complot zijn om ons geld uit de zakken te kloppen.
Knul, het ging om het selectief binnenhalen van een hongerkind, blijven lezen:quote:Op woensdag 13 juli 2011 08:40 schreef du_ke het volgende:
[..]
Knul, het ging om een voorbeeld van mensen die een kindje willen adopteren. niet om het binnenhalen van heel Afrika... Blijven lezen
Vraag jezelf eens af wie ze hier bedoelt met het woord "ze". Bedoelt ze dan ALLE hongernegerkindjes? Zo ja, dan is het onmogelijk om die hierheen te halen. Zo nee, hoe ga je dan selecteren? Kortom, linksom of rechtsom, onmenselijk, barbaars, kortzichtig en onhaalbaar.quote:Op woensdag 13 juli 2011 04:34 schreef penny-wise het volgende:
Gvd, wij als kinderloos stel willen graag kinderen maar ze laten ze liever verhongeren dan dat ze hier heen worden gehaald...
Mensen die een kind adopteren doen dat meestal, omdat ze zelf ongewild kinderloos zijn. (Zoals in de post waar je in eerste instantie op reageerde).quote:Op woensdag 13 juli 2011 08:39 schreef Scorpie het volgende:
[..]
[..]
Dus jij gaat selectief hongernegertjes hierheen laten komen? Wat zijn de precieze criteria dan, de mate van opgezwollen buik van desbetreffend hongerkindje? Een soort Lucky Lottery in de kampementen waarbij elk kind evenveel kans maakt? Vind je dat zelf niet een beetje.....achterhaald? Waarom een kind wel en de ander niet, hm? Hebben we niet veel meer aan daadkrachtig, structurele ondersteuning in die gebieden zelf, in plaats van een onmenselijk importsysteem te hanteren om je eigen gemoedsrust maar te sussen.
De post waar ik op reageerde, en waar jullie blijkbaar overheen lezen, gaat toch echt in op het feit dat ze het erg vind dat die kindertjes niet hierheen kunnen worden gehaald. Dan praat je toch echt over honderduizenden, zo niet miljoenen kindertjes.quote:Op woensdag 13 juli 2011 08:43 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Mensen die een kind adopteren doen dat meestal, omdat ze zelf ongewild kinderloos zijn. (Zoals in de post waar je in eerste instantie op reageerde).
Het lijkt wel alsof jij het omdraait, dat mensen gaan adopteren, omdat er ergens veel zielige kindertjes zijn.
Ze zal met 'ze' het aantal kinderen bedoelen dat ze wil adopteren als kinderloos stel... Ja dat zullen er geen 17 miljoen zijn dus ze zal een selectie moeten maken. Lijkt mij nogal logisch maar jij hangt er een heel verhaal aan vast.quote:Op woensdag 13 juli 2011 08:43 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Knul, het ging om het selectief binnenhalen van een hongerkind, blijven lezen:
[..]
Vraag jezelf eens af wie ze hier bedoelt met het woord "ze". Bedoelt ze dan ALLE hongernegerkindjes? Zo ja, dan is het onmogelijk om die hierheen te halen. Zo nee, hoe ga je dan selecteren? Kortom, linksom of rechtsom, onmenselijk, barbaars, kortzichtig en onhaalbaar.
Het hele stuk over willen adopteren als kinderloos stel gemist?quote:Op woensdag 13 juli 2011 08:45 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De post waar ik op reageerde, en waar jullie blijkbaar overheen lezen, gaat toch echt in op het feit dat ze het erg vind dat die kindertjes niet hierheen kunnen worden gehaald. Dan praat je toch echt over honderduizenden, zo niet miljoenen kindertjes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |